جورج فلوید را برادر توصیف تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘او به من این فرصت را به صحبت می کنند’


george-floyd-brother
MSNBC

جورج فلوید را برادر توصیف ناامید کننده تماس با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

در پی جورج فلوید, مرگ غم انگیز در یک, مینیاپولیس, افسر پلیس, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فلوید برادر Philonise فلوید احتمالا به سهم خود تسلیت عرض می کنیم. اما به عنوان Philonise توضیح داد: به MSNBC را Al Sharpton در مصاحبه ای در روز شنبه, مه 30 سال 2020 — تماس تلفنی خود با رئیس جمهور ناامید کننده بود.

Philonise صحبت به دو جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که در حالی که او “التماس” را presumptive دموکراتیک نامزد برای “عدالت” برای برادرش او گفت: تماس با تهمت نمی رفتن کاملا به خوبی.

تکان دادن سر خود را و آه کشیدن Philonise گفت: تماس با تهمت بود “آنقدر سریع است.”

“او به من این فرصت را حتی به صحبت می کنند” Philonise توضیح داد. “این سخت بود. من در تلاش بود تا با او صحبت کنید اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من مثل ” من نمی خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد. من فقط به او گفتم من می خواهم عدالت است. من گفتم که نمی تونم باور کنم که آنها مرتکب مدرن روز مجازات در روز روشن. من نمی توانم ایستاده که به من صدمه دیده است.”

ما نمی توانیم بگوییم ما شوکه کرد. نه گوش دادن مغلوب ساختن پیشی جستن مشخصه. اوایل امروز گفت که این تظاهرات در برابر کاخ سفید بود “کمی برای انجام با حافظه جورج فلوید” اما اگر او حتی به عنوان خوانده شده یک علامت یا گوش به اعتراض سخنرانی او می خواهم می دانم که درست نیست و او می خواهم همچنین می دانیم که اعتراضات در مورد خیلی بیشتر — آنها در مورد عدالت و حقوق مدنی و یک تماس را به پایان دادن به خشونت پلیس.

به عنوان Philonise ادامه داد: به چت با Sharpton, او, عاطفی, مبارزه با اشک و گفت: “من فقط نمی فهمم ، چرا ما باید برای رفتن از طریق این ؟ چرا ما باید این همه درد ؟ من دوست دارم برادر من. من هرگز او را دوباره ببینم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر تلفن تماس در طی یک سخنرانی در مرکز فضایی کندی در شنبه ادعا او “صحبت به جورج و خانواده با بیان این که غم و اندوه ما و تمام ملت خود را برای از دست دادن.”

روز جمعه درک چوین بود به اتهام قتل جورج فلوید هر چند سه تن دیگر از افسران که ایستاده بود به عنوان چوین فشرده زانو خود را در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه هنوز دستگیر می شود. به که Philonese می گوید: “همه آنها باید به جرم قتل درجه اول.”

“او یک فرد به آنها او مانده است. او هیچ چیز” Philonise گفت Sharpton. “من می توانم تصور کنید که چگونه بسیاری از مردم آنها را مانند که. من لازم نیست آنها را در خیابان ها برای کشتن هر کس دیگری. من صدمه دیده است, من خانواده صدمه دیده است. بچه ها خود را صدمه دیده است. آنها رشد خواهد کرد تا بدون پدر. همه در حال گریه و درد در سمت راست در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im