Conor McGregor می داند خوب گاه شمار زمانی که او می بیند. مسلما معروف ترین ایرلند ورزشکار MMA سوپراستار آخرین علاوه بر این به مجموعه قابل توجهی جشن دوبلین و یکی از تاریخی ترین جواهرات.

تولید شده برای سالگرد 150 از سرريز & Sons این Patek Philippe سالانه تقویم الت سنجش فواصل زمانی Ref. 5905P یک نسخه محدود با تنها 25 نمونه تا کنون تولید شده است. McGregor موفق به ایجاد یکی از خود را برای خنک $100,000. ویژه اجرا شد همچنین در بخشی به اذعان 50 سال همکاری بین Patek Philippe و ویر & Sons.

"آنها به سادگی یکی از بهترین ساعت ساز در جهان و Patek Philippe سالانه تقویم الت سنجش فواصل زمانی Ref. 5905P قابل توجه است گاه شمار" گفت: Chris اندرو مدیر ویر & Sons.

نمادی از هر دو اذوقه رسان و ایرلند به عنوان یک کل الت سنجش فواصل زمانی پر جنب و جوش سبز شماره گیری و مربوطه به اهنگ صدا تمساح بند. خاص سایه انتخاب شد ویر & Sons نه تنها اشاره ای به آن میهن بلکه به عنوان یک مرجع به رنگ اولیه این شرکت دیده بان جعبه. خالص پلاتین مورد خانه های خود سیم پیچ در خانه کالیبر CH 28-520 QA 42H جنبش--با 45 دقیقه از قدرت رزرو--و شامل یک تقویم سالانه عارضه به عنوان به خوبی به عنوان آن عنوانی الت سنجش فواصل زمانی. یک کریستال یاقوت کبود مورد عقب اجازه می دهد تا بینندگان یک نگاه اجمالی از آن پیچیده درونی.

نادر گاه شمار برای اولین بار پرده برداری کرد در آوریل 11 از 2019 در یک رویداد جشن و سرور برگزار شد در عمارت خانه در Dawson خیابان در دوبلین به مناسبت دهه همکاری بین هر دو طرف است. به جشن و حتی بیشتر خاص انتخاب برجسته قطعات برجسته در طول این سال Baselworld نیز پرواز به یک مینی نمایشگاه از انواع به برد توسط یک شماره را انتخاب کنید از مهمانان است.

McGregor خرید نیست فقط هر از 25 ساعت در دسترس, اما موفق به گیر شماره 12 به عنوان یک ادای احترام به مناسب 12 خط را داراست. "25 از این تنها ساخته شده و همه به طور خاص برای ایرلند ویر & Sons زرگران. با توجه به بلند مدت همکاری با Patek اما بیشتر از آن خود را در سال از فروش برای نام تجاری. به عبارت دیگر...خرید من lol," مک گرگور گفت: در یک Instagram post نمایشگاه جدید خود را کسب.