از اعترافی: عجیب و غریب (و شرم آور) چیزهایی که در بدن ما انجام می دهیم می تواند به شما مربوط است ؟

golubovy/گتی بدن ما شگفت انگیز و با شکوه است. آنها به انجام غیر قابل تصور است. آنها حمل و زندگی پس از تولد

توسط ETELARESANKHABAR در 11 تیر 1399
confessional-weird-body
golubovy/گتی

بدن ما شگفت انگیز و با شکوه است. آنها به انجام غیر قابل تصور است. آنها حمل و زندگی پس از تولد است که در زندگی و پس از آن تغذیه است که زندگی برای ماه ها یا حتی سال ها و پس از آنها آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره. آنها شروع یک چرخه در دوران نوجوانی است که تکرار می شود هر ماه تا زمانی که ما در حال مادربزرگ. آنها قوی AF و نگه داشتن رفتن حتی زمانی که هر استخوان و عضله خسته فراتر از اندازه.

اما آنها نیز عجیب و غریب ناخالص چیز است. این جوانه موهای خاکستری به طور غیر منتظره در مکان های ما نمی دانستیم که ما می تواند موهای خاکستری. سینه ها و جلوگیری از تورم و سپس کاهش برخی بیشتر. ناخالص چیز به نظر می رسد در ته ما که ضروری آزمون واقعی یک رابطه—خم شدن بیش از (و نه در یک راه خوب) و درخواست خود را تا به "چک این چیز." و vaginas و... ، آنها را تغییر دهید بیش از حد.

بنابراین در اینجا برخی از اعترافات در مورد همه غیر منتظره شرم آور و رک و پوست کنده همه چیز عجیب و غریب بدن ما به خصوص به عنوان سن. پس از خواندن از طریق این اعترافات شما ممکن است احساس بهتر اگر شما می توانید می گویند "هی! من تنها کسی هستم که با یک جوش در asscheek!" و در حال حاضر روز خود را بهتر است. شما در حال خوش آمدید.

اعترافی #25786904

"من تا به حال یک گوز راست بروید تا من امروز و این احساس عجیب ترین تا کنون!"

اعترافی #25752008

"من نمی دانم vaginas سن بیش از حد smh در حال حاضر از آن همه wrinkly مانند کشمش! من می خواهم کامل لذیذ pussy lips بازگشت. من حسرت هر لحظه من تا به حال رابطه جنسی با چراغ خاموش من آرزو من نشان داد و آن را قبل از آن را تبدیل به این. من واقعا غمگین"

اعترافی #4653579

"من همیشه تعجب می کنم اگر من OB مقایسه من به دیگر مست و من تعجب می کنم چگونه آن را در نرخ."

اعترافی #1713762

"من گوگل زشت ساخته شده است ، من خوشحال می گویند که حتی پس از 3 بچه ها من یکی نیست. من ممکن است چربی, اما من هنوز هم به نظر می رسد درست مثل آن را prekids! (من تا به حال هیچ ایده می تواند وجود دارد که بسیار حلق آویز در یک vag)."

واژن شگفت آور انعطاف پذیر بخشی از بدن زن است. آن کشیده می شود به اندازه یک بشقاب شام به منظور فشار از سر انسان. سپس آن را عقب عقب به شکل اصلی آن است. می توانید آن را به تپش (خوشبختانه) اما همچنین نیاز به برخی از TLC در حال حاضر و پس از آن. آن را ممکن است به ما غم و اندوه در مناسبت (با تشکر از عفونت های قارچی!), اما ما بیشتر سپاسگزار برای آن است.

اعترافی #25782824

"قرنطینه شده بدن را فراموش کرده ام چقدر خوب فست فود سلیقه. اما مک دونالد یادآوری آن چقدر بد آن باعث می شود آن را احساس می کنید امروز. گه مقدس. به معنای واقعی کلمه"

اعترافی #25779302

"در بالای هر چیز دیگری که اتفاق افتاده است: من یک جوش در بالا در لب به لب من کرک. واقعا بدن ؟ شما فقط به حال؟"

اعترافی #25775188

"من یک کیست در سینه و من به عنوان چاقو در لب به لب با یک چاقوی کوچک جراحی در بالای همه این اراجیف"

ته می شود ، اما آنها همچنین می توانند ناخالص. Grossness می آید از ، Grossness می تواند به رشد در buttcheek. شما رو به خوب با بد وقتی که می آید به ته. بنابراین شما می توانید خود را انجام squats و مبارزه با گرانش و برخی از خوب قدیمی, آنال, سرگرم کننده, اما شما نیز باید برای مقابله با آن عجیب و غریب جوش و اسهال پس از غرقه شدن در یک سوال کامیون مواد غذایی بیش از حد. Sh*t اتفاق می افتد.

اعترافی #25785360

"این واقعا شروع به شاش من چگونه من سینه در نهایت در زیر بغل وقتی که من غیر روحانی کردن."

اعترافی #25754389

"من تا به حال بسیار واقع گرایانه رویا که در سینه من شروع به تولید شیر است. هنگامی که بیدار شدم فشرده من و در واقع وجود دارد در شیر بیرون می آید. من متوقف تغذیه با شیر مادر 5 سال پیش. WTF??"

اعترافی #25751075

"من بزرگ آنقدر بزرگ است که بدون توجه به آنچه در سینه من می پوشند, من underboobs هستند باتلاقی و مرطوب. من به چیزهای خشک لیف در زیر آنها علاوه بر بند به منظور حاوی عرق. من تعجب می کنم اگر شخص فکر می کنم آنها بودند تا اگر آنها می دانست؟"

اعترافی #25750773

"من سینه آویزان و پوشش من وقتی که من را من بند است."

و پس از آن وجود دارد ، برخی از ما نمی توانید صبر کنید به آنها را زمانی که ما بین و نوجوانان است. دیگران آنها را راه خیلی زود و سعی در پنهان کردن آنها را در ریاضت. ما در برخورد با engorgement و ورم پستان و ماموگرافی و ما در برخورد با sagginess و شیر و عرق و ناتوانی برای همیشه پیدا کردن یک لعنت راحت ، سینه ها مانند ته و خودارضایی بزرگ هستند. اما سینه ها مانند ته و vaginas نیز یک پیتا.

اعترافی #25784324

"من فقط در بر داشت whitest pube. من اولین موی سفید از هر گونه توضیحات. کسانی که همه چیز مانند سیم!"

اعترافی #25784245

"من می تواند به مقابله با موهای خاکستری و چین و چروک و علائم کشش و کاهش وزن, اما نوک پستان مو قرار داده و من بیش از لبه."

اعترافی #25777566

"نمی توانید یک موم و با خانواده تمام تلاش برای یک لحظه خصوصی به Nair من موهای صورت - بارداری پست. قرنطینه سبیل?!?"

اعترافی #25771049

"من به هنگام تولد شش روز پیش. تا به حال دیده نشده زیرین شکم من برای ماه می باشد. در حال حاضر که آن را دوباره قابل مشاهده کردم sooooo بسیاری از موها به دل و جرات. اوه! من واقعا سعی می کنید اما برخی از زوایای فقط غیر ممکن است در سه ماهه سوم..."

و در نهایت ، به خصوص از سفیدی نوع است. و در مکان های بیشتری از سر ما. هیچ کس نمی تواند شما آماده برای rogue خاکستری نوک پستان ها, مو و یا خود را برای اولین بار خاکستری pube. آه و سبیل و چانه موها و حلقه مو بیش از حد. حقیقت این است که انسان ها با موهای زائد, موجودات. ما که در راه ساخته شده. همه ما مو—برخی بیش از دیگران است. اما اگر شما پیدا کردن شما شده است زندگی خود را با یک اینچ بلند خاکستری جوانه زدن از یک خال روی چانه خود را برای خداوند می داند که چگونه و شما متوجه نیست فقط می دانم که شما نمی. شهامت که پمپاژ اگر شما می خواهید (و یا آن را در آغوش!) و در ادامه زندگی است. تو زیبایی با و یا بدون که خیره خاکستری و یا با ما بدون یک میلیون خیره خاکستری.

بخشی از بدن شما است دوست داشتن alllll از بدن خود را. عشق لب به لب خود را حتی اگر یک کیست در حال رشد بر روی الاغ خود را. عشق را حتی اگر آنها رول به معده خود را به عنوان شما قادر به rip کردن که بند کردن در پایان روز. عشق خود را به زیبایی سفید شدن مو به دلیل آن باعث می شود شما نگاه عاقلانه و همچنین به دلیل پیری است. عشق بدن شما به دلیل آن را تنها یکی از شما در حال گرفتن. تغذیه آن و لذت بردن از آن—حتی اگر خود را vag به نظر می رسد مانند یک wrinkly کشمش. (احتمالا هنوز هم کار می کند! *چشمک)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب