کلرادو رستوران از دست می دهد مجوز ‘نامحدود’ پس از روز مادر جمعیت


packed-cafe-colorado-permit
نیک Puckett/توییتر

کلرادو فرماندار به نام رستوران سرپیچی از دستورات یک ‘فوری خطر سلامت’

روز دوشنبه کلرادو مقامات دولتی به حالت تعلیق مجوز از قلعه سنگ رستوران است که به مبارزه طلبیده دستور دولت برای باز کردن در روز مادر اجازه جمعیت زیادی به جمع آوری در داخل رستوران و اتاق ناهار خوری. ایالت بهداشت عمومی سفارشات هنوز محدود کردن رستوران ها را خارج و تحویل خدمات در میان coronavirus بیماری همه گیر.

C&C قهوه و آشپزخانه به حال خود مجوز کسب و کار به طور نامحدود به حالت تعلیق تا زمانی که آن را دیگر ایجاد یک تهدید برای بهداشت عمومی است. این رستوران که به احتمال زیاد خواهد بود بسته به مدت حداقل 30 روز شمار “فوری خطر سلامت” با توجه به کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس.

“من امیدوارم که من دعا می کنم که هیچ کس بیمار می افتد از کسب و کار که تصمیم به نقض قانون” پلیس گفت: زمانی که اعلام تعلیق در یک کنفرانس مطبوعاتی. “اما اگر دولت نمی عمل می کنند و بیشتر کسب و کار به دنبال کت و شلوار, آن در نزدیکی تضمین می کنند که مردم از دست دادن زندگی خود را و آن را بیشتر به تاخیر باز کردن کسب و کار مشروع.”

C&C قهوه و آشپزخانه خوست و پس از یک ویدیو از رستوران رفت و ویروسی در روز مادر, نشان دادن انبوهی از مردم پر کردن جداول و پاسیو — و تشکیل یک خط در خارج از درب.

هنوز بسیاری از مردم به نظر می رسد به پوشیدن ماسک یا تمرین هر نوع اجتماعی فاصله با توجه به این ویدئو.

به طرز حیرت انگیزی رستوران باز مانده است دیروز پس از اینکه به حالت تعلیق و گفت: برای تعطیل توسط county health department — و مشتریان همچنان به ناهار خوردن در.

“من انتظار می رود آن را به مشغول است. من هرگز انتظار می رود این” صاحب مارس Arellano گفت کلرادو جامعه رسانه ای. “من خیلی خوشحال هستم که بسیاری از مردم بیرون آمد و به حمایت از قانون اساسی و ایستادن برای آنچه درست است. ما از زمان ما است. ما دو هفته است. ما بیش از دو هفته…و ما شکست شد. ما تا به حال به انجام کاری است.”

در حال حاضر کلرادو در سطح دو دولت را امن تر در خانه محدودیت. “Coloradans دیگر دستور به ماندن در خانه هستند اما به شدت توصیه به ماندن در خانه” دولت ایالات وب سایت. “بحرانی کسب و کار باز هستند و غیر بحرانی کسب و کار عامل با محدودیت.”

این محدودیت هنوز هم شامل رستوران ها به عنوان عامل take-out تنها در طول باقی مانده از مرحله دوم.

“ما در حال نا امید که C&C صبحانه و کره ای آشپزخانه کوکی ها و کرما شرکت در کاسل راک تصمیم گرفته است به چشم پوشی از فرماندار امن تر در خانه سفارش و باز تا امروز با توجه به اجتماعی فاصله,” Tri-County Health Department سخنگوی بکی O’Guin می گوید کلرادو جامعه رسانه ای.

“این تصمیم اجرا می شود خطر تضعیف تاثیر که دیگر Douglas County کسب و کار و ساکنان را به دست آورد بیش از هفت هفته گذشته با در نظر گرفتن های مختلف اجتماعی فاصله گرفته است. به عنوان نهاد شارژ با اجرای فرماندار ایالت امن تر در خانه بهداشت منظور ما را دنبال کنید تا با این رستوران به اطمینان حاصل شود که آنها مانند دیگر رستوران ها در شهرستان گام های مناسب به منظور حفاظت از سلامت عمومی با محدود کردن خدمات به منظقه و از خدمات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im