این حومه DC عمارت دارای یک زندگی به اندازه Town (کامل با ماشین ها و مغازه ها) در زیرزمین

با مردم محدود به خانه های خود را برای آنچه به نظر می رسد مانند یک ابدیت, بسیاری از ما به دست آورده اند یک درک

توسط ETELARESANKHABAR در 9 خرداد 1399

با مردم محدود به خانه های خود را برای آنچه به نظر می رسد مانند یک ابدیت, بسیاری از ما به دست آورده اند یک درک جدید برای چیزهای ساده مانند گرفتن strolls در شهر همراه عجیب و جالب خیابان با مغازه ها. اما یک عمارت در بازار وعده اجازه دهید شما را در شهر بدون هر ترک خانه.

در حال حاضر برای فروش در swanky DC حومه پوتوماک مریلند این املاک است که مایل نیست برای فضای. اندازه گیری بیش از 12000 متر مربع آن هر ملایمت می توان انتظار داشت از خانه برای رفتن سرد $4.5 میلیون: هفت اتاق خواب, هشت حمام کامل 10 شومینه و چهار-گاراژ ماشین. اما شاید قابل توجه ترین ویژگی یک مقیاس town (کامل با عملکرد اتومبیل) وجود دارد که در به پایان رسید زیرزمین.

پس از مدل شهر مراکز از سال گذشته این سنگ آسفالت معابر و 15 آجر عرض (از جمله سینما و دفتر پست) چند وزین با واقع بینانه داخلی. فضا آنقدر بزرگ است که آن را نیز متناسب با سه اتومبیل واقعی. و نه فقط هر اتومبیل اما یک سیتروئن 2CV چارلستون نسخه جگوار XKE سری دوم یا سوم و یک میلی گرم TD به علاوه یک دوچرخه است. به عبارت دیگر حتی اگر واقعی گاراژ پر شده است به ظرفیت فضایی ذخیره سازی گزینه های زیادی هستند.

Potomac mansion town basement

خارج از پوتوماک عمارت. حسن نیت ارائه میدهد از Homevisit

ذکر شده توسط واشنگتن خوب خواص این خانه مجلل استوار بر چهار هکتار زمین با دردار محیط. هر چند خانه اصلی است که مقدار زیادی بزرگ آن را نیز می آید همراه با یک اتاق خواب دو مهمانخانه خانه استخر (با استخر بروید البته) و به طور کامل روشن تنیس به طوری که بازیکن می تواند خود را حفظ شدید مسابقات رفتن حتی بعد از غروب آفتاب. و اگر یک خریدار است که به دنبال واقعا کلید اموال گزینه وجود دارد برای هر ساختار به طور کامل مبله و آن را به عنوان در حال حاضر در صحنه.

اما اگر هر کس بزند آن را احساس به عنوان اگر آنها واقعا می تواند استفاده از برخی از بیشتر فضای خالی دو هکتار بسیاری مجاور به پایان رسید و یکی نیز برای فروش.

دیدن عکس های بیشتر از خانه و زیرزمین در زیر:

Potomac mansion town basement

حسن نیت ارائه میدهد از Homevisit

Potomac mansion town basement

حسن نیت ارائه میدهد از Homevisit

Potomac mansion town basement

حسن نیت ارائه میدهد از Homevisit

Potomac mansion town basement

حسن نیت ارائه میدهد از Homevisittinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net