عزیز قدیمی ترین کودک: شما نمی دانید همه چیز

Flashpop/گتی عزیز ترین فرزند من می دانم که شما به دنیا آمده اند قبل از شما خواهر و برادر و از آنجا که شما م

توسط ETELARESANKHABAR در 28 خرداد 1399
Dear-Oldest-Child
Flashpop/گتی

عزیز ترین فرزند

من می دانم که شما به دنیا آمده اند قبل از شما خواهر و برادر و از آنجا که شما می دانستم که چگونه همه چیز کار می کرد و احساس نیاز به آنها را نشان می دهد طناب. من آن را دریافت کنید– شما می توانید مالکیت ارضی و کمی کنترل مانند بسیاری از بچه های دیگر که عنوان خود را.

و در حالی که من خود را "کمک به" من نیاز به اجازه شما در راز کوچک: شما همه چیز را نمی دانند.

هنگامی که شما جوان بودند من فکر کردم که Town Crier چیزی بود که شما می خواهم از تایر. من اشتباه بود ، همانطور که شما رشد کرده و تبدیل به یک نوجوان آن را نه فقط خواهر و برادر خود شما احساس می کنید نیاز به موعظه به آموزش و درست است. در حال حاضر من سقوط خود را 'آموزش' چتر و اجازه دهید من فقط می گویند آن را آزار دهنده به عنوان جهنم است.

شما می دانید من کسی که تقریبا در دهه سوم زندگی زمانی که او به هنگام تولد به شما مناسب است ؟

من که شما را مجبور به انجام بسیاری از اولین ها با من قبل از خود خواهر و برادر و به همین دلیل شما احساس می کنید آن جای خود را به حامل تمام اخبار. نیز وجود دارد این واقعیت من به هنگام تولد به خواهر و برادر بنابراین شما می توانید به من اجازه رسیدگی به آنها را ندارد ،

من به شما التماس به یاد داشته باشید من یک مقدار زیادی از سال بر شما. من انجام داده ام همه چیز را شما انجام داده ام در زندگی خود را خیلی زودتر و چند بار در آن, بنابراین من برخی از خوب تمرین زیر کمربند.

دروغ گفتن به مادرم در مورد که در آن من شده است ؟ بررسی کنید.

دروغ گفتن به مادرم در مورد که در آن من قصد دارم درست قبل از اینکه من ترک ؟ بررسی کنید.

تلاش برای سرزنش یک معلم به خاطر من انجام آنچه که من قرار بود انجام شود ؟ بررسی کنید.

فکر من شکست ناپذیر و خطرناک تنها شانس به آنها را منفجر کردن در چهره من? بررسی کنید.

صحبت کردن مانند من می دانم که در مورد چیزی است که من در واقع هرگز قبل از انجام داده اند? بررسی کنید.

من راه می رفت در کفش خود را و من می دانم که سیگنال های. بنابراین هنگامی که شما به من بگویید که شما "فقط رفتن برای سوار شدن با دوستان" من می دانم که چیزی است. یکی به سادگی رفتن نیست برای یک فرصت درایو امن با دوستان به عنوان یک 16 ساله.

و هنگامی که من به شما بگویم شما بهتر بود امن و شما شانه را بالا انداختن آن را دلیل این که شما فکر می کنید شما شکست ناپذیر و هیچ چیز را تا به حال برای شما اتفاق می افتد, آن را به من نشان می دهد چیزی است.

آن را به من نشان می دهد که شما نمی, در واقع همه می دانیم شما ادعا می دانند. اگر شما, شما نمی اخراج توصیه من در مورد رانندگی مانند یک احمق.

من نمی دانم همه سرد از نظر شما و دوستان خود را می دانم که این روز است. من ممکن است مبارزه با SnapChat و شما انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که من به نام محبوب آهنگ اشتباه است. و برای ثبت در واقع من نمی دانم (به گفته شما) هر کس در جهان جز شما و خواهر و برادر خود را AirPods در حالی که خانواده هستند "گیر با نام ژنریک نام تجاری" اما من نیز می دانم چیزی دیگری: وجود سه نفر از شما و من شما را سر در گم می شود اگر من قصد دارم به صرف این نوع از پول در چیزی است که شما را در گوش خود و از دست دادن هر حال.

من می دانم که اگر شما کسب درآمد پول برای خرید آنها را برای خودتان, شما مراقبت برای کسانی که جوانه های گوش (که باید ساخته شده از طلا) خیلی بهتر است.

من آگاه از خطرات ناشی از رانندگی به ویژه هنگامی که شما با دوستان خود هستند.

من می دانم که من نمی جالبترین فرد در جهان را به خود و شما فکر می کنید زندگی خود را بهتر خواهد بود اگر من به عقب تر گذاشته.

اما من می دانم که آن را نمی خواهد.

من می دانم که چگونه به منظور بالا بردن شما و خواهر و برادر. شما می توانید بازنشسته خود را از وظیفه در حال حاضر.

آه و برای رکورد من نمی دانم چگونه به فروشگاه های مواد غذایی, چگونه به بگویید که شما در حال دروغ گفتن و چگونه به بودجه پول من کار سخت را (از این رو هیچ AirPods).

پس عزیز من قدیمی ترین کودک در حالی که من شما را دوست دارم با تمام قلب و قدردانی که چهره ما شده است از طریق بسیاری از اول با هم و شما دیده ام من در مبارزه بیش از شما برادر و خواهر شما همه چیز را نمی دانند.

شما لازم نیست که همه آن را نمیفهمد. شما لازم نیست که زندگی در کیسه. من امیدوارم که شما به زودی متوجه همه ما در حال تکامل موجودات که هرگز توقف رشد و یا یادگیری مگر اینکه ما را انتخاب کنید برای قرار دادن خودمان را بر روی خلبان اتوماتیک از آنجا که ما فکر می کنم ما در حال حاضر آن را همه می دانیم.

شما باید مقدار زیادی برای یادگیری از دیگران را به نظاره نشست و اجازه دهید شخص دیگری است. فقط به خاطر اینکه شما متولد شده اند برای اولین بار و احساس نیاز به مسئول تمام وقت معنا نیست که شما باید در آن نقش تمام وقت.

آیا همه ما به نفع از جمله به خودتان آسیب پذیر به اندازه کافی به اعتراف شما همیشه باید به همه پاسخ چون واقعا هیچ یک از ما انجام دهد. آن را فقط به شما یک انسان بهتر.

عشق مادر شما (کسی که واقعا می دانم که یک چیز یا دو).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب