چرا من نمی های من ارشد تصویر

خوب عکس رایگان/Unsplash در تلاش برای پور یکی برای سال 2020 سالمندان دبیرستان و سال است که فوت کرد زمانی که

توسط ETELARESANKHABAR در 30 فروردین 1399
wont-share-graduation-photos
خوب عکس رایگان/Unsplash

در تلاش برای پور یکی برای سال 2020 سالمندان دبیرستان و سال است که فوت کرد زمانی که COVID-19 رخ داد تعداد زیادی از 30 و 40 چیزی در حال ارسال خود را در سال آخر دبیرستان عکس در Facebook. مردمی در حال گرفتن یک ضربه از rehashing "بهترین روز زندگی خود را" cringing بیش بد مد یا تاسف خوردن بدن آنها یک بار بود.

من درک احساسات پشت مردم نشان دادن همبستگی به دانش آموزانی که از دست رفته بسیاری از طول می کشد قبل از شروع زندگی در حال تغییر, اولین ها پس از فارغ التحصیلی اما من آن را دریافت نمی کند و من آن را انجام نمی. آن را خیلی بیشتر از یک بیماری همه گیر به برجسته 18-year-تصویر قدیمی از من در رسانه های اجتماعی. تمرکز از انجام این کار احساس می کند و به نظر می رسد مانند کلاس 2020 تبدیل به یک آشکاری بهانه ای برای دریافت در در آخرین رسانه های اجتماعی روند.

اول از همه برای کسانی از ما هنوز هم در از خرد کردن آن در Facebook, آیا ما واقعا فکر می کنم سالمندان دبیرستان در مورد مراقبت از پدر و مادر خود را' عکس های قدیمی و یا پدر و مادر خود را' دوستان' عکس های قدیمی? در حال بالا دانش آموزان حتی در Facebook? هیچ و هیچ. ما یک دسته از curmudgeons استدلال با Karens و Todds جهان در بخش نظرات در حالی که جوانان مشغول هستند و با Infinite, Houseparty اختلاف و واتساپ.

شنیده ام از نیمی از این ؟ دقیقا. کلاس 2020 قصد ندارم به شما 25 ساله عکس, و آنها نمی خواهند به. این یک سیلی به آنها به دلیل عکس شما یک عکس فوری از آنچه که آنها از دست داده است. من با داشتن یک زمان سخت با دیدن ارتباط همبستگی بین فارغ التحصیل از سالمندان قدیم و سالمندان که در ماتم از دست دادن, مدرسه, مدل, ورزش دوستان, تئاتر و دیگر قطعات مهم از زندگی خود را.

اگر بدبختی واقعا دوست دارد شرکت شاید من باید یک عکس از خودم — چون من دبیرستان روز و سال آخر من قطعا نمی شد بهترین از زندگی من است. من یک مستور می ترسم بچه است که زندگی در یک سوء استفاده خانواده است. من تا به حال شده است به طور فعال به فکر خودکشی به مدت حداقل دو سال. من دندانها در مراحل اولیه ثابت بودن پس از سال ها بودن bullied برای داشتن یک دهان پر از طرز وحشیانه ای بی رنگ و دندان بیمار با تشکر به یک اختلال ژنتیکی. و من خوب نبود. واقعا خوب نیست. این بخشی کفال بخشی پری برش در یک تلاش کوتاه برای ارضای درونی من مردانه جانبی که تا به حال شده است در تلاش برای خارج شدن برای سال. در عین حال من با لبخند به دوربین در حالی که با پوشیدن من letterman کت به عنوان اگر همه چیز فقط خوب بود.

من می تواند حفاری تا من ارشد, عکس از سالنامه اما این تصاویر واقعی از دست داده بودند سال پیش زمانی که پدر و مادرم طلاق گرفته است. بسیار از آنچه که معدن به عنوان یک کودک و نوجوان باقی مانده بود در خانه من نیست, بازگشت به 20 سال است. من به آنها نیاز ندارد ، من هنوز هم می تواند احساس که 18 سال, اما من که نه فرد دیگر. یا شاید من هستم اما در حال حاضر که من در نهایت به من علاقه مند در گرفتن خندیدن از سال 1997 من.

من می تواند به نوعی به من دبیرستان خود و افتخار از مراحل من در زمان به دور از زادگاه من, اما من نه علاقه مند در reliving گذشته است. من یاد گرفتم در مورد مردم و روابط و خودم را در طول سال گذشته از دبیرستان اما با تشکر از لعنتی خدا بهترین بود و در عین حال آمده است.

جای من می خواهم نشان می دهد سالمندان دبیرستان یک عکس از من در حال حاضر: عجیب و غریب زن نما پدر و مادر سه بچه است که ازدواج کرده و طلاق گرفته و زندگی روز به روز در بهبود اعتیاد به الکل و انت گذشته است. من پیدا کرده اند فضاهای جدید عشق و یک بدن جدید. تنها وزن من در مورد مراقبت در عکس های قدیمی است که بر روی قفسه سینه. من می توانم به سختی خودم را نگاه کنید در عکس قبل از من بالا عمل جراحی آن را یک ماده از دیدن خودم به عنوان باریک و یا تازه آن را از دیدن خودم با سینه مقابل بدون. همچنین سینه ها کنار من خیلی جذاب تر در حال حاضر از من بود من ارشد سال است. من تا به حال یک قلب خوب حس شوخ طبعی بود که ورزشکار انجام و اما من هر دوم به نظر می رسد بر روی صورت و یا سبک. منشعب queerness احتمالا نگه داشته مردمی چند دور بیش از حد. ناامنی نمی کند معمولا نژاد جاذبه جنسی.

من درک می کنم اگر شما فکر می کنم من یک منافق به اشاره است که شما تنها با ارسال عکس های خود را برای لذت خود را و تعامل شما در حال گرفتن از دوستان خود. من فقط با صرف چند صد کلمه صحبت کردن در مورد من خود محور دلایل نه ارسال خود من است. تمرکز کل این زمان فقط زمان آن طول می کشد را برای شما به اضافه کردن عکس به رسانه های اجتماعی تغذیه شده است در هر دبیرستان ارشد که معتقد است که همه خود را بهترین خاطرات شده اند محو دور. من نمی خواهد می گویند که خوب نمی شد از دست داد اما COVID-19 را ندارد به دور از هر حافظه و نه آن را به جلوگیری از آنهایی که بزرگ ساخته شده است.

با خطر ابتلا به صدایی مانند من مثبت است سمی امید من این است که این بیماری همه گیر می افزاید جدید و ارزشمند لحظات به یاد داشته باشید. در وسط یک مقدار زیادی از "چه ifs" وجود خواهد داشت بسیاری از "وای که هرگز اتفاق افتاده است اگر من تا به حال گیر شده است و در خانه من به مدت سه ماه." من نمی دانم هر چند از آنجا که من نمی دانم آنچه در آن مانند به یک دبیرستان ارشد در وسط یک بیماری همه گیر. من فقط باید خیلی احساس خوبی است که این بچه ها نیست به دنبال راحتی در یک عکس از '90s بیش از هر کسی است که فقط ریخته شده است امیدوار است برای دیدن عکس ها از زوج های در عشق است.

نگه داشتن شما انجام می دهند — اما می دانم که شما در حال انجام آن را برای شما و نه برای کلاس 2020.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب