ما باید سخت کار سخت و طاقت فرسا برنامه و آن را کاملا مرا نجات داد

Juanmonino / iStock من سه بچه. می توان آنها را با شکوه و می توان آنها را تشکرها. آنها مانند بسیاری از کودکا

توسط ETELARESANKHABAR در 3 تیر 1399
Summer Chores Kids
Juanmonino / iStock

من سه بچه. می توان آنها را با شکوه و می توان آنها را تشکرها. آنها مانند بسیاری از کودکان و نوجوانان است که آنها نمی خواهم به انجام کارهای; آنها نمی بینم ارزش یا اهمیت در نظر گرفتن زباله و یا تخلیه ماشین ظرفشویی.

من آن را دریافت کنید — من کاملا مانند دیدن من سخت و طاقت فرسا لیست فریاد در من هر بعد از ظهر که من از مدرسه به خانه آمد. و من هرگز متوقف به فکر می کنم در مورد این واقعیت مادر من یک مادر تنها به چهار نفر که مشغول به کار تمام وقت در خارج از خانه است. من فقط به فکر خودم و می خواهد و نیاز دارد که شامل نمی شود گریتینگ پنیر برای ما تاکو شام و یا تمیز کردن حمام. من می خواستم My So-Called Life وپیش-yo.

هیچ راهی مادر من می میرم تغییر طرز فکر من و من حتی رفتن به اعمال انرژی به تلاش برای تغییر من بچه افکار در مورد هل دادن در اطراف خلاء یا زنی چمن.

این بدان معنا نیست که من نمی شکستن در سخنرانی هنگام دریافت آنها assy در مورد انجام کارهایی که از آنها می خواهم به انجام است. من می خواهم آنها را به می دانم که من سخت کار می کنند و نمی لذت بردن از تماشای آنها را شمع ظروف کثیف در سینک شکایت ما هیچ ظروف تمیز و سپس راه رفتن به دور از ماشین ظرفشویی پر از gleaming ظروف و عینک.

همه آنها باید انجام دهید این است خالی از آن — در آن طول می کشد کمتر از پنج دقیقه اما افسوس که مغز نوجوان.

من متوجه شدم وقتی که من یک مادر تنها که همه چیز تا به حال به تغییر. که در آن نقطه همه فرزندان من تا به حال تلفن های همراه و معامله شد که می خواهد پدر خود را و من می خواهم برای پرداخت آن سه بسیار گوشی های گران قیمت اگر آنها کارهای ما اختصاص داده شده به آنها در هر هفته.

تا آنجا که من نگران هستم که تلفن همراه پرداخت بیش از یک کمک هزینه بنابراین اگر آنها می خواهند پول بیشتری در جیب خود آنها را به انجام چیزهای اضافی خارج از تلفن همراه خود پول کارهای مانند کمک به من علف های هرز باغ و یا مالیدن پا.

بنابراین من در بر داشت یک راه حل برای این استدلال را تکرار درخواست و رشوه دادن که با تلاش بچه ها من برای انجام کارهای خود چون حتی بهترین بچه ها را امتحان کنید و با تکان دادن خود اختصاص داده شغل. من در حال حاضر برنامه کارهای. بله درست است: من بگویید من در کودکان زمانی که آنها مجاز به انجام شغل خود را. اگر آنها نیست انجام می شود که در زمان دوره خداحافظ-خداحافظ تلفن.

متوجه شدم اگر من سمت چپ آن را باز کنید و به سادگی گفت: "خشک کن سرشار است پس از آن زمان برای برابر قرار داده و دور لباسشویی" لباسشویی شمع می ماند در خشک کن تا من بالا بردن صدای من چندین اکتاو و نقشه رگهای خواهد جوانه همراه پیشانی من. گاهی اوقات این را چند دقیقه نیز وجود دارد که بار آن را چند روز برای رسیدن به آن سطح از عصبانی-offness زیرا زندگی است.

اما اگر من می گویند "رختشویی نیاز به خورده شود وقتی که شما می بینید خشک کن کامل است و شما باید یک دقیقه به انجام آن" در آن طول می کشد تمام درام (و حدس زدن در مورد چگونه آنها می توانند به من فشار دکمه) به طور کامل از این بازی است.

زمانی که من به پسرم چمن نیاز به mowed هر جمعه شب بعد از شام او فقط می رود و آن را به جای متقاعد کردن من آن را نمی باید انجام شود.

و هر یکشنبه شب جوانترین من می داند زباله نیاز به جمع آوری می شود و در سمت چپ برای محدود کردن زباله به می آیند و می توانید آن را در صبح روز دوشنبه.

من نمی گویم آن را بی عیب و نقص طرح هنوز هم وجود دارد زمانی که آنها نمی توانند به نظر می رسد به آن را با هم و به سادگی نمی خواهید به مراقبت از ظروف در ماشین ظرفشویی هر روز صبح. اما در بیشتر قسمت آن را هموار کارهای عادی و روزمره-هرج و مرج بیش از در خانه ما چرا به جای مبارزه با و من به آنها اجازه انجام آن را بعد از آن (اجازه می دهد تا چهره آن "بعد" به معنی "من به شما بدفع الو قت گذراندن و به عنوان طولانی به عنوان شما اجازه می دهد مادر") آنها فقط آن را انجام دهید.

آنها در حال حاضر آن را در ذهن خود را که آنها نیاز به آن را انجام داده و آن را مجاز آنها را به ببینید که زندگی خیلی بهتر است اگر آنها فقط باک کردن و لعنت چیزی که انجام می شود بنابراین ما می توانید با آن.

من فکر می کنم این کمک می کند تا آنها را compartmentalize و برگ بسیار کمی خاکستری منطقه برای آنها را به تلاش برای دستکاری و من را به اجازه دادن به آنها را به زندگی می کنند زندگی لوکس آنها احساس آنها سزاوار است. (آنها نیست).

من عاشق بچه های من و من می خواهم آنها را برای تحقق بخشیدن به جن جادویی نیست پایین آمدن از ابرها و انجام کارها برای آنها.

اگر من آنها را به انجام کارهای روزمره و یا اجازه دهید آنها را به صحبت کردن با من به قرار دادن آن — به اعتقاد من همه آنها تا به حال استدلال قانع کننده مانند: "من خسته ام" "من دوره من" و "من نمی تواند به یاد داشته باشید که کیسه زباله شد" — که دقیقا آنچه آنها می خواهم فکر می کنم.

برنامه ریزی کارهای خود را نجات داده است سلول های مغز من کار می کند تا آنجا که گرفتن بچه ها خود را برای کمک به اطراف خانه و من کاملا مطمئنم که آن را به آنها را بهتر شرکای زمانی که آنها رشد می کنند باید آنها را انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن یک خانه با کسی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن