گرایمز & Elon Musk خود را تغییر نام کودک اما الگوهای رفتاری هنوز هم در حال آمدن

قطر Dipasupil/گتی اگر یکی از چیزهایی که همه ما می تواند تعداد در حماسه Grimes, Elon Musk و نوزاد, این الگوه

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399
Elon-Musk-Grimes-change-baby-name
قطر Dipasupil/گتی

اگر یکی از چیزهایی که همه ما می تواند تعداد در حماسه Grimes, Elon Musk و نوزاد, این الگوهای رفتاری

خواننده کانادایی گرایمز و میلیاردر tech کارآفرین ایلان نوزاد پسر شده است در این زمین برای چند هفته و در عین حال او در حال حاضر خیلی وحشی زمان. که با توجه بیشتر به پدر و مادر خود را در تلاش برای او را یکی از مهمترین bonkers نام نوزاد برای همیشه دیده می شود در وحشی: X Æ یک-12. کنار Breyydens و Slayleighs.

تنها مانع در این طرح است که در کالیفرنیا قانون منع استفاده از چیزی جز 26 حروف الفبا در نام افراد است که به معنای بسیار um نام منحصر به فرد گرایمز و مشک را انتخاب نبود جاوا پرواز در دولت خانه خود را. آن را احتمالا برای بهترین و با توجه به آنها حتی نمی تواند توافق بر سر نام چه معنا بودو هیچ کس بر روی زمین می تواند به شکل از چگونه شما قرار است به آن می گویند با صدای بلند. RIP هر معلم در کمی Æ X A-12 را در زندگی.

در حال حاضر هر چند ما آموخته است که وجود دارد یک راه حل ساده برای آن قانون کالیفرنیا: در حالی که تعداد مجاز نیست به عنوان بخشی از نام شما می توانید با استفاده از اعداد رومی به جای. و به این ترتیب این هفته گرایمز و مشک نشان داد پسر خود را به تازگی به روز شده و کالیفرنیا-قانون-سازگار با نام: X Æ یک-Xii. گرایمز مشترک تغییر در یک Instagram پست زمانی که از طرفداران خواسته در نظرات "آیا شما را به تغییر نام کودک به دلیل کالیفرنیا ؟ چه نوزاد جدید به نام?"

گرایمز پاسخ داد: با به روز رسانی و به نظر می رسد خوشحال است. او گفت که او فکر می کند که اعداد رومی "به نظر می رسد بهتر tbh."

و بنابراین اینترنت آنچه در اینترنت می کند: آن را در پاسخ به اخبار توسط meme-ing مطلق heck از آن است. مردم آمدند و خود را با الگوهای رفتاری که گرایمز و مشک خود را اعلام کرد اولین انتخاب نام کودک و آنها را با الگوهای رفتاری این زمان زمانی که second-string name رو به زمین.

به طور جدی الگوهای رفتاری نورد در از تمام گوشه و کنار اینترنت همیشه از پدر و مادر جدید خود را به اشتراک گذاشته کودک نام اخبار. و کسی که سرزنش می مردم ؟ این نام ممکن است بسیار اصل آنچه که شما می خواهم انتظار از گرایمز و مشک اما مطمئن معنا نیست که همه ما غیر عادی و غیر میلیاردر بسیار منظم عامیانه آن را درک کنند. مانند در همه.

اجازه دهید فراموش نکنید که در آن برای اولین بار تکرار حتی Grimes حال کامل رسیدگی در معنای kiddo منحصر به فرد moniker. مشک علنا خود را تصحیح در این نوع از هواپیما را داد و اشاره ای به در پسر خود را به نام. او تا به حال آن را به عنوان "SR-17" اما مشک می گوید آن را در واقع SR-71. Whoopsie.

اما وقتی که شما به دنیا آمد به برخی از جدی پول و امتیاز خود را به نام احتمالا همه که مهم است. بچه در حال رفتن به در هر فرصت ممکن است در زندگی و آنچه که در پایان مهم است.

در حال حاضر آیا کسی می تواند لطفا به ما کمک کنید و ما میآموزد که چگونه به تلفظ X Æ یک-دوازدهم? از آنجا که ما واقعا هیچ ایده که در آن برای شروع حتی با آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن