این 360 پا هیبرید ترجمه شده مفهوم طراحی شده است از 2 ، 000 فوت مربع از پانل های خورشیدی

پس از نام مائوری نگهبان اقیانوس "Ebola" یک جدید ترجمه شده می خواهد برای کمک به حفاظت از دریاها. 360-پا هیبرید

توسط ETELARESANKHABAR در 18 تیر 1399

پس از نام مائوری نگهبان اقیانوس "Ebola" یک جدید ترجمه شده می خواهد برای کمک به حفاظت از دریاها. 360-پا هیبرید رزمناو است jampacked با اینده فن آوری های پایدار. و که حتی بهترین بخش است. او همچنین وعده را به شما احساس می کنید مانند یک خدا در هیئت مدیره.

به قلم نیوزیلند بومی اسحاق Burrough که در حال حاضر هلمز eponymous خود استودیو طراحی در آمستردام Ebola حداکثر بهره وری انرژی از ویژگی های امروز در حالی که پیش بینی تکنولوژی پیشرفت فردا. او ورزشی باریک بدنه با حجم کم-به-ظهر درجه کمک می کند که کاهش مصرف سوخت و بهبود بهره وری. حتی بیشتر تحت او را مجهز به بیش از 2 ، 000 فوت مربع از پانل های خورشیدی به ملاقات روزانه قدرت نیاز دارد.

در ضمن Ebola ترکیبی نیروی محرکه سیستم اجازه می دهد تا مهمانان را به سوئیچ الکتریکی-تنها حالت کروز بدون سر و صدا تولید گازهای گلخانه ای و یا دود. Burrough می گوید که او نیز در آینده ماکرو اس دی رگ. به عنوان خورشیدی و باتری با تکنولوژی توسعه ظرفیت برق-تنها حالت است که انتظار می رود به گسترش از چند ساعت در نهایت ارائه نامحدود دامنه.

البته او به نظر می رسد بیش از حد خوب. با یک براق شبح و منحنی خطوط Ebola است که هنوز هم مقدار زیادی تصفیه شده با وجود اندازه او. "قصد Ebola بود به طراحی یک قایق بادبانی است که هر دو مدرن و زیبا" Burrough می گوید. "یک قایق بادبانی است که نگاه پیچیده که آیا کروز مدیترانه و یا قطب شمال."

این ترجمه شده می تواند خواب تا 14 مهمان و 29 خدمه و همه چیز در مورد زندگی در فضای باز. گسترده عرشه اصلی امکانات شنا پلت فرم طراحی شده است که به مانند "یک ساحل شیب دار به سمت دریا" و همچنین کافی مناطق سالن برای استراحت و آرامش. بالاتر از شنا پلت فرم شیشه ای-کف استخر معلق کردن عرشه اصلی ارائه خواهد شد مقدار زیادی از قابل توجه عکس ops برای صیقل دادن خود را " گرم است. عرشه پایین تر ارائه می دهد بدون وقفه منظره دریا و ساخته شده خورشید پد در حالی که sundeck امکانات بالا 360 درجه نمایش ها و خود جکوزی.

در جای دیگر وجود دارد بیش از 1800 فوت مربع از فضای ذخیره سازی برای اسباب بازی ها و مناقصات از جمله یک جفت مهمان مناقصه اندازه گیری 39 فوت و 23 فوت به ترتيب به عنوان به خوبی به عنوان دو 23-پا خدمه مناقصات. به بالا از آن خاموش زیادی وجود دارد helipad رو به جلو است که می تواند یک خانه H145 هلیکوپتر شما باید نیاز به آن را برای نقل و انتقالات و یا بررسی.

بررسی بیشتر ارائه Ebola زیر:

Isaac Burrough Design Kiwa Hybrid Superyacht

این Ebola. KVANT

Isaac Burrough Design Kiwa Hybrid Superyacht

شیشه کف استخر. KVANT

Isaac Burrough Design Kiwa Hybrid Superyacht

گسترده عرشه فوقانی استخر. KVANT

Isaac Burrough Design Kiwa Hybrid Superyacht

این firepit. KVANT

Isaac Burrough Design Kiwa Hybrid Superyacht

این Ebola. KVANTtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im