پدر می گوید: 3 فرزندان هستند “ناراحت کننده” توسط اندر دوره — LOL Ok


aita-period-products
chancecreator/ق

این دختر فکر می کند دختر خوانده اش باید تمام مدارک دوره او به دلیل آن باعث می شود او stepbrothers “ناراحت کننده”

روزی قاعدگی نرمال خواهد شد به عنوان بیولوژیکی و غیر تهدید کننده بخشی ضروری از زندگی است که در آن است. تا آن زمان مردم (*سرفه* مردان) ادامه خواهد داد به احساس حمله کردند که خونریزی واژینال وجود دارد حتی اگر بدون آن آنها وجود نخواهد داشت. مثل این پیرمرد که احساس شخصا حمله دختر خوانده اش را تامپون استفاده می شود. که او به درستی disposes از در سطل زباله. چرا ؟ چرا که او سه پسر هستند “ناراحت کننده است.”

آه.

در ق را “من احمق” subreddit به او توضیح می دهد که او یک پدر از اوایل پس از او سه پسر خود را هرگز طولانی مدت تجربه زندگی با یک قاعدگی فرد است. در حال حاضر او در زندگی با یک زن و 19 ساله خوانده و همه بچه ها به اشتراک گذاشتن یک حمام. برای یک هفته یک ماه سه بزرگ فرزندان گاهی اوقات در سراسر استفاده از تامپون در حمام سطل زباله. به عنوان شما انجام دهد زمانی که شما زندگی می کنند با یک قاعدگی فرد است.

“چند شب پیش رفتم به آشپزخانه برای گرفتن یک میان وعده و او با وجود انجام برخی از کار را برای دانشگاه,” او توضیح می دهد. “همسر من ذکر شده بود که او می دانست که او بود در دوره او بنابراین من آن را به عنوان یک فرصت به یک کلمه با او. من به او گفتم پسر من شد ناراحت کننده و از او خواست اگر او می خواهم ذهن قرار دادن محصولات مورد استفاده در کیسه پوشک یا گرگرفتگی آنها را در توالت.”

AITA برای گفتن دختر خوانده من برای جلوگیری از استفاده از دوره محصولات در حمام او سهام با نوجوانم پسران ؟ از r/AmItheAsshole

پس از او مطرح موضوع با همسرش (اشتباه بزرگ است. بزرگ.), او کار درست را انجام داد و خندید و گفت: اساسا او را به تماشا کردن در مورد آن.

“او خندید و گفت: من آن را غنی بود که از یک مرد که “میریزد مثل یک گوریل” و تولید “سه ترمز مارک پسران” که من فکر کردم فقط غیر ضروری حمله” او رفت. “من شده است هیچ چیز اما خوب به دختر و آن را به سختی یک مقایسه. پسر من نباید در معرض او unhygienic محصولات اگر آن را می سازد آنها را ناراحت کننده است. او در ادامه به سخنرانی من در مورد چگونه من می توانم برافروخته و آن را بد برای محیط زیست اگر او با استفاده از کیسه پوشک برای هر کس که من فکر می کنم فقط یک بهانه است. من او را به نام یک شف و به او گفت که این خانه من و آنچه که من می گویم می رود.”

او رفت و در مورد چه مسئله آن است که به آن تامپون استفاده می شود در سطل زباله (مانند چه او دختر خوانده خود را به انجام ؟ تبخیر آنها را با او عرفانی قاعدگی قدرت?).

خوشبختانه پس از درست بودن تحصیلات با کل اینترنت و همسرش و دختر خوانده این پدر و اتحاد خود را تغییر misogynistic لحن.

“به روز رسانی — و نه حتی دو ساعت بعد از من این من و همسر و دختر خوانده جمع فرزندان من و من و به ما کامل فشرده ‘دوره برای گروه درس و پاورپوینت و همه” او می نویسد. “این یک بوق زدن آنها ساخته شده تعاملی مسابقه و همه چیز. پسر من و من چیزهای زیادی یاد گرفتم و عذر خواهی کرد به مامان. با تشکر از شما برای ورودی خود را.”

همه در حمایت از “دوره برای گروه” ایران بخشی از جنسیت اد در همه جا می گویند: “aye.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>