از اعترافی: ما خسته AF از تمیز کردن همه Sh*t


confessional-messy-house
تام ورنر/گتی

مادری کثیف است. هیچ راه دیگری در اطراف آن است. آن را تحت اللفظی گه-نشان می دهد برای شروع و سپس آن را کامل در فاجعه هر روز رو به جلو—از کودک نو پا روز از آزادسازی تمام Tupperware از کابینت و بیش در تمام طول روز به بچه بزرگ سال از “تهیه” خوردن تنقلات در همه جا و اجازه کثیف فنجان شمع تا در اتاق خود را. نوزادان boogery و کثیف و بد بو. اما معلوم بنابراین نوجوانان هستند. و هشت ساله. و پس از آن, روزی, رشد آنها و ترک. اما چندی پس از ما grandkids که بیا و تماشا گه تا همه را دوباره و دوباره.

بنابراین آره کثیف.

برخی از مادران به طور معجزه آسایی باید تمیز کردن خانه. (من هرگز این را فهمیدند.) آن را ممکن است چرا که آنها فقط به طور طبیعی سازمان یافته و در واقع یک محل برای هر واحد کوچک LOL عروسک و Shopkin. این ممکن است به دلیل اضطراب و نیاز به پاکیزگی و نظم به تابع. یا آن را ممکن است به خاطر شما مخفیانه (و یا نه چندان مخفیانه) یک housecleaner است که باعث می شود تخت و گرگرفتگی توالت و آویزان کردن حوله مرطوب هستند که بیش از همه طبقه.

کسانی هستند که فقط توضیحات من می آمد تا با.

حالا که بچه های من هستند و آنها در حال کمک بیشتر و کارهای جدید در تابستان امسال است که آنها تا به حال هرگز قبل از به طوری که کمک بزرگی به مادر. اما خانه من هنوز هم یک پست آخرالزمانی گه-نشان می دهد به طور منظم? آره. و من کاملا مطمئنم که آن را همیشه خواهد بود.

ترسناک مامان اعترافی پر است از مادران با افکار خود را کثیف خانه—که آیا آنها در واقع خوب با آن هستند اما بیمار از قضاوت از دیگران و یا اینکه آنها را خوب با آن, اما نمی توانید آن را تحت کنترل (و نیز بیمار از قضاوت از دیگران). بسیاری از مادران هستند که فقط گوشی خسته از ظروف سرباز یا مسافر. خسته از چسبندگی و مدفوع و ادرار و انبوهی از اسباب و هرگز پایان دادن به ظروف و لباس های شسته شده.

اما بیشتر از همه بچه ها خسته از احساس نامرئی و مسلم گرفته شده به عنوان ما به نظر می رسد تنها کسانی که دختران آن را ببینید.

اعترافی #25785384

“کل خانه یک فاجعه معمولا نفرت messes اما من هیچ انگیزه دیگر. من می تواند صرف تمام روز تمیز کردن و DS من آن را لغو کرد و در کمتر از یک ساعت. خیلی خسته کننده! او حاضر به کمک است. آرزو می کنم من می تواند کشتی او را در جایی برای یک هفته”

اعترافی #25780780

“من فکر می کنم اگر من سمت چپ من خانواده را از دست من… نه فقط به دلیل آنها عشق من. چرا که آنها خواهد بود از دست داد و بدون این پری جادویی است که پاک کردن messes شستن لباس های خود را می پردازد و برای خود سبک زندگی و به طور کلی باعث می شود هر مسئولیت disapear.”

اعترافی #25775194

“من می تواند تمیز کردن آشپزخانه من بی عیب و لعنتی من گل شوهر باید آن را نابود قبل از اینکه من به خانه از محل کار. خیلی خسته و نه حتی قادر به طبخ برای خودم به خاطر او ترک یک ظرف غذا در همه جا.”

اعترافی #25783086

“من مریض و خسته از تمیز کردن messes که من را ندارد.”

بنابراین اگر هر کسی دیگر در خانه می تواند شاید گام تا و را از سطل زباله و یا در برابر یک لعنت حوله یا شستن یک چنگال که می تواند بزرگ.

اعترافی #25785258

“عیسی مسیح قسم می خورم اگر آن را یکی از بچه ها ساخت messes و/یا باعث خرابی گه این یکی از حیوانات خانگی است.”

اعترافی #25785168

“خانه من است به طور مداوم کثیف اما من 2 بچه های کوچک و اضافه کردن. این لعنتی نزدیکی غیر ممکن است برای نگه داشتن همه چیز شسته و رفته و مرتب. لعنتی غیر ممکن است”

اعترافی #25776424

“زمانی که من امضا به پدر و مادر هیچ کس به من در مورد گرفتن turds خارج از وان حمام با دست برهنه خود را قبل از آنها می تواند حل و بزرگتر ظروف سرباز یا مسافر.”

بچه های کوچک ناخالص هستند. اما ناخالص. حیوانات خانگی بیش از حد.

اعترافی #25783603

“اذیت چگونه بچه ها ظروف سرباز یا مسافر تا خانه – handprints بر روی همه چیز این بازی که خراشیدگی مبلمان پریدگی رنگ های فرش ، هیچ یک از این خواهد افتاد اگر من تنها بود.”

اعترافی #25781990

“اگر من به تنهایی زندگی می کردند من می خواهم که بدون مشکل تمیز کردن…میلاد من هرگز ایجاد ظروف سرباز یا مسافر خانواده من ندارد!”

و زندگی در خانواده ما ثابت ظرف غذا باعث می شود ما خیال بافی در مورد تنهایی روزی. ببخشید-نه-ببخشید fam.

اعترافی #25782602

“دوست دارم که بچه ها می خواهید به یادگیری طبخ. ظروف سرباز یا مسافر هر چند!”

اعترافی #25781753

“I love my kids, اما من نمی خواهم به بازی تگ ارتش مردان انحصار و یا فراموش صنایع دستی است که برای همیشه و به یک ظرف غذا.”

ما می دانیم که ما باید بیشتر سرگرم کننده و انجام تمام حافظه ویژه-ساخت اما ما همچنین می دانیم که آن را فقط منجر به یک غول ظروف سرباز یا مسافر برای ما به تمیز کردن پس از.

اعترافی #25779758

“من انجام همه چیز را “حق”: آرامش استانداردهای واگذاری کارهای تمرکز بر روی فقط یک چیز در یک زمان. اما حقیقت این است که من در زندگی ثابت ظروف سرباز یا مسافر مهم نیست که چقدر پاک کردم (با تشکر از بچه ها) و آن را واقعا به من.”

اعترافی #25776150

“وقتی که من یک SAHM خانه بود آسان به تمیز نگه داشتن و در حال اجرا صاف از آنجا که هیچ کس به خانه ظروف سرباز یا مسافر با آن است. در حال حاضر هر کس در خانه به نظر می رسد مانند یک حالت خفیف hoarders.”

اعترافی #25780954

“این ظهر و این بچه ها در حال حاضر می توانید برو به درست کردن. من می خواهم به یک مادر خوب اما من به آنها گوش سر و کله زدن بیش از لنگ گه و تمیز کردن messes و عینکی در آنها برای اینکه کثیف برای 60 روز+ w بدون استراحت”

اعترافی #25774321

“من می شنوم هر کس صحبت کردن در مورد چگونه آنها بوده است و تمیز کردن عمیق و سازماندهی خانه های خود را در حالی که آنها در داخل. من به معنای واقعی کلمه انجام نمی گه من خانه است که هنوز هم کثیف و احتمالا ماندن در آن راه. نیمه احساس بد در مورد آن است.”

و سپس قرنطینه رسید و ما به دام افتاده بودند زیر یک سقف به عنوان این افراد برای هفته ها و ماه ها در پایان. هر گونه شانس ما تا به حال از داشتن یک خانه تمیز بود تقریبا لغو شده است.

اعترافی #25768524

“من از آنها بدم میاید هنگامی که مردم به من بگویید که “نگران نباشید در مورد ظروف سرباز یا مسافر. شما در حال بالا بردن بچه ها نه خانه.” من هنوز هم به اینجا زندگی می کنند-من نمی توانم استراحت زمانی که من دیدن اطراف من است بی پایان ‘به’ لیست. مامان…نه خدمتکار. #cleanupyourownshit”

برای برخی از ما یک خانه کثیف واقعا ما تاثیر می گذارد سلامت روان.

اعترافی #25785125

“من قضاوت مردم که خانه های خود را کثیف هستند (مگر اینکه آنها بیمار یا معلول). من این کار را به خاطر من در یک فروشگاه و آن را دچار آسیب های روانی من است.”

و ما خودمان را قضاوت دیگران به ما تاب خورده و تربیت است.

اعترافی #25771764

“دوست من با افتخار متحده او را نمی سوزی خانه دار است. او نیز کار نمی کند. من نمی گویم اسکراب طبقه با یک مسواک, اما تمیز کردن کمی و سازمان بود خیلی بد است ؟ او محل احتکار ظروف سرباز یا مسافر.”

به جز این فرد است. او فقط قضاوت به خاطر قضاوت و این که سرد نیست.

بنابراین اگر شما در حال زندگی در یک چرخه بی پایانی از لباسشویی تاشو و ظرف شویی و توالت شستشو و شما از جان گذشته برای خود بد بو خانواده را برای یک یا دو روز پس از حمام می تواند بوی لیمو معطر پاک کننده و نه کهنه ادرار برای یک بار من شما را بشنود. همان. قایق.

خانواده من هیچ جا نمی رود و من دوست دارم آنها را به قطعات بنابراین من نگه داشتن فشار رختشویی انبوهی از این راه است که هیچ کس به نظر می رسد اما متوجه من و من به شما در حفظ و قرار دادن کفش در خود cubbies که اصلا متعلق به من و من به شما در حفظ و آزار دهنده مردم من را به این جهان آورده به قرار داده است. دور. خود را. گه. و خیط و پیت کردن لعنت ، آنها خواهد شد و سپس آنها را نمی خواهد. و سپس آنها را و سپس آنها را نمی خواهد دوباره. و دور و دور ما همه رفتن برای همیشه در این کثیف, کون, merry-go-زمین ما تماس والدین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>