بهترین Mason Jar آداپتور برای تبدیل عینک خود را

اگر شما از طرفداران خود را ساخت مربا یا ترشی, شانس هستند شما در حال حاضر دلچسب قدردانی برای Mason jars. قدمت آ

توسط ETELARESANKHABAR در 19 خرداد 1399

اگر شما از طرفداران خود را ساخت مربا یا ترشی, شانس هستند شما در حال حاضر دلچسب قدردانی برای Mason jars. قدمت آن به 1850s زمانی که آنها را اختراع و ثبت شده توسط John Landis مختلف این خصوص تولیدات شیشه ای هستند در خانه canner بهترین دوست. اما در حالی که هدف اولیه خود را به نگه داشتن و حفظ آنها خدمت می کنند توابع و حتی بیشتر اگر شما یک شیشه میسون آداپتور.

با استفاده از پیچ در محیط بیرونی از ظرف دهان یک Mason jar آداپتور مخصوص درب است که کمک خواهد کرد که به نوبه خود هر شیشه ای به یک واقعا همه کاره قطعه لوازم آشپزخانه. با نوع درست از آداپتور شما قادر خواهید بود به استفاده از شیشه به عنوان یک نوشیدن کشتی تلگراف صابون و یا حتی یک لامپ. مطمئن شوید که هدف اصلی خود را هنوز هم برای برگزاری مربا و ترشی اما چرا کشش آنچه که شما می توانید با آنها انجام دهد ؟

اگر شما آماده برای شروع به گرفتن بیشتر از عینک خود را, سپس آن زمان برای سرمایه گذاری در برخی از شیشه میسون آداپتور. در اینجا چهار نفر از مفید ترین در آمازون است.

1. Connyman دو قطعه شیشه میسون درب مجموعه

در حالی که آداپتور را Mason jars بیشتر از همه کاره, آنها تمایل به بسیار توجه داشته باشید. نه چندان با Connyman دو قطعه درب. این شرکت رنگارنگ ضد نشت درب آن را به طوری که شما می توانید با استفاده از شیشه خود را برای نوشیدن ریختن و ذخیره سازی همه چیز از مایعات به آجیل به خشک پاستا. به طور خاص طراحی شده به صورت گسترده دهان, 16 اونس ماسون شیشه ها و درب ها FDA-سازگار با و بدون BPA بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد محتویات عینک خود را تبدیل شدن به آلوده.

Connyman Two-Piece Mason Jar Lid Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $11.99

2. استعمار قلع آثار Mason Jar چراغ آداپتور

هنگامی که شما فکر می کنم با استفاده از خارج از کنسرو برای Mason jar, یکی از اولین جهش به ذهن است به عنوان یک نوشیدن رگ. اما با آداپتور a Mason jar استفاده می شود خیلی بیشتر است. استعمار قلع آثار را درب, به عنوان مثال خود را جار به کوچک عتیقه-سبک لامپ میز. این آداپتور که متناسب با عینک های سه اینچ دهان نمی آید با لامپ یا چراغ سایه اما شامل همه چیز شما احتمالا می تواند نیاز به اضافه کردن یک خوب قدیمی timey منبع نور برای هر اتاق.

Colonial Tin Works Mason Jar Lamp Adaptor

آمازون

خرید در حال حاضر: $14.70

3. Elwiya Mason Jar تلگراف صابون درب و پمپ تنظیم

درخواست هر گونه چاشنی canner و آنها به شما بگویم که ماسون کوزه بزرگ ظروف. این که چرا آنها شده است به یک جزء اصلی از pantries برای بیش از یک قرن و نیم است. Elwiya صابون تلگراف درب و پمپ تنظیم اجازه می دهد تا شما را به استفاده از این کیفیت و تبدیل شیشه به زرق و برق دار, روستایی soap dispensers. البته این دوام BPA-free kit که متناسب با 16 اونس می تواند مورد استفاده قرار گیرد با دیگر مایعات چسبناک مانند شامپو و لوسیون و در روغن است. این شرکت مجموعه ای شامل سه درب و لیبل را به مطمئن شوید که شما می دانید دقیقا همان چیزی است که در هر repurposed شیشه.

Elwiya Mason Jar Soap Dispenser Lid and Pump Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $12.99

4. شهرستان آشپزخانه و خط Mason Jar, فلیپ فلاپ, فلیپ فلاپ درب

اگر شما باید برخی از قطعات یدکی ماسون کوزه County Line آشپزخانه فلیپ فلاپ, فلیپ فلاپ درب کامل راه به repurpose آنها را داد. به طور خاص طراحی شده به صورت گسترده دهان, سکس با دوام و آسان برای استفاده از آداپتور مناسب یک لیتر یک لیتر و دو لیتر شیشه را با سهولت. ساخته شده در فرم BPA-free پلاستیک هر درب نیز شامل راحت و آسان-برای-گرفتن دسته که شما را به ریختن خود را انتخاب مایع یک نسیم است.

County Line Kitchen Mason Jar Flip-Cap Lid


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب