از اعترافی: اجازه دادن به احساسات ما درباره ما, Facebook/Instagram 'دوستان'

R فرانکا/EyeEm/گتی به یاد داشته باشید که ما فقط بادی و عینکی به ما bestie در فرد بیش از قهوه ؟ و هنگامی که

توسط ETELARESANKHABAR در 1 مرداد 1399
social-media-confessional
R فرانکا/EyeEm/گتی

به یاد داشته باشید که ما فقط بادی و عینکی به ما bestie در فرد بیش از قهوه ؟ و هنگامی که هر فکر منفی نبود لعنتی برای کل اینترنت برای دیدن ؟ و هنگامی که ما تا به حال تعجب آنچه که ما در سابق انجام شده بود اما ما واقعا نمی دانم چرا ما نمی تواند cyber-ساقه آنها را بنابراین ما مجبور به حرکت می کند ؟

در حال حاضر ما در رسانه های اجتماعی است که اگر چه خوب ابزار شبکه و یک راه برای گرفتن تا با دوستان قدیمی و به اشتراک گذاری خاطرات شاد و خوشی از ما بچه ها با مادر بزرگ نیز می تواند مضر به سلامت روان ما. ما گیر فزاینده پایین سوراخ خرگوش از نظرات. ما استدلال می کنند با مردم ما نمی دانیم که حتی اگر ما هرگز ذهن خود را تغییر دهید و آنها هرگز تغییر ماست. ما ساقه exes ما نباید هنوز هم حسرت بیش از. و ما حسادت "کامل" در IG با پوست روشن و مناسب آغوش و لبخند بر لب کودکان که احتمالا خوردن کلم همبرگر او آشپز بدون ناله زمانی که ماست نمی خورند لعنت ناگت مرغ بدون دست کشیدن به پایین بکشید بیرون نبرد.

اما حتی اگر ما می دانیم آن را سمی و ما باید گاهی اوقات پاکسازی تلفن های ما و مغز ما و زندگی ما از رسانه های اجتماعی و نگاهی به یک استراحت نمی کنیم. ما افسار به ما خوراک به دلیل آن است که ما دریافت اخبار در مورد مدرسه ما در منطقه چگونه ما ارتباط با دوستان در مورد کتاب و نحوه سازماندهی ما فرزندان ما درایو-توسط COVID تولد رژه می روند. (و البته مهم ترین اطلاعات مانند که ما در سابق آشنایی است.)

در اینجا برخی از اعترافات در مورد رابطه عشق و نفرت همه ما باید با رسانه های اجتماعی.

اعترافی #25789529

"من از دست رفته آهنگ از چگونه بسیاری از روز آن بوده است پس از من در رسانه های اجتماعی ....و این یک چیز خوب است."

اعترافی #25784721

"11 سال بعد من هنوز در عشق با من (و من واقعا امیدوارم که یک روز ما با هم من به طور منظم به ساقه او را در رسانه های اجتماعی."

اعترافی #25781650

"گاهی اوقات من نگاه کردن من سابق در رسانه های اجتماعی برای دیدن آنچه که آنها تا به. تا کنون هیچ تاسف زیرا آنها انجام هر گونه بهتر است. را کاملا له DH هر چند اگر او در بر داشت."

ما تمام شده وجود دارد—آن است که آیا فقط یک فلش از حافظه است که باعث می شود ما نگاه کردن نام یک شعله یا قلب ما هنوز در حال صدمه زدن به از فروپاشی و ما هنوز در نقل مکان کرد. اما رسانه های اجتماعی می کند. نه. کمک کند که ما نمی توانیم چهره کسی از سر ما.

اعترافی #25783295

"این مرا اذیت که او باقی می ماند در تماس با او در رسانه های اجتماعی بعد از تمام بحث خود را در مورد گرفتن او از زندگی خود و بازگشت به خود گیرد."

اعترافی #25788577

"این مرا ناراحت می کند که او در پاسخ به رسانه های اجتماعی پست های زمانی که من او را حمایت عاطفی جسمی و مالی خود را از طریق شکستن."

اعترافی #25787076

"دوست من در بیمارستان است. هر بار او را در بیمارستان شوهرش بازی. اما او ارسال در رسانه های اجتماعی مورد چقدر او را نتواند. آره در حالی که او تلاش می کند برای گرفتن دست خود را در زیر سن قانونی دختران است."

اعترافی #25784822

"من فقط متوجه شدم که رسانه های اجتماعی نیست کمک هر چیزی مثبت به زندگی من, اما من نمی توانم به نظر می رسد به ترک. من خودم را متقاعد کنم آن را به "ماندن در تماس با دوستان است که در واقعیت این افراد باید نقل مکان کرد و احتمالا don't give a shit about me."

و آن را لطمه می زند و هنگامی که ما می توانید ببینید رفتار مردم ما در مورد مراقبت و یا استفاده می شود که به چهره های مهم در زندگی ما است. ما تعجب آنچه که آنها در حال تفکر و در صورتی که تا کنون فکر می کنم در مورد ما.

اعترافی #25788415

"آزار دهنده ترین پست در رسانه های اجتماعی هستند و از ورزش انجمن. من نمی خواهم بچه ها اما من می خواهم به جای دیدن 1,000 تصاویر کودک یک ساعت از شنیدن در مورد تمرینات و تمیز غذا خوردن."

اعترافی #25784553

"من تبدیل به غیرعقلانی عصبانی هنگامی که دوست من پست در رسانه های اجتماعی در مورد بیرون رفتن برای غذا خوردن رامن کره ای و غیره. او نوشته او نیاز به ماسک اما "تا به حال به صبر برای" او "ناتوانی را بررسی کنید." چگونه او پرداخت هزینه دو وعده غذا برای سه نفر که روز پس از آن؟"

برخی از مردم فقط مزاحم AF و آنها را مجبور به رفتن کردم. بلوک.

اعترافی #25787644

"این تولد من & من خودم را هدیه ای از اجتناب از همه از تشکرها و درام. بیشتر رسانه های اجتماعی بیشتر خانواده مزخرف, هیچ, درام, دوره! رفتن به تمرکز بر روی خودم و بچه ها و هر کس دیگری! خود را احمق درام و شوهر انرژی!"

اعترافی #25789073

"من با حذف هر کارن از من در رسانه های اجتماعی. این احساس خیلی خوب است. #nomoreKarens"

اعترافی #25785442

"من فقط پاک تمام شبکه های رسانه های اجتماعی از مردم است که می گویند احمق گه مثل "همه زندگی ماده" "آبی زندگی می کند ماده" "همه پلیس بد" و یا تن-پلیس و شرم معترضان برای صدمه به اموال. آن آنها آن را دریافت نمی کند و در عین حال آنها هرگز رفتن به."

اگر شما می توانید KonMari گه از لیست دوستان شما و صفحات شما به دنبال انجام آن است. شما آن را پشیمانی نیست.

اعترافی #25784763

"من نیاز به خاموش ماندن از رسانه های اجتماعی برای خود من سلامت روان. روانی ژیمناستیک است که مردم را برای توجیه خود را نژاد پرستی بدتر است."

اعترافی #25784187

"من فقط نمی تواند با رسانه های اجتماعی دیگر. آپارتاید مزخرف بیش از حد است و من فقط لعنتی نمی تواند."

اعترافی #25784272

"من احساس می کنم مانند رسانه های اجتماعی است که سم به روح من. سخت به آن را هنگامی که آن را چگونه I stay "در تماس" با دوستان خارج از کشور."

اعترافی #25782014

"به طور جدی با توجه به خروج رسانه های اجتماعی به دلیل تمام معنی ، چرا ما نمی توانیم نوع و می گویند هیچ چیز به جای مضر انتقاد?"

ما می دانیم که سمی رسانه های اجتماعی است که مخل به سلامت روان ما. پس چگونه ما خاموش مزخرف که ما نیز با تکیه بر آن به عنوان یک تاسیسات?

یک چیز شما می توانید انجام دهید این است که نگاهی به یک استراحت. شما احتمالا حالا خیلی دیگر از افراد مبارز در مورد ماسک, مبارزه, مورد, مدارس, بازگشایی, مبارزه مورد تهمت و یا ترکیبی از هر سه اگر شما از سیستم خارج شوید و پیاده روی دور برای چند روز. از دست رفته در یک رمان, پیاده روی های طولانی بروید و در یک پیاده روی که در آن وجود دارد هیچ فای و یا شراب خواری-سازمان دیده بان نشان می دهد در Netflix بکشد شما شده است که مایل به تماشای. ما می دانیم که شما خواهید بود. شما می دانید آن را بیش از حد. از آنجا که رسانه های اجتماعی اجرا می شود جهان در حال حاضر آن را دوست دارم یا نه. و درست مثل هر چیز دیگری مفید است بلکه می تواند مضر بیش از حد-به مقدار زیاد.

بنابراین دفعه بعد شما در ساعت را نگاه کنید و متوجه شما فقط صرف دو ساعت جر و بحث با برخی از پسر به نام استیو از تنسی که فواره تئوری های توطئه حتی اگر شما هرگز به تنسی خواهد شد و در واقع هرگز ارتباط برقرار کردن با استیو IRL فکر می کنم در مورد چگونه رسانه های اجتماعی در حال پخش است نقش مهمی در زندگی شما در آن لحظه و از خود بپرسید اگر شما در حال ساخت یک انتخاب خوب برای شما و سلامتی شما. بار دیگر اگر شما می خواهید به سبزی و رفته Chrissy Teigen را IG برای یک ساعت به دلیل آن باعث می شود شما شاد و در آن را داشته باشد ، ما آن را دریافت کنید. ما عاشق Chrissy بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب