چرا سنین 2-7 موضوع بسیار برای رشد مغز

مامان ترسناک و 10'000 ساعت/گتی اگر شما پنج سال است هر چیزی مانند معدن او ساخته شده است از شما سوال چیزی است

توسط ETELARESANKHABAR در 7 مرداد 1399
Ages-matter-brain-development-1
مامان ترسناک و 10'000 ساعت/گتی

اگر شما پنج سال است هر چیزی مانند معدن او ساخته شده است از شما سوال چیزی است که شما فکر می کنید شما می دانستید. به عنوان مثال هر زمان که ما در جایی بچه ها من از من بپرسید "آیا شما با رفتن راه درست است؟" آنها می دانند که من از دست رفته اغلب آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن به من بگویید راه رفتن است. آنها گاهی اوقات فکر می کنم آنها می دانند که همه چیز را — و در حالی که ما می دانیم که آنها کاملا نمی این سن است که در واقع بهترین زمان برای آموزش آنها را تا حد "همه چیز" را به عنوان ما می توانیم. چرا که به عنوان پنج ساله است که آنها خود را رشد مغز اهمیت فوق العاده در حال حاضر.

وجود دوره بحرانی در رشد کودک است که اتفاق می افتد در جهش; در طول این دوره ارتباط بین سلول های مغز دو, دادن ما کودکان بین سنین 2-7 توانایی یادگیری سریع تر از هر دوره دیگری در زندگی است. بچه ها ما رشد مغز اهمیت فوق العاده هر دو قبل و بعد از آن span البته, اما آن را به ویژه مهم در آن سال بین 2-7.

آن را در طول این سال مهم است که ما می تواند کمک به بچه های ما توسعه و رشد طرز فکر: این باور است که توانایی های خود را می توانید بهبود در طول زمان و با تلاش و نه پس از آن سیاه-و-سفید باور است که آنها یا در چیزی خوب و یا آنها نیست. این نوع طرز فکر می تواند کمک به آنها را برای بقیه زندگی خود را. برای کمک به پرورش رشد طرز فکر ما می تواند ستایش روند به جای نتیجه گفتن آنها قدردانی می کنیم راه آنها کار می کرد برای حل این مشکل یا یادگیری مهارت که آیا نتیجه این بود موفقیت یا شکست است. ما می توانید اجازه دهید آنها را می دانیم که شکست نیست هر چیزی برای شرمنده اما چیزی است که ما می توانند یاد بگیرند که می تواند به ما کمک کند به بهبود است.

اجتماعی و عاطفی در سلامت فرزندان ما به خصوص در عصر ما در حال زندگی در, نیز مهم است. در علاوه بر این به ترویج رشد قوی طرز فکر ما نیز باید معرفی بچه های ما به طیف گسترده ای از امکانات را بدون توجه به جنسیت خود و یا منافع. پس بچه های مغز بسیار نرم و قابل انعطاف در طول این سال ها اجازه می دهد آنها را به "نمونه" انواع تجربه های مختلف با موسیقی, هنر, ریاضی, ورزش و زبان را دراز گسترده بنیاد است که می تواند تنگ پایین در سال های بعد.

و در حالی که همه ما در خانه این روزها زمان بسیار خوبی برای اجازه دهید آنها را کشف. من که فقط تبدیل پنج سال, داروخانه ها در حال اهدای جام بر فنجان آرد و مخلوط کردن آن با هر مایع می توانید آنها را پیدا کنید در حالی که ساخت یک ظرف غذا کامل است. در شب آنها رنگ و بهره گیری از زمان آرام با خود کتاب. این بیماری همه گیر است و عملا با توجه به آنها مهار رایگان از من و این توانایی را به یک ظرف غذا هر زمان از روز است که در نهایت اجازه می دهد تا من به گه انجام می شود و کمک می کند تا توسعه مغز خود را به بوت شدن!

Young girl looking in microscope
MoMo Productions/گتی

هنگامی که من تبدیل پنج همراه با هدیه خود را دریافت کردند یک تقویم کارهای روزانه و یک شیشه میسون با نام خود بر روی آن. آنها همچنین موفق به دریافت یک کمی از یک سخنرانی در مورد اهمیت کارهای روزمره و اهمیت صرفه جویی در پول. برای هر روز آنها کامل خود را به کارهای عادی و روزمره آنها دریافت یک چهارم را به خود صرفه جویی در کوزه. این نیز مهم است برای رشد مغز به عنوان آنها در حال یادگیری برای کمک به اعضای خانواده خود و این که هر کس نقش بازی در خانه ما. زمانی که کارهای خود رسید بحث ما در مورد آنچه اتفاق افتاده است و چگونه اعمال خود را ممکن است صدمه دیده و خانواده ما در برخی از راه, مثل فراموش کردن به هر یک چنگال در شام به عنوان آنها تنظیم جدول. سنین 2-7 نخست زمان برای توسعه هوش هیجانی و کارهای (و صحبت کردن در مورد آنها) کمک به آنها را با سنگ تیز کردن آن مهم مهارت های فردی مانند کار تیمی و همدلی است.

در عضویت در خبرنامه, اعتماد به نفس, والدین, اعتماد به نفس کودکان و نوجوانان, اجتماعی و عاطفی یادگیری متخصص Jennifer Miller سهام مقدار زیادی از راهنمایی و ابزار برای تقویت بچه های ما' اجتماعی و بهداشت روانی در این مرحله مهم از رشد مغز. این که آیا آن را در میز شام یا در ماشین و رانندگی به فروشگاه مواد غذایی و یا در فروشگاه مواد غذایی خود را هر بیت از آنچه که ما در حال آموزش کودکان و نوجوانان ما به آنها این فرصت را به رشد به عنوان کوچک موجودات.

به تازگی دختر من از من خواست به امضای او را برای درس بنابراین او می تواند به او صحبت می کنند bestie در ماندارین. من که هستم به برگزاری این دختر کوچک از یادگیری چینی ؟ بنابراین من به دنبال یک Chinese tutor — اما نه به این دلیل من می خواهم به دل کردن پول به سادگی به بچه من خوشحال (هر چند که قطعا بخشی از آن). من می خواهم برای پرورش عشق او را برای یادگیری در او تمایل به می خواهید به صحبت با دوستان خود را در زبان مادری. و من می خواهم به نشان می دهد دختر من است که او می تواند هر چیزی را امتحان کنید (در دلیل) ... در حال حاضر در حالی که مغز او بیشتر پذیرای آن خواهد بود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن