دانیل رادکلیف در پاسخ به J. K. رولینگ Transphobic توییتهایی

David M. Benett/Taylor هیل/گتی هری پاتر ستاره از دنیل رادکلیف به کتی لیونگ در حال ایستاده در برابر J. K. Ro

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399
Radcliffe-Speaks-Out-JK-Rowling-Anti-Trans-
David M. Benett/Taylor هیل/گتی

هری پاتر ستاره از دنیل رادکلیف به کتی لیونگ در حال ایستاده در برابر J. K. Rowling آخرین anti-ترانس نظرات

به عنوان تظاهرات در سراسر جهان همچنان به تقاضا برابری نژادی و پایان دادن به خشونت پلیس این خیلی مهم است به رسمیت شناختن سهم از دگرباشان جنسی و ترانس مردم به سیاه و سفید زندگی می کند و ماده مشابه حرکات. و پس از آن به خصوص ناامید کننده است که J. K. Rowling ساخته شده است و در عین حال یکی دیگر از سری از ضد ترانس, نظرات, این هفته همه هفته. خوشبختانه هری پاتر , بازیگران از جمله دانیل رادکلیف ستاره نیست او را به اشتراک views.

از طریق ترور پروژه غیر انتفاعی است که با تمرکز بر پیشگیری از خودکشی برای تجاوز+ جوانان رادکلیف با صدور بیانیه ای در پاسخ به رولینگ نظرات.

رادکلیف آغاز می شود بیانیه خود را با گفتن وجود ندارد "در مبارزه با" بین خود و رولینگ. "است که واقعا چیزی است که این مورد و نه آن چه مهم است راست, در حال حاضر," او می نویسد. "در حالی که جو بدون شک مسئول دوره زندگی من گرفته و به عنوان کسی که افتخار کار کردن با و همچنان به کمک به Trevor پروژه دهه گذشته و فقط به عنوان یک انسان من احساس می کنم مجبور به گفتن چیزی در این لحظه است."

"زنان تغییر جنسیت زنان هستند" رادکلیف می گوید. "هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجمن ها که به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از یا جو یا I. با توجه به Trevor پروژه 78 درصد از نما و nonbinary جوانان گزارش شده است که به موضوع تبعیض به دلیل هویت جنسیتی. روشن است که ما نیاز به انجام بیشتر برای حمایت از تغییر جنسیت و nonbinary مردم باطل هویت خود را و باعث آسیب بیشتر است."

رادکلیف به پایان رسید بیانیه خود با تشویق طرفداران پیوستن به او در یادگیری چگونه به بهتر متحد به ترانس مردم و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده. وی با اشاره به منابع مانند Trevor پروژه راهنمای به عنوان یک متحد.

"به تمام افرادی که در حال حاضر احساس می کنید که تجربه خود را از این کتاب شده است مخدوش و یا کاهش من عمیقا متاسفم برای درد این دیدگاه باعث شده شما" رادکلیف اضافه شده است. "من واقعا امیدوارم که شما لازم نیست به طور کامل از دست دادن چیزی با ارزش بود در این داستان به شما."

رولینگ آمد زیر آتش این هفته برای پاسخ به یک مقاله در مورد سلامت و حقوق صاحبان سهام نگرانی از قاعدگی, نوشتن, "'افرادی که عادت ماهانه.' من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است. کسی به من کمک کند. Wumben? Wimpund? Woomud?"

او به دنبال آن است که با یک سری از توییت های در مورد چگونه رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی تجربه — راستش این استدلال هیچ حس و کاملا از دست رفته نقطه از مقاله او ، قطعه ای بود در مورد سیاست های قاعدگی به طور خاص در مورد هر چیزی مربوط به افرادی که شناسایی به عنوان زنان است. بعضی از زنان عادت ماهانه. برخی از زنان نیست. و افرادی که نمی توانند عادت ماهانه را به عنوان به خوبی. کسانی که حقایق هستند.

رادکلیف نیست فقط هری پاتر ستاره برای پاسخ. کتی لیونگ که چو چانگ توییتی آنچه به نظر می رسد پاسخ و همچنین نوشتن "بنابراین شما می خواهید افکار من در Cho Chang? خوب در اینجا می رود...(موضوع)."

این رشته پاسخ به یک سری از لینک ها به سازمان هایی که پشتیبانی سیاه, LGBTQ+ نفر از جمله یک صندوق برای بی خانمان سیاه, ترانس زنان است.

جی کی رولینگ ممکن است لغو شود اما هری پاتر بازیگران بسیار نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن