‘دانیل ببر’ را پوشش قرنطینه و ماسک صورت در فصل جدید


daniel-tiger-corona-episode
PBS

فصل شروع خواهد شد با یک موسیقی خاص پوشش چالش برای بچه ها در طول همه گیر

PBS کودکان و نوجوانان است که به عنوان واقعی و خالص یک هدیه به پدر و مادر و بچه ها به طور یکسان به عنوان هر ایستگاه تلویزیونی احتمالا می تواند واقعا. در حال حاضر دانیل ببر محله است پس در قدم به قدم از خیابان کنجد با کمک بچه های ما مقابله از طریق COVID-19 همه گیر و همه مستلزم آن برای بچه های جوان (و اجازه دهید صادقانه رشد یو پی اس بیش از حد). فصل آینده از محبوب پیش دبستانی-سن نمایش را پوشش میدهد همه این چیزها و بیشتر شروع با یک موسیقی پر ویژه پخش در ماه آینده.

در این ویژه دانیل می آموزد او نمی تواند با جمع آوری تمام دوستان خود را در محله کارناوال در این سال به دلیل بیماری همه گیر. او طبعا بسیاری از احساسات و سوالات در مورد همه چیز که در جریان است — او نتواند مردم او را دوست دارد و او نمی خواهید کسی به مریض…درست مثل ما kiddos. ویژه را نشان می دهد دانیل پیدا کردن راه هایی برای لذت بردن از وقت اضافی در خانه با خود ببر ،

“به عنوان COVID-19 همچنان به چالش به خانواده ها در سراسر کشور PBS KIDS منحصر به فرد قرار به پاسخگویی به نیازهای کودکان و پدر و مادر و مراقبان” گفت: Lesli Rotenberg ارشد برنامه نویسی اجرایی و مدیر کل رسانه های کودکان و آموزش و پرورش از PBS. “یادگیری نهفته در قلب ما ماموریت ما شده ایم با افتخار قادر به مرحله و ارائه در خانه آموزش راه حل محتوا و منابع این موقع خاص از دانیل ببر محلهکه رسیدن به بچه ها که در آن آنها با سن مناسب درس – به خصوص در مناطق که در آن خانواده ها ممکن است محدود و یا بدون دسترسی به اینترنت پهن باند.”

کامل فصل نمایش خواهد دیگر relatable و بسیار به موقع داستان مانند چگونه به نگه داشتن کودکان پیش دبستانی در یادگیری و حتی اگر آنها در مدرسه و چگونه به حرکت “جدید” جهان اطراف آنها را. پل Siefken, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فرد راجرز تولیدات می گوید قسمت های آینده خواهد لمس در همه چیز پیش دبستانی روبرو هستند در حال حاضر در زمان واقعی است.

“در علاوه بر این به آینده ویژه فصل شامل قسمت در مورد تغییرات ناگهانی در مدرسه و جدایی از اعضای خانواده ایمن ماندن در بیمارستان باقی می ماند, احترام شخصی فضای ناامیدی و سخاوت و رشد یو پی اس مراقبت از شما,” او می گوید.

دانیال و دوستان خود را نیز آموزش استاندارد درس از زندگی را در سن خود مانند نحوه مدیریت رقابت خواهر و برادر که مایل به “به اندازه کافی بزرگ” برای انجام کارها به طور مستقل در مقابله با حوادث و قوانین زیر و گوش دادن و البته با داشتن سرگرم کننده در این محله را باور دارند.

در حالی که هیچ چیز نمی تواند به دور از غم و اندوه و نا امیدی بچه ها در تمام سنین احساس حال حاضر زمانی که آن را می آید به زندگی و مدرسه وجود دارد این است که برخی از آرامش در دانستن است که مثل همیشه دانیل ببر محله است که در اینجا به اعتبار ما littles. پدر و مادر در همه جا می تواند یک کمی “ugga mugga” به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>