9 هدبند است که مطمئن شوید که شما و دختران شما را #NoBadHairDays

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما را از دست ندهید در مورد بچه ها: زنگ تفریح, summer break خوردن بستنی قبل ا

توسط ETELARESANKHABAR در 4 مرداد 1399
Headbands for Women

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما را از دست ندهید در مورد بچه ها: زنگ تفریح, summer break خوردن بستنی قبل از خواب, در خواب و پوشیدن هر چه خبره ما می خواستیم بدون قضاوت. و صحبت از دومی یکی از چیزهایی که ما را دوست داشت به پوشیدن بود هدبند. آنها خیلی شیک و کاربردی در همان زمان—اما همانطور که ما بزرگ شده, هدبند شد چیزی بیشتر برای ورزشگاه و یا در خانه. A. k.یک. بزرگسالانی که عینک هدبند بودند بزرگسالان ما نورد چشمان ما در (آنچه آنها فکر می کنم آنها هنوز هم 13?!).

تا به حال است. چون خوشبختانه برای کسانی از ما که از دست کودکی ما پشته از مو لوازم جانبی, هدبند در نهایت در سبک با تشکر از طراحان مانند Lele صدوقی که "رشد کرده است تا شیرازه" یک چیز واقعی است. مروارید, کمان, گره, گل—در ادامه بیانیه-ساخت قطعه ، و این روند نه تنها برای ما—برای دختران ما ،

در زیر هستند نه از زیباترین هدبند برای زنان و هدبند برای دختران است که شما می توانید خرید در حال حاضر از یک افسانه تاب یکی از BaubleBar را باید گل تاج برای دختر کوچک خود را.

شما می دانید که فوق العاده مرسوم Lele صدوقی شیرازه که تمام وبلاگ های مورد علاقه خود را (و گذشته کارشناسی, مسابقه, سرفه, Amanda استانتون) وسواس ، این همه چیز ما همیشه می خواستم در شیرازه—اما آن را نیز 130 دلار+. اوه. خوشبختانه شما می توانید یک knock-off که به نظر می رسد درست مثل چیزی واقعی در آمازون برای تنها $7 (!!). بسیار بهتر است. این منگوله دار پیشانی بند پوشانده شده است بسیار مروارید می آید در شش ظریف رنگ (سیاه و سفید و کرم و قرمز و زرد و آبی و سبز) و صدها نفر از بررسی پنج ستاره برای بودن به عنوان راحت آن را به عنوان زیبا. تنها چیزی که شادتر از شما هنگامی که شما با پوشیدن آن در تابستان امسال ؟ حساب بانکی خود را به وضوح.

$6.99 در آمازونوقتی که می آید به پول و بارقههای بیش از حد از یک چیز خوب است که همیشه چیز خوبی است. در حالی که ما نمی تواند به شما کمک کند با دو مورد اول (به همین دلیل شغل و روان شناسی اختراع شد) ما می تواند به شما کمک کند با دومی با این blinged کردن شیرازه از BaubleBar. در می آید و رژگونه صورتی—برای زمانی که شما احساس دخترانه—و براق سیاه و سفید—برای زمانی که شما احساس مرزی و تحت پوشش در کابل چند رنگی. آن را نمی ممکن است آنچه شما می پوشند هر روز (یک.k.یک. این احتمالا نمی تواند خود را رفتن-به-این-بچه ها-به-این-استخر و لوازم جانبی) اما آن را باید برای کسانی که در مناسبت های خاص (به دنبال شما ماهانه, تاریخ شب!).

$30 در BAUBLEBAR

ما آن را می گویند بنابراین شما لازم نیست که به: دلیل واقعی شما هیجان زده شدند که یک دختر بود به طوری که شما می توانید لباس او را تا در پایان adorableness است که لباس های دخترانه این روز است. را در ruffles طل و از همه مهمتر کمان. که شما می توانید با این هدبند دخترانه از آمازون که ساخته شده برای دختران سنین 18 سال و بالاتر. آنها می آیند در یک بسته 12 رنگ های مختلف از سفید به هلو نعناع سبز و تحت پوشش در زیباترین پارچه ساتن. از آنجا که آنها چنین بودجه دوستانه خرید (شما پرداخت بیش از $1 در هر شیرازه) بچه دیوانه که آنها را به صورت کامل به نفع حزب ،

$13.99 در آمازون

هدبند همه سرگرم کننده و بازی تا زمانی که شما بوده ام به پوشیدن آنها برای یک ساعت و ناگهان درد در پشت گوش خود را معادل تولد (راه دراماتیک اما شما می توانید آن را) و شما باید به میگرن از جهنم است. راه حل است ؟ راحت ترین شیرازه همیشه. هیچ به معنای واقعی کلمه–که دقیقا همان چیزی است که این یکی از Scunci نامیده می شود. و منتقدان می گویند این واقعا درست است. آن را فوق العاده bendy و خطوط به شکل سر خود را, بنابراین شما می توانید آن را در تمام طول روز سردرد-رایگان. مهم نیست که اگر شما یک بیضی سر یک سر گرد و یک سر میدان و یا آنچه-را-هک-شکل-است-این سر Scunci محبوب پیشانی بند را متناسب با آن است.

$6.87 در آمازونجهانی را تصور کنید که در آن گل تاج نیست فقط برای عروسی و رایگان مردم ، نکته: این که جهان شما در حال حاضر زندگی می کنند در. دختر خود را می توانید سنگ ترین شکوفه های زیبا هر روز در هر زمان با این رنگارنگ هدبند. ساتن تکه های مو می آیند در هر رنگ از رنگین کمان—از جمله چند رنگ یک تصویر بالا (که راستش مورد علاقه ما است)—و خال خال با گل های دست ساز است که قسمت مساوی دخترانه و boho شیک. همکار مادرم می گویند دختران خود وسواس با آنها و آنها با کمال تعجب چسبناک و راحت (یعنی شما نمی خواهد که به گوش دادن به یک کمی خود را به ناله در مورد چقدر سر او لطمه می زند). برنده-برنده.

$12.98 در آمازون

در کلمات از شیرازه ملکه خودش (یک.k.یک. بلر والدورف از دختر شایعات بی اساس شهرت): "هر کس گفت پول نمی خرید شادی نمی دانم که در آن به فروشگاه." و اگر شما به دنبال برای که شادی در قالب یک کلاهگیس نگاه هیچ بیشتر از لولو که در آن شما می توانید این بازی دخترانه ruched شیرازه. در دسترس در هر دو بژ و رنگ بنفش آن نگاه scrunchie (یکی دیگر از لوازم جانبی مو ما در حال حاضر همه چیز در مورد) اما عملکرد یک پیشانی بند (آن را نگه می دارد مو از صورت خود را ، برای قرار دادن آن را به سادگی به تمام مادران دیگر در حال بود واقعا حسادت زمانی که شما نشان می دهد تا به بعدی مجازی جلسه انجمن اولیا و مربیان.

$14 در لولو

چه ویکتوریا بکهام و آدل در مشترک دارند ؟ آنها هر دو انگلیسی,, بله, اما آنها نیز هر دو طرفداران بزرگ, Liberty, London, the high-end فروشگاه شناخته شده برای آن طراحی شیک و لوکس پارچه. و در حال حاضر شما می توانید پیدا کردن برخی از آزادی لندن نمادین چاپ در J. Crew—با این منگوله دار شیرازه. می آید در دو غریب الگوهای گل (بری چند و کوه گل پامچال) از نام تجاری و پیچیده شده در یک پنبه نرم است که احساس شگفت انگیز در برابر پوست سر خود را. یک زن حتی می گوید آن را راحت ترین شیرازه او صاحب. و اگر آن را خوب به اندازه کافی برای ادویه پوش, آن را خوب به اندازه کافی برای ما فنا پذیران ،

$30 در J. CREWمروارید گره رنگین کمان—همه چیزهایی که بسیار "در" در حال حاضر و تمام چیزهایی که این پیشانی بند است. آیا شما با رژگونه صورتی یا آبی نوزاد عمامه به سبک منگوله دار پیشانی بند خال خال در رنگین کمان مروارید و تاب و سرگرم کننده در تاب هدبند همه been loving به تازگی. اما نه حتی دلیل واقعی ما در حال مرگ بیش از این پیشانی بند آن نیز متناسب با دختران و زنان با توجه به داوران. A. k.یک. آن را بهانه ای مناسب برای در نهایت در کل "مامان و من" روند. و از آنجا که پیشانی بند بسیار dang, زیبا و دلفریب, دختر شما حتی نمی خواهد شکایت هنگامی که شما هر دو از رفتن به بازار در تطبیق ،

$11.99 در آمازون

تنها چیزی که وایلدر از آنهایی که کمی خود را پس از دو حرکت شبیه چمچه زنی از بن و جری امشب خمیر و یا شریک زندگی خود را پس از شما آنها را شب کردن ظرف وظیفه برای یک بار است و این شیرازه. علاوه بر این واقعیت است که آن را چاپ پلنگ (که به صداقت یک الگوی ما می خواهیم به واقع استحمام در این سال) آن را نیز یک پیشانی بند الاستیک به عنوان مخالف به همه دیگران در لیست ما که پلاستیکی هستند. به نفع آن ؟ نه تنها آن را به کشش مناسب تقریبا هر اندازه سر اما آن را از بین می برد هر درد و درد شما ممکن است از سخت هدبند. به علاوه با توجه به توضیحات آن را "مو-خارج-از-شما-صورت-تایید شده است." ما آن را.

$13 در AERIE

می خواهید بیشتر سبک inspo? پیدا کردن تمام مورد علاقه ما مد می یابد در اینجا.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب