اما واتسون, Claps در جی کی رولینگ را Transphobic نظرات

آنجلا WEISS/Taylor هیل/گتی اما واتسون است که در اینجا به همه یادآوری است که ترانس زنان زنان دوره آخر هفته گ

توسط ETELARESANKHABAR در 23 خرداد 1399
jk-rowling-emma-watson
آنجلا WEISS/Taylor هیل/گتی

اما واتسون است که در اینجا به همه یادآوری است که ترانس زنان زنان دوره

آخر هفته گذشته هری پاتر نویسنده J. K. Rowling تصمیم به ورود به سیستم بر روی توییتر به فوران transphobic بی معنی است. در وسط غرور ماه. در طول جنبش حقوق مدنی. در سال 2020 است. کامل transphobic بیهوده گویی (پس از سالها منفعل-پرخاشگرانه به tweeting transphobic پیام) اساسا تایید می کند که او معتقد است که تنها زنان عادت ماهانه و زنان تعریف شده توسط آلت تناسلی خود را. او به عذر خواهی نیست, اما به جای دو برابر کردن چندین بار در توییتر و حتی یک مقاله در دفاع از باورهای خود. نیازی به گفتن آن را نمی توان بیش از خوبی و در حال حاضر پس از دنیل رادکلیف به نام او برای او تعصب, اما واتسون زیر کت و شلوار.

واتسون در زمان به حساب توییتر خود را برای تقویت این واقعیت است که ترانس مردم دقیقا همان است که آنها می گویند آنها هستند که همه به آن وجود دارد.

"ترانس مردم که آنها می گویند آنها و شایسته را به زندگی می کنند زندگی خود را بدون اینکه به طور مداوم مورد سوال و یا گفته آنها نیست که آنها می گویند آنها" او می نویسد. "من می خواهم ترانس پیروان بدانید که من و بسیاری از مردم دیگر در سراسر جهان ببینید شما احترام شما و عشق شما چه کسی هستید."

او همچنین در لیست دو سازمان که جشن گرفتن تنوع جنسیتی که او اهدا, به, پری دریایی بریتانیا و مادر پول نقد.

بسیاری از مردم تشکر واتسون برای پرداختن به این موضوع است.

در اوایل این هفته هری پاتر خود تصمیم گرفت به صحبت کردن در برابر رولینگ مشکل توییتهایی در یک مقاله از طریق ترور پروژه. "در حالی که جو بدون شک مسئول دوره زندگی من گرفته و به عنوان کسی که افتخار کار کردن با و همچنان به کمک به Trevor پروژه دهه گذشته و فقط به عنوان یک انسان من احساس می کنم مجبور به گفتن چیزی در این لحظه," او گفت:.

"زنان تغییر جنسیت زنان هستند. هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجمن ها که به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از یا جو یا I. با توجه به Trevor پروژه 78 درصد از نما و nonbinary جوانان گزارش شده است که به موضوع تبعیض به دلیل هویت جنسیتی. روشن است که ما نیاز به انجام بیشتر برای حمایت از تغییر جنسیت و nonbinary مردم باطل هویت خود را و باعث آسیب بیشتر است."

یکی دیگر از هری پاتر آلوم بانی رایت (جینی ویزلی, بسیار از شما سپاسگزارم) نیز صحبت برای ترانس حقوق. "اگر هری پاتر منبع عشق و تعلق برای شما که عشق بی نهایت است و وجود دارد را بدون قضاوت یا سوال" او هنوز توییتی. "Transwomen زنان هستند. من می بینم شما و عشق شما بانی x."

البته سری هری پاتر بود در مورد خوب در مقابل بد مهربانی ورود و عشق را در تمام. آن را بدون آن مشکل ساز عناصر (این احتمال وجود دارد که در حال حاضر که رولینگ زیادی برای یادگیری در مورد تنوع در اشکال مختلف) اما این واقعا به معنی زیادی برای بسیاری از مردم است. آن را سخت به احساس می کنم مثل رولینگ واقعی خود را در آشکار, bigot-y نمایش نمی خودگذشتگی او کار می کنند.

رایت اجازه هنوز هم دوست دارم این کتاب برای چه نمایندگی در طرفداران زندگی ارزشمند است اما. حتی اگر شما نمی توانید واقعا جدا کردن هنر از این هنرمند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de