AAP انتشار دستورالعمل در مدارس بازگشایی این سقوط

izusek/گتی آکادمی اطفال آمریکا منتشر کرده است توصیه های خود را برای 2020-2021 سال تحصیلی در میان COVID-19 ه

توسط ETELARESANKHABAR در 10 تیر 1399
Guidelines-On-Schools-Reopening
izusek/گتی

آکادمی اطفال آمریکا منتشر کرده است توصیه های خود را برای 2020-2021 سال تحصیلی در میان COVID-19 همه گیر

تعطیلات تابستان است و فقط رسما لگد کردن در سراسر کشور است. اما با توجه به طولانی COVID-19 pandemic, سوال در اکثر والدین ذهن است undoubtably همان: چه 2020-2021 مدرسه رفتن به نگاه مانند? پس از CDC دستورالعمل های توصیه شده برای بازگشایی مدارس و آکادمی اطفال آمریکا اتحاد خود را به روز رسانی موقت هدایت COVID-19 برنامه ریزی ملاحظات: راهنمایی برای ورود مجدددر مورد نحوه مدارس و دولت باید به توسعه برنامه ای برای بازگشایی, به ما یک نگاه اجمالی به آنچه که آنها امیدواریم سال تحصیلی آینده را شبیه.

AAP توضیح می دهد که در شخص درس مهم برای پرداختن به نژادی و نابرابری اجتماعی و به طوری که آنها به شدت تشویق فرد تحصیل از راه دور در مقابل یادگیری اما با دقیق دستورالعمل های ایمنی در محل. "شواهد از بهار سال 2020 تعطیلی مدارس اشاره به اثرات منفی در یادگیری است. کودکان و نوجوانان نیز قرار داده شده اند در معرض خطر بالاتر مرگ و مير و از جسمی یا سوء استفاده جنسی, ماده, استفاده, اضطراب, افسردگی و افکار خودکشی" آنها توضیح در آزادی مطبوعات همراه با دستورالعمل های خود را. "AAP به شدت طرفدار که همه سیاست ملاحظات برای سال تحصیلی آینده باید با هدف داشتن دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه است." آنها را "هماهنگ مداخلات" در نظر گرفته شده "برای کاهش و از بین نمی خطر" از SARS-CoV-2.

بسیاری از پیشنهادات خود را شبیه به کسانی که از سی دی و شامل پارچه پوشش صورت و ماسک, درجه حرارت چک اجتماعی فاصله در کلاس و راهرو ها و اتوبوس. آنها همچنین توصیه می کنند که دانش آموزان ایمن سازی نیاز دارد تا به تاریخ.

در هدایت و استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله توصیه شده به در نظر گرفتن عواملی مانند دانش آموزان در سنین رشد و نمو مراحل و ملاحظات خاص. "شواهد نشان می دهد که فاصله به عنوان نزدیک که 3 پا ممکن است رویکرد مزایای 6 از فضا به خصوص اگر دانش آموزان به پوشیدن پوشش صورت و بدون علامت" آنها توضیح دهد. مدارس نیز باید وزن جوانب مثبت و منفی از اجرای اجتماعی فاصله.

آنها همچنین نشان می دهد استراتژی های دیگر سن. برای مثال برای دبستانی, دانش آموزان, آنها نشان می دهد همگروهی کلاس صرف زمان در خارج از منزل و محدود کردن بازدید کنندگان به ساختمان با توجه به این واقعیت است که آن را سخت برای پیاده سازی اجتماعی فاصله در این سن. دانش آموزان ابتدایی از سوی دیگر باید پوشیدن پوشش صورت و میز باید به فاصله 3 تا 6 فوت از هم جدا و هر دو فضای در فضای باز و همگروهی کلاس ها توصیه می شود. همانطور که برای دانش آموزان دبیرستانی (نمرات 6-12) آنها اصرار اهمیت فیزیکی, فاصله, پوشیدن ماسک صورت هنگامی که نزدیک تر از 6 فوت از هم جدا رفتن در خارج از منزل که ممکن است در طول فعالیت هایی مانند آواز خواندن و ورزش و cohorting کلاس.

دیگر توصیه می شود فاصله اقدامات عبارتند از اختصاص صندلی در اتوبوس همگروهی با پوشیدن ماسک در اتوبوس به حداقل رساندن تعداد سواران در اتوبوس ها و تشویق های جایگزین حمل و نقل. در راهروها آنها نشان می دهد کاهش تراکم با اجرای یکی از راه, راهرو, چرخش معلمان به جای دانش آموزان متناوب دوره کلاس و یا از بین بردن قفل یا تعیین آنها توسط گروه. دانش آموزان نیز باید تقسیم شود تا توسط کوهورت برای غذا خوردن در کلاس های درس خود یا در خارج از منزل زمانی که ممکن است.

و بدیهی است که اگر یک دانش آموز از یک تب یا علایم دیگر آنها باید در خانه بمانند به منظور به طور بالقوه جلوگیری از گسترش.

نگه داشتن در ذهن که همه از دستورالعمل مندرج توسط AAP توصیه های تنها و از آن خواهد شد تا به هر یک از دولت های محلی و منطقه به تدوین خود را بازگشایی استراتژی است. برای خواندن همه از توصیه های خود را وب سایت خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب