بهترین کفی برای نگه داشتن شما را در پای خود

هر سفر آغاز می شود با یک گام—اما کسی که می خواهد به سفر در کفش است که هر مرحله کارهای عادی و روزمره ؟ اگر به خ

توسط ETELARESANKHABAR در 29 فروردین 1399

هر سفر آغاز می شود با یک گام—اما کسی که می خواهد به سفر در کفش است که هر مرحله کارهای عادی و روزمره ؟ اگر به خوبی ساخته شده کفش های شما را دوست دارم دیگر را به راحتی پای خود را طلب یک کفی اغلب می تواند کمک به ایجاد تفاوت بین یک جفت شما می پوشند گاه به گاه و یک جفت پوشیدن شما در همه زمان ها.

این کفی لغزش به کفش های خود را به راحتی و بهبود پشتیبانی از هر جفت ارز ارائه می دهد. این باعث می شود آن را آسان (و نسبتا ارزان) را به کفش خود را بهبود پشتیبانی از زیر سازی و حتی گرفتن. آنها یک راه سریع خود را از مورد علاقه های قدیمی احساس با نام تجاری جدید و یک راه خوب برای به تاخیر انداختن نیاز به دوباره تنها یک benchmade جفت.

سرمایه گذاری در حق کفی یک تصمیم کوچک است که می تواند یک تاثیر بزرگ هر زمان که شما لغزش در کفش خود را. در اینجا چهار گزینه را به مطمئن شوید که شما با قرار دادن بهترین خود را پا به جلو—به معنای واقعی کلمه.

1. Spenco جذب حمايت قوس کفی کفش

Spenco را کفی ساخته شده است با یک متخصص چهار راه کشش به اطمینان حاصل شود پای خود را حرکت می تواند در هر تعداد از جهات. خالی اوا نرمی footbed را تقریبا تحت اللفظی بهار در مرحله خود را به عنوان آن را فراهم می کند یک انرژی خوب بازگشت هنگامی که پای خود را اعتصابات زمین در طول فعالیت های ورزشی. بعلاوه کل کفی ساخته شده است و با طاق و پاشنه پشتیبانی به نگه داشتن پاهای خود را از گرفتن بیش از حد خسته طول روز است.

مزایا: تمام روز زیر سازی و پشتیبانی.

منفی: این فراهم می کند پشتیبانی به طور کلی; شما ممکن است نیاز به چیزی خاص را به پاشنه و یا قوس.

Spenco Men's Insoles

آمازون

خرید در حال حاضر: $17.17

2. Superfeet آبی کفی

گردد با نسبت چگالی بالا فوم لایه این کفی از Superfeet را به درستی به نام آبی کفی کمک به گهواره و پشتیبانی پای خود را با هر گام ، تثبیت کننده کلاه واقع در اطراف لبه های کفی کمک می کند تا حفظ ساختار آن است. در ضمن پاشنه جام فعالانه راستا بخش پشت پای خود را به ارائه ثبات بیشتری است.

مزایا: فنری و نور با فوم خود را پشتیبانی می کند.

منفی: ویژگی های ویژگی های قیمتی.

Superfeet BLUE Orthotic Insoles

آمازون

خرید در حال حاضر: $49.95

3. راه رفتن قهرمان التهاب غلاف کف پا کفی

برای کسانی که آن را التهاب غلاف کف پا و راه رفتن می تواند یک تجربه دردناک. حمایتی کفی مانند این گزینه از راه رفتن قهرمان کمک می کند تا به طور فعال در یک تراز پا برای کاهش این درد به عنوان آن قوس پشتیبانی کمک می کند تا برای بهبود پا و ساق پا هم ترازی. به علاوه آن را به مقدار زیادی از فوق العاده جذب به زمان صرف شده بر روی پاهای خود را راحت تر.

مزایا: افراد مبتلا به التهاب غلاف کف پا را پیدا خواهد کرد کمک های ماندگار.

منفی: ممکن است آنها کار نمی کند اگر شما لازم نیست که این نگرانی خاصی.

Walk-Hero Plantar Fasciitis Insoles

آمازون

خرید در حال حاضر: $14.89

4. Physix دنده Orthotic Inserts

Physix دنده را ایجاد کرده است که ارائه خواهد شد یک لحظه ارتقا برای کسانی که به دنبال چیزی است که نه تنها حمایت بیشتر اما بیشتر نرمی بیش از حد. با قوس بالا پشتیبانی به تعادل پا و ساختار دو لایه فوم EVA, آنها, عمیق, فنری احساس با هر مرحله. علاوه بر این طراحی بدون لغزش نه تنها کمک می کند تا با استقرار, اما همچنین کمک می کند تا خود را به جلوگیری از تاول و یا لغزش در نرمی footbed خود را.

مزایا: تمام اطراف قابلیت باعث می شود آن را برای کسانی که به دنبال چیزی بیش از حمایت.

منفی: جک از همه معاملات برگ شما استاد هیچ.

Physix Gear Sports Insoles

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $17.95tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن