Janelle قهوه ای در صحت و نوشتن خیلی چیزها'

ماریا گیدو خیلی چیزها نویسنده Janelle قهوه ای, مذاکرات صحت و اثرگذارندهها آن را نزدیک به تابستان است و همه

توسط ETELARESANKHABAR در 1 خرداد 1399
pretty-things-feature-crop
ماریا گیدو

خیلی چیزها نویسنده Janelle قهوه ای, مذاکرات صحت و اثرگذارندهها

آن را نزدیک به تابستان است و همه ما نیاز به چیزی کمی ذهن ما را به این واقعیت است که 2020 عظیم آشغال آتش. خوب نگاه نکنید چون ما در بر داشت یک کتاب است که شما را در شخص دیگری را میکشید در حالی که برای.

خیلی چیزها است که داستان نینا یک grifter دنبال او آخرین شکست بزرگ به طوری که او می تواند ترک که شیوه زندگی ، وارد اری برنده زن و رسانه های اجتماعی تاثیر گذار ونسا — کامل خوانده شده را علامت. اما علامت مناسب نیز اتفاق می افتد به یک قطعه از نینا گذشته... و grift است که به عنوان ساده به عنوان نینا فکر آن خواهد بود.

Janelle قهوه ای, پاسخ برخی سوالات در مورد صفحه-ترنر... و ارائه برخی از توصیه های مفید برای مشتاق نویسندگان.

خرید چیزهای زیبا در Bookshop.org — که 75 درصد از سود را به محلی کتابفروشان مستقل.

داستان گفته شد از دو نقطه را — آیا شما علاقه به نوشتن و یا خودتان را در ارتباط با یک دیگر ؟

این خنده دار – من شروع به نوشتن این کتاب احساس ترین متصل به نینا باهم هنرمند. او توسری خور و بنابراین آسان به ریشه; به علاوه من تا به حال یک انفجار با چالش تلاش برای نوشتن ناقص اما دلسوز grifter. اما من به عنوان کبوتر به شخصیت ونسا – این احساسی ناپایدار اری برنده زن با boatload از خانواده تروما – من شروع به واقعا مربوط به خود را بیش از حد.

به عنوان یک نویسنده من به احساس ارتباط با تمام شخصیت های اصلی به منظور آنها را به صورت زنده و من واقعا می خواستم خواننده را به همدردی به نوسان از نینا به ونسا و دوباره; بنابراین من خودم را سقوط در عشق با هر دو آنها را!

در جرم و جنایت می خواند و می نوشت که شما unfollowed همه تاثیرگذاران شما می خواهم به دنبال برای تحقیقات خود را از این کتاب است. چرا ؟

من بیشتر دنبال مد و شیوه زندگی اثرگذارندهها برای تحقیقات من و این شروع به احساس می کنید مانند آن انجام تعدادی در من اعتماد به نفس: خیره ماهرانه پردازش عکس های زیبا از زندگی مردم بسیار سرپرستی گران aspirational شیوه زندگی است نه برای سلامت روانی خود را در دراز مدت. شما فقط نمی تواند کمک کند اما مقایسه زندگی خود را به ایشان و احساس می کنید مثل شما به نوعی آینده کوتاه حتی اگر شما می ** نگاه کردن به آنها انتقادی است. (و حتی پس از آن: که من به قضاوت کسی که من می خواهم هرگز حتی ملاقات کرد ؟ این بود که واقعا به من کمک?)

زمانی که این بیماری همه گیر, آمار, آن شروع به احساس مانند بسیاری از کسانی که شیوه زندگی اثرگذارندهها شد فقط شدید از تماس با جهان واقعی است. چگونه بسیاری از عکس ها از 20somethings lounging اطراف خود Hamptons خانه های تعطیلات در g-string, حالا, و $1000 پوشش یو پی اس آیا من واقعا نیاز به دیدن هنگامی که مردم در حال مرگ هستند و نرخ بیکاری در 25 درصد ؟

که گفت: من هنوز هم به دنبال همه از مورد علاقه من Bookstagram حساب!

آیا شما فکر می کنم صحت است و حتی ممکن است بر روی سیستم عامل های طراحی شده به نمایش گذاشتن ما قرقره برجسته?

من فکر می کنم آن را واقعا سخت به 100% معتبر هنگامی که شما در حال ترتیب زندگی خود را برای مخاطبان حتی اگر آن را فقط برای تعداد کمی از دوستان خود. شخصا حتی اگر من ندارد عظیم Instagram حساب من یک تعداد زیادی از پیروان که خوانندگان/طرفداران بنابراین من بسیار آگاه در مورد چگونه من خودم در حال حاضر. در حالی که من سعی می کنم به تنها "واقعی" عکس از دنیای من از 1440 دقیقه در روز من را انتخاب کنید چه تعداد انگشت شماری از لحظه به دنیا نشان دهند? من نمی تواند کمک کند اما انتخاب کردن آنهایی که در حال حاضر من در بهترین نور ترین چاپلوس زوایای مثبت لحظات. هیچ کس از دیدن عکس های من حوله تن پوش مو, وحشی; یا انجام لباس های شسته شده; و یا فریاد در من بچه ها برای تمیز کردن اسباب بازی های خود را. به طوری... مطمئن, من در تلاش برای معتبر اما کوچک ترین تکه از زندگی من است.

است که می گویند که شما نمی توانید لحظات صحت در Instagram, اما آن را سخت به آنها را از بین ببرند. حتی اعترافی "گرفتن واقعی" پست های ما دیدن بسیاری این روزها اغلب عمدی نوع گزینش یک راه برای گفتن "هی نگاه کن که چگونه معتبر و relatable من هستم!" و که واقعا 100% معتبر است یا نه. این واقعا غیر ممکن است معمای.

چه توصیه شما برای مشتاق نویسندگان?

دو قطعه از مشاوره من همیشه به: پیدا کردن یک جامعه از همفکر نویسندگان. نگاهی به نوشتن کلاس یا کارگاه آموزشی نگارش و پیدا کردن دیگر نویسندگان که در موقعیت مشابه شما در حال شروع کردن. به اشتراک گذاری کار خود را با آنها دریافت بازخورد و به هر انگیزه دیگر به کار نگه دارید.

ثانیا نوشتن بدون هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آن را خوب است. آن را ندارد به, برای اولین بار در: شغل شما این است برای به دست آوردن کلمات روی صفحه و سپس شما می توانید بروید و آن را تغییر دهید بعد. شتاب واقعا کلیدی است بنابراین خودتان را به یک تعداد کلمه هدف و با آن چوب — بدون دوم حدس زدن خود!

چه سه کتاب را به شما توصیه می به مردم از طریق قرنطینه?

معجزه نهر توسط انجی کیم هر دو از یک صفحه-ترنر و اشک jerker یک بشریت پر از دادگاه هیجان انگیز رضایت بخش است که در هر سطح.

من فقط به پایان رسید حذفی ملکه توسط Rufi Thorpe یک آمدن از سن داستان در مورد یک پسر نوجوان گی و misfit بهترین دوست. این خنده دار و مناقصه و دلخراش با شخصیت شما سقوط در عشق با.

جدید, تعلیق, رمان مرا از هم جدا شده توسط سارا Sligar خیلی باهوش و زیبا نوشته شده است در مورد یک جوان متصدی که شروع می شود به گمان است که یک مرده هنرمند ممکن است به قتل رسیده اند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب