کریستیانو رونالدو در حال حاضر فوتبال بزرگترین بگير—و آن اول میلیاردر

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از طرفداران که می خواهد به شما بگویم که کریستیانو رونالدو هرگز بالا لیونل مسی وجود دارد حداقل یک منطقه که در آن ستاره پرتغالی فوتبال است bettered دیرین خود را رقیب. فوربس اعلام کرده است هدف معتاد بازیکن, ورزش, بزرگترین بگير و آن اولین میلیاردر.

از یوونتوس به جلو می آید در هیچ. 4 در مالی, مجله, آخرین, افراد مشهور, 100, لیست داشتن به دست آورده $105 میلیون دلار قبل از مالیات در سال گذشته. که مجموع که شامل حقوق و دستمزد و تاییدیه افزایش کل درآمد خود را بیش از 17 سال فعالیت حرفه ای به بیش از $1 میلیارد.

که 35 ساله که به ثمر رساند تا 725 داخلی و بین المللی اهداف خود را در زندگی حرفه ای تنها سومین ورزشکار برای رسیدن به علامت در حالی که هنوز بازی پیوستن به یک لیست منحصر به فرد است که شامل تایگر وودز (که به دست این شاهکار در سال 2009) و Floyd Mayweather. اما بر خلاف او بالا-درآمد همسالان یک گلف باز و بوکسور بود, رونالدو موفق به تصفیه علامت در حالی که بازی یک تیم ورزشی.

رونالدو که در فصل دوم خود را با یوونتوس به دست آورده $60 میلیون در حقوق و دستمزد سال گذشته و حتی پس از در نظر گرفتن 30 درصد کاهش پرداخت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه آوریل با توجه به مجله. ستاره که همچنین برای Sporting Clube de Portugal, منچستر یونایتد و رئال مادرید به دست آورده $650 میلیون حقوق و دستمزد در طول زندگی حرفه ای او. انتظار می رود این تعداد برای رسیدن به $765 توسط قرارداد فعلی خود را با 35-زمان ایتالیایی قهرمانان اروپا به پایان می رسد در ماه ژوئن 2022.

در علاوه بر این به آسمان بالا حقوق و دستمزد, رونالدو در آورده اضافی $45 میلیون تاییدیه. این شامل 20 میلیون دلار او باعث می شود از خود و مقابله با نایک که او امضا عمر قرارداد در سال 2016 سالانه است. دیگر شرکت های اسپانسر رونالدو, شامل لوازم, روشن, شامپو و شرکت داروسازی ابوت.

“کریستیانو رونالدو یکی از بزرگترین بازیکنان در همه زمان در جهان محبوب ترین ورزش در دورانی که فوتبال بوده است بنابراین هرگز غنی” ورزشی هوش را نیک هریس گفت: این مجله. “او را در دفتر جعبه.”

شگفت آور, رونالدو نیست, جهان ورزش بزرگترین بگير. این عنوان متعلق به راجر فدرر که در آمد آن را در هیچ. 3 در لیست ساخته شده $106.3 میلیون بیش از سال گذشته است. به طور مستقیم زیر رونالدو در ششم شد رقیب خود مسی. بارسلونا ستاره ساخته شده $104 میلیون در لیست دوره مقدماتی. آرژانتین رو به جلو است که در 14 فصل است که انتظار می رود برای پیوستن رونالدو در باشگاه میلیاردرهای آینده سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im