9 تا از بهترین Kiddie استخر و Inflatables برای ضرب و شتم گرمای تابستان و نگه داشتن بچه ها مشغول

در عرق و چسبنده وجود دارد هیچ چیز بهتر از پریدن به سرد استخر و سپس خشک کردن و lounging در یک استخر. بچه ها

توسط ETELARESANKHABAR در 29 اردیبهشت 1399
Intex Inflatable Kiddie Pool

در عرق و چسبنده وجود دارد هیچ چیز بهتر از پریدن به سرد استخر و سپس خشک کردن و lounging در یک استخر. بچه ها اهمیتی نمی دهند اگر آن را 100 درجه یا 10 آنها می خواهند به شنا و به عنوان مادران ما همیشه نمی خواهید برای دریافت در با آنها. (فکر می کنم آب سرد برخورد midriff – بدترین!) برای بهترین از هر دو جهان – توانایی شنا کردن زمانی که شما می خواهید و سپس فقط نظارت بر زمانی که شما می خواهم – حیاط خلوت kiddie استخر.

دلیل kiddie استخر بسیار بزرگ است زیرا آنها ساده و سرگرم کننده است. Kiddie استخرهای نیست خیلی در مورد یادگیری شنا به عنوان آنها برای خنک کردن و هر کس کمی کمتر تحریک پذیر. برای نوزادان, چلپ چلوپ پد و کمی استخرهای می توانید آنها را به آب در نزدیک راه است. برای بچه های بزرگتر آنها می تواند احساس مانند آنها در یک استخر در زمین فوق— ساخت عالی staycation هستید. به عنوان یک پاداش kiddie استخر نیز باید بسیاری از جایگزین استفاده می کند زمانی که ما لوس بزرگ تر شدن آنها (Pet استخر ؟ سلام یک عروس حتی درگذشت او لباس سبز در یکی!).

در این زمان از سال زمانی که "oh sh*t من باید برای قرار دادن در یک دست کت و شلوار حمام" وحشت شروع به ضربه رقابت برای حیاط خلوت استخر شدید است. فکر می کنم بیش از حد سخت در مورد ارتکاب و poof آن را از سبد خرید خود را! ما گرفته ام فشار با جمع آوری 10 brainer هیچ گزینه برای بچه ها در تمام سنین (و بزرگسالان بیش از حد) برای کمک به ضرب و شتم گرمای تابستان امسال است. Mamas که باردار AF, این به همان اندازه به شما به عنوان آنها را برای littles!

بهترین استخر for Babies & Toddlers

برای آنهایی که کمی (و مادران) که قرار داده کمی با فکر یک پلاستیک سخت kiddie استخر برای فعال SwimSchool دارای راه حل است. طراحی شده به صورت کمی بررسی سوالات سنین 6-18 ماه این استخر بادی دارای پشتیبانی و یک مرکز پست به نگه داشتن آنها را امن و سرگرم. چلپ چلوپ پد نگه می دارد فقط به اندازه کافی آب برای کودک از آن لذت ببرید پاشش و جایزه اضافه شده از جمله اسباب بازی حلقه را نگه می دارد آنها را اشغال برای ساعت!

در حالت ایده آل نوزادان نباید در معرض نور مستقیم خورشید برای مدت طولانی به همین دلیل است که ما عاشق متحرک سایبان در این استخر کودک با SPF 50 حفاظت. یک استخر کوچک و زیبا می تواند بسیار تلفن همراه بیش از حد. سفر به خانه مادر بزرگ و یا ساحل و BB هنوز شخصی خود بازی استخر. یک نابغه mama ما می دانیم آورده سرگرم کننده در داخل خانه هنگامی که درجه حرارت بیش از حد داغ برای BB. او به سادگی قرار دادن حیوان خانگی پد روی زمین را پاک کاری که با سهولت! به ما می گویند سعی کنید آن را در حمام خود را ،

22 دلار در آمازونهنگامی که کودک یاد گرفته است به اجرا ، کودکان نوپا دوست دارم به اجرا و پرش در حوضچه و مبلمان و پله ها و هر جای دیگری که نباید! SplashEZ ایجاد کرده است ترکیب کاملی از استخر کودک و چلپ چلوپ پد برای ما فعال و تحریک کودکان نو پا. در واقع آنها ندارد و هماهنگی به کار خود شنای را در حیاط خلوت. به جای آن آنها می خواهند برای خنک کردن و عمل یک احمق در آب در راه مادر نمی خواهد اجازه دهید آنها را در طول زمان.

قرار دادن splash پد – بله mamas شما نیاز دارید این است! اجازه دهید آنها را اجرا تایر خود را با حداقل حیاط ظروف سرباز یا مسافر به عنوان پد متصل به یک باغ شلنگ و اسپری یک جریان مداوم آب برای لوس به حرکت از طریق. آب استخر به عمق کم و سطح برای زمانی که آنها خسته هستید و فقط می خواهید به نشستن در خود شنا پوشک (در 5' وجود دارد اتاق را برای حتی مادر به نشستن). مورد علاقه ما پاداش در حال حاضر بسیار جذاب تابستان ، الفبای طراحی در پد ساخت این هر دو آموزشی و سرگرم کننده!

35 دلار در آمازون

به دنبال کلاسیک استخر حیاط خلوت برای یک کودک نو پا ؟ Intex رهبر در زمین فوق استخر (بیشتر در مورد که بعد از آن) ایجاد یک زیبا و کاربردی حیاط خلوت مخفی گاه برای ما لوس که فقط می خواهید برای دریافت و خزیدن به اطراف با floaties. به اندازه کافی کوچک است که مادر می تواند با شتاب تاریخ و از هر نقطه و در عین حال به اندازه کافی بزرگ را به اتاق کودک برای احساس مانند آنها "شنا", Intex بادی ستاره استخر شنا انتخاب ما برای کودکان نو پا.

یک منتقد اظهار داشت: "این استخر کاملا پیشی گرفتن از انتظارات من! آن را به طول انجامید تمام تابستان با هیچ ریپ/چاله ها و یا مسائل دیگر و ما فقط به حال برای اضافه کردن بیشتر هوا چند بار. من دوقلو کودکان نو پا بازی -بیشتر کوهنوردی در داخل و خارج و در استخر حداقل 4 روز در هفته برای ساعت. من مطمئن شوید که آنها می خواهم قرار دادن یک سوراخ در آن در برخی از نقطه از آنجایی که آنها می تواند یک کمی خشن اما جواب منفی! خوب به طور کلی اندازه برای دو تا از آنها را به بازی و ارتفاع بیش از حد عمیق و یا کم عمق است. آن را نسبتا آسان برای کودکان نو پا به داخل و خارج و من در مورد آنها نگران لغزش و کوس لب در یک پلاستیک لبه."

$20 در INTEXCORP

چه چیزی بیشتر سرگرم کننده از یک پارک آبی برای کودکان و نوجوانان? Intex کانال این تفریح و سرگرمی که ایجاد ماهیگیری خود را سرگرم کننده بازی مرکز. نه تنها می تواند ما kiddos سرگرم کننده در خورشید اما با این بازی مرکز آنها نیز حد عالی رساندن مهارت های ماهیگیری خود را. آن می آید با دو بادی ماهی 6 توپ به جا به دیوار که اجازه می دهد آنهایی که کمی ما به کار خود مهارت و چابکی و مهارت های حرکتی درشت در حالی که ضرب و شتم گرمای تابستان. کامل با عالی برای آنهایی که کمی, فقط ضمیمه باغ شلنگ به آب سمپاش است که در درخت نخل واقعا گرمسیری احساس.

به اندازه کافی بزرگ برای نشستن در برای خنک کردن (اما به اندازه کافی کوچک برای نگه داشتن ما مامان, ضربان قلب پایین, بر خلاف بزرگتر گزینه های این استخر بادی مناسب برای کودکان نو پا سنین 18 سال و بالاتر. اندازه گیری فقط 7' و 2' گسترده این استخر را تا مقدار زیادی از حیاط خلوت املاک و مستغلات و به راحتی می تواند کار بر روی یک ایوان و پاسیو یا شهرستان بالکن آپارتمان. همچنین این استخر می تواند پر شده با شن و ماسه برای برخی سرپوشیده ماهیگیری سرگرم کننده بر روی آن بارانی روز تابستان است.

$60 در INTEXCORPبهترین استخر برای کودکان پیش دبستانی

تابستان فرار تولیدات استخر چیزی است که ما به طور سنتی فکر می کنم به عنوان kiddie استخر. یک پلاستیک kiddie استخر که می تواند در خدمت اهداف چندگانه گذشته از خنک کردن کودکان (سگ حمام خنک کننده زنان باردار شستشو پا قبل از ورود به استخر بزرگ و غیره) است که باید در همه خانه ها. روشن و طرح های رنگارنگ را در این بچه دوستانه اما اندازه و عمق آن را مادر دوستانه بیش از حد. بچه های بزرگتر که وارد مهد کودک عشق را به ما بگویید مامان و چگونه به انجام همه چیز. آنها کارشناسان در آن همه از جمله شنا!

اندازه مناسب برای آن را همه می دانیم شناگر به اندازه کافی وجود دارد آب به دور خود و یا فقط نشستن و استراحت. مواد با دوام و بدون مونتاژ مورد نیاز طراحی را در این آسان به راه اندازی و آسان به استفاده از سال پس از سال است. ذخیره آن را در گاراژ در خارج از فصل و یا تبدیل آن به یک گودال توپ در اتاق بازی. هنگامی که تابستان بازده فقط با آب پر کنید و لذت ببرید!

$15 در خارج

از هر کودک پیش دبستانی— اگر این استخر متناسب با خود را در حیاط خلوت دوستان باید آن را داشته باشد! آن را مانند یک شخصی جای آب سرگرم کننده آماده فقط در 10 دقیقه. چهار فوت مربع است که تنها یک پا عمیق اما نگاه و احساس از یک استخر در زمین فوق. سنگین قاب فلزی با دوام است به گذشته های متعدد و از طریق چندین کودکان و نوجوانان است بلکه خالی نگه داشتن استخر ouch رایگان. اندازه مناسب برای کودکان پیش دبستانی سنین 3 و تا این 90 گالن ظرفیت استخر (کامل با تخلیه طبقه) دارای بیش از 500 پنج ستاره بررسی در آمازون.

یکی از مبتکرانه مؤلف تا به حال به این protips برای به اشتراک گذاشتن "آن را آسان به جمع آوری پس از برخی از فکر به عنوان دستورالعمل شد کمی کمتر روشن است. من آن را راه اندازی در بتن ایوان با فوم تشک بازی تحت آن است. این مقدار کامل از کوسن. به عنوان کسی که دیگری ذکر شده تخلیه در پایین و گوشه ای از استخر. من سرپا نگه داشتن چیزی زیر که گوشه ای به کمک, همه چیز, همراه, و تلنگر فقط استخر و خالی آن زمانی که سطح آب کم می شود به اندازه کافی."

85 دلار در آمازون

Intex در سطح جهانی مشهور شرکت ساخته شده است kiddie استخرهای مثل این کریستال آبی استخر بادی کمی هیجان انگیز تر از ما mamas به یاد آنها بودن. Intex شروع طراحی استخر در سال 1997 و متوقف نشده نوآوری حیاط خلوت سرگرم کننده از آن. با توجه به وب سایت خود را "هدف ما این است که به ارائه بالاترین کیفیت محصولات در قیمت مقرون به صرفه طراحی شده برای راحتی و ایمنی و سرگرم کننده است. برای بیش از 10 سال ما و کار ما با تامین کننده به منظور کاهش مقدار از سوخت های فسیلی استفاده می شود."

ما پیش دبستانی ها اهمیتی نمی دهند چه مواد خود استخر ساخته شده از یا چگونه با دوام هستند اما ما انجام دهد. وجود دارد یک دلیل این است که آمازون شماره یک بهترین فروشنده و چون سگ, شوهر و عروس (بله شما بخوانید که حق) همه از این استفاده می شود kiddie استخر را با توجه به نیازهای خود را. ما دیده ایم و شنیده داستان از همه چیز از حیاط خلوت بازی به پدر مصرف چمن زنی هم در این کلاسیک. اگر آن را می تواند برآورده عروس انتظارات مطمئنا از آن می تواند کار را برای ما خواستار کودکان پیش دبستانی!

20 دلار در آمازونبهترین استخر برای بچه های بزرگتر (و بزرگسالان)

ما عاشق شنا Intex مرکز استخر خانواده در حال حاضر. آن را به اندازه کافی بزرگ برای ما بچه های بزرگتر (5 و به بالا) به شنا در اطراف در حالی که ما نشستن و استراحت و خنک کردن. این kiddie استخر است به همان اندازه برای kiddos آن را به عنوان پدر و مادر. اندازه گیری تنها 7.5' طولانی, آن را بسیار بزرگتر از برخی از ما بچه پیشنهادات اما آب پر خواهد شد به یک سطح عمیق تر. Protip برای این یکی مطمئن شوید که شما باید یک کمپرسور هوا برای کمک به با تورم روند. باید آن را تنها در حدود 10 دقیقه اگر شما انجام دهد. (ما می دانیم که بی تاب بچه ها سخت به نگه داشتن مبارک!)

یکی از بررسی مشترک "این استخر بود کامل – قیمت خوب برای برگزاری دو جوان کودکان و نوجوانان (2 و 5) تمام تابستان. حتی به اندازه کافی بزرگ برای یک فرد بالغ به نشستن با آنها و یا 2-3 دیگر کودکان کوچک است. آن برگزار شد تا به بسیاری از استفاده می کند – از جمله دیوار منعکس در, سخت, اسباب بازی بودن در برابر طرف و پایین و حتی یک اسلاید در حال استراحت در کنار. کاملا مطمئنم که من فقط به حال برای اضافه کردن درجه یک یا دو بار در تمام فصل است."

$123 در خارج

شاید شما در حال آماده برای ارتکاب به سردرد و نگهداری از استخر در زمین فوق. (جدی است که زمان برای اضافه کردن آن به لیست؟) Intex را آسان مجموعه استخر شنا می تواند به همه بچه ها (و پدر و مادر بیش از حد) احساس حلق آویز توسط استخر در یک staycation هستید بدون تعهد دراز مدت. به اندازه کافی بزرگ را به جا چهار تا بچه و دو بزرگسال, آن را مانند دادن بچه ها استخر پارتی در یک جعبه است که ما می توانیم بسته و دور قرار داده در پایان فصل است.

ما بچه ها را دوست دارم فضا و آزادی را به شنا کردن در حالی که ما لذت بردن از امکانات لجستیکی از این یکی. ما توصیه می کنیم به روز رسانی و سفارش بسته استخر فیلتر پمپ و پوشش (به حداقل رساندن نگهداری تمام تابستان طولانی). برای حداقل هزینه و راه اندازی این یکی مطمئن شوید که برای ایجاد حداکثر تاثیر بر خانواده خود در تابستان.

40 دلار در آمازون

به دنبال راه های بیشتر برای سرگرم کردن littles? اتمام همه ما مامان تصویب بچه های دنده برای بیشتر سرگرم کننده در تابستان.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن