قایق هفته: در این 36-پا اوباش بود یک بار Al Capone سوار در جنوب فلوریدا

سلام به دوست کوچک من, نادر, رابینسون مرغ دریایی چوب ماهون رزمناو که می رود به نام ابر پرواز. این 36-پا عتیقه هکر مینی قایق بادبانی یکی از تنها تعداد کمی باقی مانده امروز و شایعه است که در دهه 1920 آمریکا کانگستر Al “Scarface” کاپون بود آن ادعا شده یک بار صاحب.

پرواز ابر بود نه مشهور صاحبان آنها به عنوان های مختلف به عنوان گچ و پنیر. در اصل ساخته شده و در سال 1928 برای خودرو نجیب زاده باج E. ساله, قایق اولین رابینسون Seagull مدل طراحی شده برای ترکیب ظرافت از یک قایق بادبانی با سرعت و sleekness از اوباش.

کسانی که دست گردد قایق های محبوب شد با ثروتمند وال استریت و بانکداران و رفت و آمد طولانی بین جزیره و شهر نیویورک است. اما مجلل مجهز ابر پرواز تنها باقی مانده در کودکان خانواده برای دو سال قبل از اینکه فروخته شده به یک شخص زمستان ساکن در ساحل میامی. کسی که با پول نقد برای سوزاندن و نیاز به یک درجه یک با سرعت بالا رزمناو.

Capone

Gleaming برنج و بافت چوب ماهون ابر پرواز اولین رابینسون مرغ دریایی رزمناو تا کنون ساخته شده است. اول آن صاحب باج E. ساله بنیانگذار Oldsmobile. پیتر ملون

آل کاپون, رهبر بدنام شیکاگو ساز و برگ که شد دشمن عمومی شماره 1 گل رز برای به رسمیت شناختن در امریکا منع عصر. او هفت سال سلطنت به عنوان پروردگار جرم متمرکز در عمل تهیه الکل به زیر زمین speakeasies با قصد دور زدن مالیات و ممنوعیت قوانین. ارزان کارائیب رم بود به طور غیر قانونی و حمل و نقل از کوبا یا بیمینی در سراسر تالاب به فلوریدا در غیر این صورت شناخته شده به عنوان رم در حال اجرا است. زمان دونده بودند قاچاق سود بالا الکل–مانند کانادا ویسکی و شامپاین فرانسوی و انگلیسی جین—این فکر می کردم برخی از قایق های انجام شده به عنوان مقدار به عنوان ‘200 شرکت بزرگ’ ($200,000 ارزش) در یک اجرا.

“بسیاری از حدس و گمان به اینکه آیا یا نه ابر پرواز بود رم-دونده چرا که در آن روز قایق های آینده از کوبا یا پورتوریکو مجاز به فاصله پنج مایلی از ساحل” پیتر ملون بنیانگذار عتیقه قایق امریکا گفت: Robb Report. “و به این ترتیب رم-دونده خواهد اجرا به پنج مایل حد بارگذاری با قاچاق و سپس بازگشت به ساحل.”

هیچ شواهدی از چنین فعالیت های غیر قانونی در حال وقوع روی ابر پروازاما سیاه و سفید عکس کاپون تصویر در استرن می تواند به عنوان اثبات مالکیت می گوید ملون. طراحی شده برای سرگرم کننده و در حال حاضر طراحی شده توسط یک Mercruiser 2001 موتور پرواز ابر قطعا با توجه کاپون سلیقه و نیازهای خود را.

Capone

پرواز ابر طراحی شده به عنوان یک رفت و آمد سریع برای طولانی جزیره بانکداران بنابراین داخل کشور تا به حال ویژگی های مانند خصوصی دستشویی گالري عكس و کشویی جدول کارت برای صاحبان ثروتمند است. پیتر ملون

مجهز به پولمن اسکله, گالري عكس, ice-جعبه کمدهای لباس و جداگانه با یک برابر پایین دستشویی, پرواز ابر هزینه دارند گناه این منطقه از 15.000 دلار برای خرید “احتمالا به همان اندازه اگر نه بیشتر از هزینه چهار یا پنج خانه در سال 1929 می گوید:” ملون.

یکپارچه کارت جدول در داخل کشور چین را در یک طرف. “این طراحی کاملا هوشمندانه و نوشیدنی دارندگان بزرگ به اندازه کافی برای نگه داشتن کامل بطری الکل نه فقط یک لیوان یا سنگ شیشه ای می گوید:” ملون. “من باید این چشم انداز از یک زن و شوهر از بچه ها بازی پوکر در یک میز کوچک در حالی که آنها در حال گشت زنی از پایین بدن از آب است.”

یک مرد در واقع تا به حال چشم انداز را به پرواز ابر بازگشت به زندگی است. زمانی که خاک رس تامپسون خرید قایق در سال 1995 او تا به حال هیچ ایده آن اهمیت تاریخی یا این که آن را تا به حال دو معروف صاحبان. تامپسون فقط می خواستم به بازگرداندن آب و هوا مورد ضرب و شتم قایق به شکوه سابق خود را. ابر پرواز یک ظرف غذا بود–از روکش چوب ماهون شده بود محروم بودن سمت چپ خارج و برای چندین دهه وجود نداشت موتور. بیش از پنج سال آینده تامپسون زحمت ترمیم قایق, بخش, در, زیادی در نزدیکی خانه اش در اوکلاهما.

Flying
Flying Cloud

در اینجا قبل و بعد از عکس از ابر پرواز‘s چند سال مرمت توسط کلیتون تامپسون. آنها نشان می دهد که بسیاری از انسان ساعت و زحمت کش توجه به جزئیات است که به بازسازی کلاسیک قایق های چوبی. کلیتون تامپسون

“ما از این طرف و سپس تعظیم سر و داخلی” تامپسون گفت: Robb Reportکه آموخته شده از آن تاریخچه و مالکیت. “ما تماس ساله خانواده که تایید آنها متعلق به آن است و آنها به ما گفت که ابر پرواز خود بود ‘کوچک’ قایق. آنها آن را دوست داشتم زیرا آنها می توانند آن را در کوچکتر کانال در جنوب فلوریدا. همچنین یکی از چند قایق است که می تواند اجرا سریع به دلیل آن را می توانید در هواپیما. آن را به حال یک مسابقه قایق تان هال.”

Al Capone, پسر, پسرم نیز فرستاده تامپسون برخی از تصاویر از قایق در روز های اولیه آن. تامپسون مرمت است که به طور کلی به عنوان یکی از بهترین در عتیقه فروشی, قایق, محافل, تا حدودی به دلیل توجه به جزئیات است که او شاغل است و ابر پرواز‘s غیر معمول اهمیت تاریخی است.

“ما آگاه بودند از کاپون اتصال پس از انجام تحقیقات اما من همیشه به عنوان آن را به این دلیل که قایق سزاوار توجه و نه مالک می گوید:” تامپسون. “این تاریخ واقعی از سن آمریکا رفت و آمد به سبک قایق. تا چند وجود دارد و این یکی بود و یکی از اولین.”

Flying Cloud

یک تصویر نادر از آل کاپون با بهره گیری از ابر پرواز با پسرش, پسرم در کابین خلبان. تامپسون مجموعه

هنوز کاپون اتصال داده ابر پرواز اهمیت ویژه ای. جاناتان Eig نویسنده دریافت کاپونتایید که کانگستر تا به حال یک قایق که در آن او است تصویر و این که “او دوست داشت به ماهی.” زمانی که در فلوریدا کاپون را مشاهده می کنید کلید های فلوریدا. “او همچنین گاهی اوقات به عنوان دور به عنوان کارائیب ظاهرا و سفر به کوبا” Eig گفت: Robb Report.

کاپون دوست داشتم به فکر می کنم بزرگ حتی زمانی که آن را به قایق. دوم 110-پا قایق بادبانی اعتقاد بر این است که فروخته شده به کاپون در همان زمان به عنوان ابر پروازو 96 پا ایسلا مردا نیز شایعه را تحت کنترل خود اگر نه آشکار مالکیت.

ایسلا مرداکه در حال حاضر انجام تورهای کانال پاناما به حال پنج staterooms و شایعه است که آنها با رم در اجرا میان کوبا و کلید غرب است. یکی دیگر از قایق بادبانی 76-بالا و پایین صفحه به نام دوشس سومنیز شایعه شده بود تحت کاپون کنترل با توجه به یک سال 1993 در لس آنجلس تایمز. یک محقق برای نشان دادن “The Untouchables” رفت و به دیدار, قایق بادبانی, اما نمی تواند پیدا کردن هر رکورد از Capone مالکیت. که قایق بادبانی نیز خالی از سکنه می شود.

Capone

96-پا ایسلامورادا در حال حاضر به تورهای در کانال پاناما گفته بود استفاده می شود و متعلق به کاپون سندیکای برای اجرا رم بین کوبا و کلید غرب است. شاتر

در سال 1931 مسافرت با قایق تفریحی حزب بود. تحت تعقیب برای فرار از پرداخت مالیات کاپون در خدمت هفت سال حکم زندان در بدنام زندان آلکاتراز. دارایی های خود کشف و ضبط شد توسط سرویس درآمد داخلی.

“من نمی یاد همیشه از دیدن نام خود را در قایق و من قطعا نمی یاد آن ذکر شده به عنوان یک دارایی در IRS بررسی, اما این بدان معنا نیست که آن را قایق خود را, آن را فقط به این معنی است که من دیده نمی شود اثبات آن می گوید:” Eig.

در سال 1937 هنگامی که دولت ایالات متحده اجازه داده شد برای فروش کشف و ضبط دارایی های ابر پرواز – با این نقطه محروم از نام آن—خریداری شد توسط آقای ویلز و صرف بیش از 20 ناشناس سال در اسکله تا تامپسون و خانواده اش در اوکلاهما سقوط در عشق با آن شروع راه طولانی بازگشت به مرمت.

Capone

کاپون بود و بیش از فقط یک گانگستر کلیشه. او عاشق ماهیگیری, بازی, موسیقی و حتی آهنگسازی آهنگ. در طول زمان خود را در Alcatraz او آموخته به بازی بانجو و با تشکیل یک باند به نام سنگ نشینان. شاتر

افسانه زندگی. ملون که فروخته ابر پرواز دو سال پیش به او زمان مالک می گوید: کش کاپون ماندگار. “این فوق العاده جمع آوری قطعه به دلیل آن را مانند یک داستان منحصر به فرد,” او می گوید. “خلوص و صحت مهم در تجارت عتیقه جات و امروز او یک انعکاس دقیق از اصلی ساخت.”

چه ملون می یابد جالب در مورد قایق از آن دو منحصر به فرد ، “ماشین های کلاسیک علاقه مندان به شنیدن داستان در مورد باج ها و دیگران کشیده می شوند به کاپون اتصال,” او می گوید. “و قایق خود را فقط یک نوع جذبه. من شده است با فروش عتیقه قایق برای بیش از 20 سال و من فقط دیده می شود دو رابینسون مرغ دریایی. وجود دارد بسیار کمی از این قایق هنوز هم در وجود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>