آنها ممکن است فکر می کنم آنها در حال شکست ناپذیر, اما می تواند واقعا بیمار با COVID-19 بیش از حد

MoMo Productions/گتی همه ما می خواهیم COVID-19 به بیش از. و فقط به خاطر متحده در حال بازگشایی, حتی اگر بسیا

توسط ETELARESANKHABAR در 16 تیر 1399
MoMo Productions
MoMo Productions/گتی

همه ما می خواهیم COVID-19 به بیش از. و فقط به خاطر متحده در حال بازگشایی, حتی اگر بسیاری از کارشناسان احساس می کنم که نابخردانه به نظر می رسد مانند بسیاری از مردم در حال گرفتن یک کمی بیش از حد راحت و نادیده گرفتن برخی از اقدامات احتیاطی ما هنوز هم هشدار داد را.

اطلاعات در اطراف COVID-19 دائما در حال تغییر است و می توان آن را گیج کننده برای همه درگیر. به عنوان بزرگسال, ما هستند که نیاز به کنترل و ایجاد ما کودکان و نوجوانان را درک کنند که با پوشیدن یک ماسک خود را حفظ فاصله و از دست دادن چیزهایی که آنها از دست رفته و می خواهید به قادر به انجام قربانی کوچک است.

نوجوانان مغز به طور مداوم به آنها گفتن هیچ چیز بد اتفاق می افتد به آنها. آنها احساس شکست ناپذیر است. و با توجه به روچستر مرکز پزشکی یک دلیل وجود دارد: "گویا بخشی از مغز نیست به طور کامل توسعه یافته و نمی تواند تا سن 25 یا بیشتر."

اما چیزی که جوانان ما نیاز به درک است که آنها می توانند بیمار از COVID-19. در ابتدا با اطلاعات کمی که در دسترس بود با این ویروس تصور می شد که افراد جوان خواهد فقط علائم خفیف اما این اثبات نمی شود درست است.

من می دانم که من رانندگی فرزندان من bonkers — آنها می خواهند زندگی خود را برای بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و من می خواهم که برای آنها, اما ما نمی توانیم آن را انجام دهد تا ما را به ادامه دیدن اعداد قرار می گیرند. و خوب الان که اتفاق نمی افتد. برای اضافه کردن به که بد اخبار افراد جوان در حال گرفتن واقعا بیمار از COVID-19.

لیزا Maragakis, M. D., M. P. H., مدیر ارشد, از عفونت پیشگیری در دانشگاه جانز هاپکینز گزارش همه در معرض خطر است برای دریافت واقعا بیمار گفت: "Coronavirus عفونت نیاز به بستری شدن نیست و تنها ممکن است در بزرگسالان جوانتر است اما میزان این موارد بالاتر است که در حال حاضر این ویروس در حال گسترش در سراسر کشورهای دیگر است."

یک گزارش از مرکز کنترل بیماری ها نشان می دهد COVID-19 است که در بر داشت در سن و سال گروه های, و برخی از آنها جدی نشان علائم–حتی نیاز به قرار داده شده در ICU. چه بسیاری درک نمی کنند ممکن است از این موارد در ماه مارس تنها 38 درصد از افرادی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 علايم 20-54 سال است.

این بدان معناست که کسانی که فکر می کردند که در روشن چرا که آنها نمی باید هر گونه شرایط اساسی و زیر 60 اما آنها در اشتباه بودند. پدر و مادر جوان, بزرگسالان باید به صورت واقعیت است که آنها نه تنها می تواند بدون علامت و گسترش ویروس اما خود کودک می تواند زدم برای چند هفته با COVID-19. فراتر از آن وجود دارد عوارض ناشی از ویروس است که به نظر می رسد موثر بر جمعیت جوان به خصوص — مانند MIS-C یک بیماری التهابی مرتبط با COVID-19.

امروز گزارش تعداد COVID-19 موارد هنوز هم در حال افزایش و با که پزشکان در حال دیدن بیشتر مردم در 20s و 30s و 40s تست مثبت است. سنبله در این گروه سنی هستند به دلیل متحده بازگشایی و بیشتر جوان هستند و مردم جمع آوری در گروه های بزرگتر و رفتن به میله, با توجه به مقاله.

آنها نه تنها دچار علائم خفیف یا نه. بسیاری از آنها در حال صحبت کردن و گزارش چقدر بیمار آنها در حال گرفتن. آن است که به عنوان شروع کردن به عنوان علائم خفیف و احساس داشتن یک سر سرد به احساس بدترین بیماری آنها تا کنون تجربه کرده و به آنها هشدار دیگران در مورد امن بودن و محافظت از خود را از گرفتن COVID-19 بدون در نظر گرفتن سن.

واشنگتن پست گزارش می دهد که افراد جوان هستند که در حال ساخت موارد رفتن به مکان ها و فعالیت ها باز هستند.

معاون رئیس جمهور پنس می گوید ABC اخبار "بخشی بهتر از نیمی از مردم که در حال آزمایش مثبت در مورد افراد زیر سن 35... بنابراین ما در حال کار کردن با این کشورها و حمایت از اقدامات است که در حال گرفته برای رسیدگی به این مسائل در یک راه مناسب."

این مقاله در ادامه می گویند که COVID-19 شروع به گسترش در سراسر کشور متوسط سن کسانی که آلوده شد 65. در حال حاضر که تغییر و متوسط سن کسانی که تست مثبت است 35.

از آنجا که اطلاعات در COVID-19 همیشه در حال تغییر ما نیاز به نگه دارید تا در آن و با توجه به پرداخت. به جای فکر کردن نسل جوان می تواند بسیار بیمار شده و به اثبات این که درست نیست.

این به مراتب بیش از. نگه داشتن خود را در خانه. و خودتان را بیش از حد. فکر نمی کنم فقط به خاطر اینکه شما در 30s خود را, آن را بی خطر است برای رفتن به یک گردهمایی بزرگ. خود را می پوشند و برای عشق به خدا فکر می کنم در مورد این واقعیت است که شما هنوز هم می تواند قرارداد COVID-19 و گسترش آن به بسیاری از مردم حتی با علائم خفیف.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن