مقتدر تست مثبت برای COVID-19 بعد از میزبانی حیاط خلوت جمع آوری: "من قرار داده و دوستان من در خطر'

مخفیانه هدیه / Instagram این دی سی-منطقه نیکوکار می گوید او امیدوار است دیگران "یادگیری از اشتباه من" و توق

توسط ETELARESANKHABAR در 14 تیر 1399
covid-socialite-party
مخفیانه هدیه / Instagram

این دی سی-منطقه نیکوکار می گوید او امیدوار است دیگران "یادگیری از اشتباه من" و توقف میزبانی "گردهمایی های اجتماعی"

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان بسیاری از مردم در حال خارش به بازگشت به زندگی عادی و شروع تست آب با بازگشت به رستوران و یا حتی میزبانی کوچک, هوای آزاد, گردهمایی با دوستان, اما اگر شما, واشنگتن, D. C-منطقه مقتدر اشلی تیلور Bronczek حتی اجتماعی فاصله گرفته و نسبتا کوچک, هوای آزاد, شام احزاب نیست ایمن از خطر coronavirus. Bronczek از بنیانگذاران مخفیانه هدیه یک هدیه شخصی خدمات دربان و هنگامی که پس از یک مدل غیر انتفاعی که هدیه formalwear به نوجوانان صادر شده است عذرخواهی در Instagram برای قرار دادن "دیگران در معرض خطر" و پس از او آزمایش مثبت برای COVID-19 زیر یک حزب حیاط خلوت و جمع آوری کمک او سرويس رايگان فورشيرد در خانه اش در ماه گذشته.

واشنگتن پست شکست این داستان در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 و گفت که حدود دو دوجین از مردم (و نه از جمله مواد غذایی و عکاس) با حضور در یک منزل جمع آوری کمک برای واشنگتن باله در Bronczek خانه در ژوئن 18 سال 2020 است. انتشار گزارش داد که پس از این رویداد در فضای باز, Bronczek و چند مهمان تمام آزمایش مثبت برای COVID-19.

Bronczek در ابتدا به اشتراک گذاشته شده عکس از حیاط خلوت رویداد on Instagram profile اما در نهایت آنها را حذف و در زمان به رسانه های اجتماعی برای تایید گزارش و عذرخواهی خواستار این حزب و پس از آن COVID-19 تشخیص یک "تعلیم لحظه."

"در ژوئن 18, من میزبانی یک شام خصوصی در حیاط خلوت من زیر واشنگتن باله آنلاین جمع آوری کمک که من یک co-صندلی" Bronczek نوشت: در Instagram بیانیه. "در مجموع من تا به حال 11 زوج که دوستان شخصی جشن موفقیت این رویداد. صبح روز بعد بیدار شدم احساس من تا به حال اجرا شده است بیش از یک کامیون."

با توجه به واشنگتن پستتنها مردم با پوشیدن ماسک بودند عکاس تونی پاول و کارکنان صبر کنید هر چند پاول — بود که فیلمبرداری این حزب برای واشنگتن زندگی , مجله و حتی به اشتراک گذاشته شده در پارتی عکس های خود را حرفه ای Instagram account در نهایت قبل از مصرف آنها را — انتشار گفت که این رویداد "خیلی خوب بود نیت. من متوجه وجود فاصله بسیار زیادی بین مردم است. آنها را به عنوان نزدیک به عنوان آنها به طور معمول هستند."

"من تنها یک امید و آن این است که مردم را از استفاده از این به عنوان یک تعلیم لحظه و یادگیری از اشتباه من است. من خیلی متاسفم که من و دوستان و خانواده و دیگران در معرض خطر" Bronczek اضافه شده در این بیانیه است. "مهم نیست که چگونه به خوبی نیت مهم نیست که شما هستند در حال حاضر زمان برای گردهمایی های اجتماعی."

وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که Bronczek آگاهانه به حال coronavirus زمانی که او در میزبانی, حیاط خلوت, fete, اما این واقعا به شما نشان می دهد که حتی یک "کوچک", هوای آزاد, مهمانی شام در میان دوستان نزدیک و خانواده تان امن است. هر چند هوای گردهمایی گفت: به کمتر مخاطره آمیز از فعالیت های داخلی فقط در ماه گذشته 18 اعضای خانواده از تگزاس آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از حضور در یک جشن تولد.

"من مصرانه از شما را به لطفا پوشیدن ماسک هنگام بیرون رفتن و اجتماعی فاصله هر زمان که امکان پذیر است به طوری که شما لازم نیست افشای دوستان و عزیزان به خطرات و نابسامانی های این وحشتناک ویروس" Bronczek به این نتیجه رسیدند او داستان عبرت انگیز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de