بولگاری است باز کردن یک هتل لوکس در رم در سال 2022

پوشش نقره ای برای هر globe-trotter پناه در قرنطینه است که شما تا به حال زمان کافی برای برنامه ریزی سفر رویایی

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399

پوشش نقره ای برای هر globe-trotter پناه در قرنطینه است که شما تا به حال زمان کافی برای برنامه ریزی سفر رویایی خود را برای زمانی که سفر حلال است دوباره. خوب جت setters بولگاری دیگر باید برای اضافه کردن به خود را در حال حاضر-overstuffed سفر.

ایتالیایی نام تجاری لوکس به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای یک نام تجاری جدید هتل در رم که برنامه ریزی شده است برای باز کردن در سال 2022. هتل بولگاری رم خواهد بود واقع شده در قلب کمپو Marzio محله پرتاب یک سنگ از چند یاد رومی نشانه و بولگاری گل سرسبد طریق Condotti باید به شما نیاز به برخی از درمان های خرده فروشی.

این هتل خواهد شد در داخل مجموعه شکوه خردگرا ساختمان که ساخته شده بود با تحسین معمار ویتوریو Ballio Morpurgo بین سال 1936 و 1938. گسترده یکپارچه ساختار ویژگی های مورد انتظار از مواد سنتی مانند تراورتن و سنگ مرمر و سوخته آجر قرمز است و مربوط با 750 فوت مربع, موزاییک توسط و ferruccio Ferrazzi.

Bvlgari Hotel Roma

نمایی از تراس. بولگاری

هنرمندانه بازی در مقابل این منحصر به فرد میراث رومی خواهد بود بولگاری امضا ، ایتالیایی شرکت معماری آنتونیو Citterio پاتریشیا Viel خواهد بود مسئول هر دو معماری و طراحی داخلی و مهمانان باید انتظار یک دوز سنگین از بالا پایان لوکس. این هتل ارائه خواهد شد بیش از 100 اتاق و همچنین به عنوان یک آبگرم با یک استخر سرپوشیده و یک دولت از هنر است که ارائه خواهد شد بولگاری منحصر به فرد برنامه های آموزشی. این هتل نیز شامل اختصاص داده شده اتاق مطالعه که شامل نادر حجم اختصاص داده شده به تاریخچه طلا و جواهر و باز است به هر دو مهمان و تنها با وقت قبلی.

وقتی که آن زمان برای غذا, مهمان می تواند سر به معتبر Il Ristorante سرپرستی Michelin آشپز نیکو Romito یا مجلل بولگاری نوار. هر دو سالن واقع در طبقه بالای هتل و ارائه خواهد شد مناظر خیره کننده از شهر ابدی همراه با درجه بالا کرایه.

Bvlgari Hotel Roma

بولگاری

بولگاری در حال حاضر شش هتل های لوکس در, میلان, لندن, بالی, پکن دبی و شانگهای, اما نیز خواهد شد گسترش به پاریس و مسکو و توکیو و البته رم بین 2020 و 2022.

"این هتل باز می شود در سال 2022 نشان دهنده یک دستاورد قابل توجه برای بولگاری که در نهایت باید خود را 'معبد' مناسب در شهر که در آن شرکت تاسیس شد و هنوز هم نشان دهنده امروزه قلب تپنده نام تجاری می گوید:" بولگاری مدیر عامل Jean-Christophe Babin. "این خواهد بود که تا کنون رم لوکس ترین مهمان نوازی تجربه همیشه."

در حال حاضر است که برای تلفن های موبایل مانند پایان کامل به قرنطینه.

بررسي فايلهاي چند کدها از هتل های زیر:

Bvlgari Hotel Roma

بولگاری

Bvlgari Hotel Roma

بولگاری

Bvlgari Hotel Roma

بولگاریtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب