Ferretti جدید 100-پا گل سرسبد خواهد بود که بزرگترین قایق بادبانی حیاط تا به حال ساخته شده

Ferretti رفتن بزرگتر و بهتر از همیشه قبل از. به ایتالیایی ترجمه شده سازنده نشان داد جدید خود را با 100 پا گل سرسبد تبدیل خواهد شد که بزرگترین کشتی راه اندازی شده توسط این تیم است.

این Ferretti 1000 برای اولین بار شناور به عنوان یک مفهوم در بوت دوسلدورف قایق نشان می دهد در ماه ژانویه اما در حال حاضر ما در نهایت گرفتن کامل دارم. خوب برخی از تصاویر بیشتر حداقل. 1000 ویژگی های براق ورزشی طرح با کفی شیشه ای سازه های عقبی و amidships که شبیه به مدل های دیگر در محدوده خود را. اما این کشتی را تنظیم چند Ferretti اولین ها.

برای شروع, آن خواهد شد و کشتی سازی را برای اولین بار 100 درصد وسیعی از بدن رگ به عنوان به خوبی به عنوان اولین ویژگی یک مقدار قابل توجهی از فیبر کربن. همه روبنا از جمله hardtop خواهد شد جعلی از مواد سبک وزن که بدان معنی است که با وجود این کشتی را, اندازه, او هنوز هم می تواند مقدار زیادی چالاک.

Ferretti Yachts 1000

Ferretti

1000 بیرونی بود گذراند توسط Filippo Salvetti در حالی که او فضای داخلی طراحی شده بودند توسط IdeaeItalia. در داخل این کشتی با هدف flips یک اسکریپت وقتی که می آید به زندگی پردازنده. با تشکر از نونما استرن وجود 430 فوت مربع از فضای زندگی است که طراحی شده برای بهینه سازی جریان برای همه شما فنگ شویی پیروان.

“مفهوم جدید برای پردازنده جریان است که در اینجا معرفی شده است برای تبدیل شدن به یاد بخشی از تمام عروق بزرگ در محدوده” Salvetti گفت. “طراحی با آینده را در ذهن ایجاد جدید همه چیز را به سطح بعدی برای وفادار Ferretti قایق بادبانی مشتریان است.”

فضای داخلی مدرن است که بسیار متنوع با تشکر از چیدمان مدولار است که می تواند سفارشی را با توجه به هر یک از مالک ، ایتالیایی, لیس می درخشد از طریق استفاده از تصفیه مواد سخت مانند چوب و سنگ مرمر که در حال قرار داد با مبلمان نرم. در ضمن بزرگ کف به سقف لعاب ویندوز وعده به اشباع فضای داخلی با نور طبیعی است.

Ferretti Yachts 1000

Ferretti

1000 می تواند خواب تا 10 دریانوردان در سراسر صاحب سوئیت در عرشه اصلی و چهار مهمان کابین در عرشه پایین تر و همچنین به عنوان پنج خدمه. در جای دیگر در داخل خانه های زیادی وجود دارد 100 فوت مربع نگارخانه—که ویژگی های دیواری برقی که باز می شود بر روی یک نوار چرا که چرا که نه ؟ —و گسترده سالن که مشرف به اقیانوس است.

در ضمن خارج از منزل, شما پیدا کردن یک aft منطقه ساحلی کامل با یک پلت فرم و منطقه سلامتی همراه با بزرگ flybridge است که متصل به طور مستقیم به جلو بخش است. در سمت راست طرف وجود دارد سخاوتمندانه گاراژ است که می تواند به جای یک ویلیامز Sportjet 445 مناقصه یک شناور شخصی و دو Seabobs.

به عنوان برای قدرت 1000 خواهد بود با نصب دوقلو MTU 16V 2000 M86 موتورهای خواهد کرد که او را در رسیدن به یک سرعت بالا از 28 گره و کروز با سرعت 24 گره. افزودنیهای پیشنهاد شده اختیاری شامل ژیروسکوپی سیستم تثبیت و ثبات باله که نگه داشتن رگ های مرده آرام در حالی که لنگر انداخته و در دریا.

هی بزرگتر ممکن است بهتر است بعد از همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>