از اعترافی: ما بسیاری از احساسات در مورد 4 جولای


So-Many-Feelings-About-The-4th-Of-July
ترنت Yarnell/Unsplash

این که آیا شما به همه و صرف یک ماه ارزش مواد غذایی وجوه آتش بازی, خرید تطبیق قرمز و سفید و آبی لباس برای بچه های خود را, و تا سپیده دم, و یا اینکه آیا شما بی سر و صدا مایل جولای 4th می آیند و می روند و شما در سرمایه گذاری با کیفیت بالا گوش به غرق کردن سر و صدا… شما نمی توانید انکار است که امریکا می آید به زندگی در جولای 4th. گاهی اوقات که “آمدن به زندگی” به معنی تجدید حس میهن پرستی و عشق برای اراضی که کشش از “دریا به درخشان دریا.” بار دیگر “به زندگی آینده” به معنی بازدیدکننده داشته است بیمارستان وقتی که مستی روم شمع های چپ چپ بروید و عصبانی کودکان نوپا و سگ ناجور, سکس کردن, اذیت نمودن هر و همه شانس مادر با بهره گیری از “وطن پرست” کوکتل او در Pinterest.

در این سال, اما, نمی, همان. ما زندگی را از طریق یک بیماری همه گیر بنابراین بسیاری از BBQs و شهر رژه لغو هستند و آمریکایی ها دیوانه وار در تلاش برای کشف کردن اگر آمازون ارائه sparklers یا نه تا بچه های خود را هنوز هم می تواند بازی با آتش و احساس جشن. آمریکایی های سیاه و سفید هنوز هم در تلاش برای صدای آنها را شنیده ام و هنوز هم نمی توانند با خیال راحت و بدون تعصب و بدون داشتن پلیس بی ارزش به نام در آنها را برای زندگی.

بنابراین شاید شما نا امید که سالانه در ماه جولای 4th, جشن نیست اتفاق می افتد و یا شاید شما در حال رها و به دنبال به جلو به یک روز آرام و بدون آن مخوف آتش بازی است که سگ خود را گه در فرش. شاید شما هنوز هم احساس می کنم یک حس قوی از عشق به این کشور با وجود آن شکنندگی. یا شاید شما احساس چیزی جز ناامیدی و سرخوردگی و هیچ تمایلی به افتخار یک روز تعطیل که به تسبیح و تاسیس کشور ما توسط یک دسته از سفید برده-داشتن مردان است.

هر چه احساسات خود را در مورد سالگرد کشور ما رسما اعلام استقلال آن وجود دارد به احتمال زیاد کسی که در ما اعترافی که همان احساس است.

اعترافی #25787090

“احساس تضاد در مورد 4th ماه ژوئیه این سال است. وجود دارد هیچ راه حل خوبی داشت.”

اعترافی #25787041

“احساس مانند یک تقلب برای 4 جولای این سال است. آن همیشه مورد علاقه من و من به سختی به دنبال به جلو به آن است. دولت این کشور است و تنها چیزی دیگری این روز است. خیلی غم انگیز & خجالت برای ایالات متحده آمریکا.”

اعترافی #25786497

“همسایه من بی سر و صدا قرار داده تا پرچم آمریکا برای 4 جولای. آنها به همراه یک پل ثبت نام. من فکر می کنم او شجاع است.”

اعترافی #15171655

“شب گذشته آتش بازی نگه داشته و پیدا کردن راه خود را در حیاط پشت. من تقریبا راه می رفت به عنوان یکی از آن منفجر شد و من در نگه داشتن من 10mo دختر. کلید کم نگران این دلیل است که ما یک مخلوط خانواده است.”

ما می توانیم عشق ایالات متحده و افتخار آمریکایی ها. اما ما هنوز هم باید همچنان به مبارزه برای آمریکایی های سیاه و سفید که حق دارن زندگی می کنند و اغلب فراهم شده که حق حتی امروز در سال 2020 است. به خصوص در جولای 4, هنگامی که ما جشن می گیرند که “زمین رایگان است.”

اعترافی #25784814

“فقط انجام می شود پر کردن یک وطن پرست پینیاتا با آب نبات. بچه ها من ممکن است از دست در حالت عادی 4 ژوئیه جشن, این سال, اما با کمی برنامه ریزی ما هنوز در حال رفتن به آن را سرگرم کننده. من می خواهم خاطرات خود را از این زمان به مثبت باشد.”

اعترافی #15134783

“ریختن باران در جولای 4th. ساخت لگو و انجام پروژه هنری با داد ds9 نوزاد, چرت زدن, هارد کور, DH انجام دنده در کوره تحت ریختن حفاظ. خواندن رمان سرگرم کننده. هیچ جمعیت با صدای بلند آتش بازی. خوب رابطه جنسی پس از بچه ها به رختخواب بروید. زندگی خوب است. من احساس خوش شانس.”

با وجود این دولت از ملت ما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مثبت به توان این July 4th, و آن را الهام بخش است.

اعترافی #24891815

“من و همسرم تضعیف او دست من کوتاه در هنگام آتش بازی آغاز شده و flicked من لوبیا تا زمانی که من نزدیک آمد. من کل خانواده وجود دارد هیچ از جمله بچه ها و پدر و مادر من! نمی توانید صبر کنید به پایان برساند بعد او یک عاشق!!”

اعترافی #24887119

“به این جشن چهارم جولای, من به خودم فوق العاده در شوهر و مطالعه است. آتش بازی در واقع.”

و برخی که احساس آتش بازی در اتاق خواب بیش از حد. که به ما می گویند آن را دریافت کنید.

اعترافی #25763477

“آتش بازی. من استفاده می شود به آنها را دوست دارم. در حال حاضر من بچه ها…”

اعترافی #25280149

“برو به آتش بازی و این مردم که از خواب بیدار شدم من 3yo با آنها امشب. I. خواهد شد.پیدا کنید.شما.”

اعترافی #16160098

“اگر یک نفر به من می گوید من حسی ادغام اختلال بچه است “طبیعی” آنها می توانند لعنتی مقابله با او جیغ, گریه و تهدید به نور ppl در آتش به دلیل 4th of July fireworks.”

اعترافی #15147487

“در زمان DS4 به آتش بازی امشب. با صدای بلند رونق ساخته شده او گریه بیاختیار و سپس او را در شلوار خود را به علت او ترسیده بود. من فکر می کردم مردم همیشه به شوخی در مورد ترساندن گه از کسی. می دانستم که هرگز آن را واقعا می تواند اتفاق می افتد. #فاجعه”

اعترافی #15107067

“من استفاده می شود به عشق و نگاه به جلو به 4th of July fireworks. در حال حاضر من آنها را به عنوان یکی دیگر از چیزی است که بیدار کردن کودک. چرا مادری را به غارت من از همه شاد تجارب?!?”

این سوزش برای این روز اجرا می شود عمیق به ویژه در میان پدر و مادر از فرزندان جوان است. شما ببینید در 4th جولای, برای بسیاری از ما می تواند سرگرم کننده. پس از آن ما تا به حال بچه ها. بچه ها که همه چیز را سخت تر. که همه چیز را طاقت فرسا است. و کسی که ما را می خواهید را به در و می گویند: “هر آنچه در ذهن هرگز آن را به ارزش تلاش” فقط قرار دادن در برخی از لعنت Peppa خوک اقامت ما در سهامی خاص و تظاهر آن را حتی می افتد.

اعترافی #24889790

“ما می تواند انجام شود با آتش بازی در حال حاضر؟”

اعترافی #24936423

“همسایه ها نگه می دارد و نور خاموش آتش بازی و آن را تقریبا نیمه شب است. برخی از ما به کار روز یکشنبه بنابراین می توانید آنها لعنتی متوقف شود. من نفرت مردم است.”

و آن را فقط به بچه ها. برخی از ما فقط قلاب دار قدیمی بزرگسالان که فقط می خواهم به فاک خواب.

اعترافی #25737811

“دسته های مختلف با صفحه نمایش خود را بیش از سر خود را در صورت من فیلمبرداری آتش بازی به جای تماشای آتش بازی. همان تشکرها که فیلم dark سواری در پارک تفریحی روشن کردن صفحه نمایش خراب اثر برای هر کس دیگری. آیا من می گویند تشکرها?!”

اعترافی #15155634

“قرار دادن خود را effing تلفن همراه و لذت بردن از آتش بازی. آنها خواهد بود تلخه عکس یا vids که شما پست در رسانه های اجتماعی به هر حال.”

جلوگیری از انجام این کار است. شما نگاه مسخره شما هرگز این فیلم را دوباره و به معنای واقعی کلمه هیچ کس می خواهد به آن را ببینید در IG.

اعترافی #15173203

“در قوانین بیرون آمد و به دیدن ما شهرهای آتش بازی شب گذشته اما از آن یاد شده یورش برده. نشان می دهد موکول شد به جمعه, آنها می خواهند به بازگشت و تماشای با ما. تماشا ندارد. شما تا به حال تعطیلات خود را/تولد تلخه تقصیر ما نیست که آب و هوا بد بود. ببینید شما در روز شکرگزاری!”

اعترافی #15134879

“ما رو دعوت به عالی خصوصی آتش بازی نشان می دهد امشب و DH فقط تا به حال به تماس و دعوت پدر و مادر خود را با ما. در حال حاضر من نمی خواهم برای رفتن. او در 40s چرا ما نمی توانیم به صرف نیست هر روز با پدر و مادر خود را?”

و 4 مانند هر دیگر تعطیلات باعث می شود ما به یاد داشته باشید چقدر ما نمی توانیم موضع ما در قوانین. (مثل ما نیاز به یک یادآوری است.)

اعترافی #15140903

“قصیده من به 4 جولای است, “Fuck میهن پرستی ما نیست و تا به حال عملکرد دولت در 40 سال این کشور شده است گردان تخلیه پس از ریگان صورت گرفت و هر کسی که نمی داند این است که یک ادم سفیه و احمق.” سپس آتش بازی و آبجو b/c چرا که نه.”

اعترافی #15146844

“هیچ چیز نمی تواند مرا میهنی در مورد زندگی در این کشور است. و من فکر می کنم وقتی می شنوم آتش بازی است و بمب و اسلحه و جنگ است. 20 سال بی معنی و غیر قانونی مجنون جنگ.”

برخی از ما فقط تخت و نه احساس آن را در این سال و نمی دانم زمانی که ما دوباره. امیدوارم در سال 2021 اگر هر دو COVID-19 و این وحشتناک دولت شده اند پاکسازی از زندگی ما است. پس شاید ما آماده خواهید بود برای همین ما قرمز و سفید و کراوات آبی-مرگ دوباره و میزبان BBQ بزرگ و جشن هندوانه margaritas و اجازه دهید بچه های ما ماندن تا دیروقت برای دیدن این شهر آتش بازی حتی اگر این بدان معناست که آنها خواهید بود عصبانی honey badgers روز بعد.

اما برای این سال 2020 تقریبا لغو شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>