این 'RHONY' Hamptons حزب بود هرج و مرج و کثیف و بینندگان عاشق هر ثانیه از آن

هایدی Gutman/براوو این 'RHONY' زنان همچنان به سطل آشغال در Hamptons — و زباله رامونا در روند می تواند یک قس

توسط ETELARESANKHABAR در 5 اردیبهشت 1399
The Real Housewives of New York City – Season 12
هایدی Gutman/براوو

این 'RHONY' زنان همچنان به سطل آشغال در Hamptons — و زباله رامونا در روند

می تواند یک قسمت از زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک احتمالا بیشتر گیج کننده تر از زنان خانه دار " اخیر وحشی, مهار نشده, مشاهده به جو فارل 10000 فوت مربع خانه ؟ به نحوی پاسخ این است که بله. این هفته RHONY نه تنها یک رکورد برای تعداد برابر زنان گفت: "سامان" در یک قسمت اما ما نیز به تماشای RHONY زنان به طور کامل از سطل آشغال و سطل زباله رامونا در این فرآیند است.

Giphy

قسمت باز می شود تا با زنان بیدار شدن از خواب به صدای Luann de Lesseps شکایت به رامونا خواننده — دوباره — در مورد خواب در "سطح پایین" که ظاهرا بوی سگ شاش و تا به حال عنکبوت باران از سقف. به نگاهی از سرخوردگی او را با خواننده Luann و رامونا سر به زمین تنیس به برخورد چند توپ با "زرق و برق دار" تک 39 ساله مربی تنیس — مربی Luann هدر هیچ زمان معاشقه با.

"این هیچ ربطی به تنیس! Luann خیلی رقابتی است که او را میخوام کاملا تلفات رامونا و رامونا میخوام تظاهر به بازی تنیس در حالی که او بزرگ, حلق آویز کردن" Dorinda توضیح می دهد.

پس از رامونا شکایت در مورد کباب برای مهمانان گفتگو در پاسیو نوبت به Luann جایی که او اذعان می کند که او تا به حال یک زمان دشوار برای نوشیدن نیست و در Farrell, پارتی — پذیرش Sonja تحسین Luann برای.

"بخش سخت دانستن است که شما می توانید نوشیدنی و سپس انتخاب نمی نوشند. آن را سخت به اطراف یک گروه از دختران که می خواهم به نوشیدن. تا آنجا که من نمی خواهم به نوشیدن من فقط احساس می کنم مثل من می خواهم به عقب بر گردیم در بازی با دختران" Luann می گوید در صحبت کردن ،

"من خیلی افتخار می کنم که در آن Luann در حال حاضر که او می تواند باز و صادقانه با ما دوباره" Sonja می گوید.

اما این بدان معنا نیست Luann دریافت نمی کند روشن — حداقل "روشن مانند یک درخت کریسمس" به عنوان Sonja آن را قرار می دهد که groomer سگ می رسد به رامونا ، "من می خواهم او را به داماد من" Luann می گوید در صحبت کردن ، ما می گویند "قرار دادن برخی از یخ بر روی آن Luann" اما اگر او را تبدیل کردن الکل او همچنین ممکن است اجازه groomer سگ پر کردن مخزن عشق.

luann dog groomer rhony
براوو

"من فکر می کنم او را تحریک" Sonja می گوید صرف قدم دور به عنوان Groomer سگ شماره 2 تغییرمسیر از خشک کن ضربه.

sonja dog groomer rhony
براوو

خورشید در نهایت تنظیم و از آن زمان برای حزب. و آن را یک حزب در رامونا را تا زمانی که یک پسر به صورت تصادفی را نشان می دهد. امشب آن را جف. چه شما نیاز به دانستن در مورد جف? خوب "جف او را یک شخصیت" رامونا می گوید با نفس بریده بریده. "او در واقع باعث می شود یک لازانیای, و او بسیار خوب... پیانیست."

rhony pianist
براوو

و در درست RHONY مد, شب وحشتناک در زمان ثبت.

نمایشگاه شماره 1:

drink bitch rhony
براوو

نمایشگاه شماره 2:

sonja dildo rhony
براوو

"و که در آن جهنم را Sonja دریافت آن?" Luann می پرسد.

نمایشگاه شماره 3:

sonja champagne rhony
براوو

چهار قسمت و زنان در حال حاضر بی انتها/برهنه در استخر — Leah اول دنبال Tinsley, و سپس در نهایت Sonja. "من از دیدن و احساس تک," او می گوید: در راه خود را به استخر. اما Sonja نمی پرش تا زمانی که او پرتاب چند tikis به عنوان یکی کند.

پس از Dorinda "بدن خجالت زده" لی برای پوشیدن دامن در نهایت کشمکش او را به اتاق خواب به کمک به او را در یک کرست, رامونا و Luann را به طرف دیگر.

باقی مانده بسیار مست بانوان سپس بی هدفی در آشپزخانه مورد نام آخرین. "شما قوی تر از خود را در شوهر سابق خود را به نام" لی می گوید Sonja. او همچنین نشان می دهد Tinsley از دست دادن مورتیمر نام بیش از حد. "اجازه دهید آن را برو! اجازه دهید آن را برو!" لی parejo فریاد در آشپزخانه به عنوان او سابقه آشپزخانه جزیره ای با یک پا. "Um, شاید این است که چرا لی متوقف نوشیدن در حالی که" Tinsley سپس می گوید.

ما سپس به معرض تماشای Sonja در توالت با درب باز یک صحنه یادآور که یاد Vanderpump قوانین لحظه های تام Sandoval و تام شوارتز در کشیدن.

sonja schwartz
براوو

صبح روز بعد خانه سطل آشغال و رامونا نسبتا آرام در مورد آن تمام (برای رامونا استانداردهای حداقل) گفتن لیه "من به خنده و یا دیگری من گریه."

همان رامونا. همان.

RHONY پخش پنج شنبه ها در 9/8c بر براوو.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن