بهترین جداسازی آب را نامنظم رونده گوشت گاو خشک شده میوه ها و بیشتر

چه درست foodies بدون انجام نم? جذاب آشپزخانه لوازم خانگی مورد علاقه سرآشپزها حرفه ای و آشپز خانه به طور یکسان

توسط ETELARESANKHABAR در 3 تیر 1399

چه درست foodies بدون انجام نم? جذاب آشپزخانه لوازم خانگی مورد علاقه سرآشپزها حرفه ای و آشپز خانه به طور یکسان برای توانایی خود را به خورد رطوبت را از مواد تشکیل دهنده مانند گوشت و میوه و سبزی. این نه تنها تشدید طعم اما تبدیل بافت به طور کامل به کمک به حفظ مواد مغذی و آنزیم ها. جداسازی آب برای ساخت چیزهایی مثل تشنجی گوشت گاو, میوه چرم یا چیپس سیب زمینی و آنها نیز می تواند مورد استفاده برای ایجاد گیاهان خشک شده پودر و ادویه.

دستگاه خود را اساسا مانند جمع و جور فر که به طور دائم به پایین است. آنها به طور معمول هفت تا 10 قفسه بنابراین شما می توانید به اب چیزی را گرفتن چند چیز در یک بار به راحتی و کارآمد. اکثر همچنین قابلیت دیجیتال ترموستات و تایمر به طور خودکار خاموش کردن دستگاه پس از پخت و پز کامل است برای جلوگیری از هر گونه سوختن.

آماده به شیرجه رفتن به DIY ترانسفورماتور? ما به انتخاب چهار نفر از این مدل در آمازون به شما خشک کردن مواد تشکیل دهنده مانند یک حرفه ای.

1. صحرا 7-سینی غذا نم

مانند ترانسفورماتور, لوازم صحرا هفت سینی نم می توانید بریزید تا یک سوم از اندازه آن فقط در چند ثانیه. این به این معنی آن را آسان برای مخفی کردن زمانی که در حال استفاده از آن حتی می آید با یک سفارشی زنان مورد -- و نه بیش از نیمکت خود را در فضا. طراحی شده توسط تیم 700 وات بخاری آن را بی سر و صدا و کارآمد dehydrates خود میوه, سبزی, گیاهان, و بیشتر. در حالی که آن را بزرگترین در لیست ما, آن را هنوز هم فراهم می کند 11 فوت مربع از فضای خشک است که بیش از اندازه کافی برای بسیاری از آشپز خانه. این آسان برای استفاده از کنترل اجازه می دهد تا شما را به برنامه دو کوک های مختلف زمان و درجه حرارت و دستگاه می تواند مقاومت در برابر 198 ساعت مداوم استفاده کنید.

SAHARA Folding Food Dehydrator

آمازون

خرید در حال حاضر: $275.00

2. VVinRC 10-سینی غذا نم

اگر شما در حال برنامه ریزی برای رسیدن به ترانسفورماتور, شما نمی توانید به گذشته VVinRC تجاری-درجه طراحی شده است. این ویژگی در 10 منظم سینی به علاوه یک سینی چکه به شما فضای کافی به اب چیزی را گرفتن. شما همچنین می توانید تنظیم فاصله بین سینی اگر شما با استفاده از بزرگتر تشکیل دهنده. این صفحه 1000 وات عقب-نصب فن کم آبی است که به طور موثر خشک انواع میوه ها و گوشت و سبزیجات در حالی که ساطع تنها 35 تا 50 دسی بل. نم اجرا می تواند به مدت 24 ساعت در یک زمان و در یک محدوده دما از 86 به 194 درجه فارنهایت است. به پایان رسید در براق, فولاد ضد زنگ 304 نم است مقدار زیادی با دوام و بسیار آسان برای تمیز کردن همه به عنوان قفسه و سینی ماشین ظرفشویی امن.

VVinRC 10-Tray Food Dehydrator

آمازون

خرید در حال حاضر: $219.98

3. Excalibur 9-سینی غذا نم

Excalibur تولید شده است جداسازی آب در آمریکا از سال 1973 و مشهور است برای آن با کیفیت بالا و طرح های. این نه سینی نم 15 فوت مربع خشک شدن منطقه و آشپز مواد کم و آهسته به حفظ مواد مغذی و آنزیم ها. به لطف اختراع "Hyperwave" تکنولوژی و افقی "Parallex" جریان هوا سیستم نم گردش هوای گرم به طور مساوی و کارآمد است. این به این معنی شما لازم نیست به نگرانی در مورد چرخش سینی برای اطمینان از همه چیز به درستی طبخ. ویژگی های دستگاه 26-ساعت تایمر و ترموستات قابل تنظیم است که در محدوده 105 تا 165 درجه فارنهایت است. به عنوان یک جایزه اضافه شده سینی ها مجهز انعطاف پذیر پلی-صفحه درج است که کار برای جلوگیری از مواد تشکیل دهنده از چسبیدن.

Excalibur 9-Tray Food Dehydrator

آمازون

خرید در حال حاضر: $295.00

4. سحر و جادو آسیاب 10-سینی نم

طراحی شده برای جان سخت جداسازی آب سحر و جادو, آسیاب سخاوتمندانه متناسب حیوان به شما اجازه می دهد به خشک شدن بیش از 11 پوند از مواد غذایی در یک بار. این ویژگی در 10 فولاد ضد زنگ سینی و همچنین به عنوان یک ویژه معلق رک برای ساخت تشنجی. دستگاه طراحی شده توسط 600 وات عقب سوار خشک شدن فن که dehydrates مواد تشکیل دهنده به طور مساوی و ویژگی های یک پنجره شفاف بنابراین شما می توانید کل فرایند است. ترموستات قابل تنظیم دهانه 95 به 165 درجه فارنهایت و زمان پخت را می توان در هر نقطه از 30 دقیقه تا 24 ساعت. وجود دارد یک تایمر شمارش معکوس را نشان می دهد زمانی که پخت کامل شده است و ویژگی های دستگاه به صورت خودکار خاموش برای جلوگیری از گرمای بیش از حد. بهترین از همه, تمیز کردن کاری که با سهولت و سینی را می توان مستقیما در ماشین ظرفشویی پس از استفاده.

Magic Mill Food Dehydrator

آمازون

خرید در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن