پدر و پسر به اتهام قتل Ahmaud Arbery

Sean Rayford/گتی پس از ظاهر Ahmaud Arbery قتل, اتهام آورده بودند در برابر یک پدر و پسر از آن زمان نزدیک به

توسط ETELARESANKHABAR در 19 اردیبهشت 1399
Ahmaud-Arbery-arrest-killers
Sean Rayford/گتی

پس از ظاهر Ahmaud Arbery قتل, اتهام آورده بودند در برابر یک پدر و پسر

از آن زمان نزدیک به سه ماه و یک تصویری هولناک از قتل او ساخته شده اما اولین گام در نهایت نظر گرفته شده است در به دنبال عدالت برای Ahmaud Arbery یک مرد به اتهام قتل دو مرد سفید در حالی که رفتن برای تنه زدن در گرجستان محله.

با توجه به ABC News, Gregory McMichael و پسرش, تراویس McMichael دستگیر شدند دیروز, مه 7 سال 2020 خواهد بود رزرو به Glynn زندان شهرستان است. دستگیری و اتهامات تنها اتفاق پس از ظاهر این هفته از Arbery ضربه بودن با McMichael و سکندری به وسط خیابان. با توجه به The New York Times, the elder McMichael یک افسر سابق با Glynn, اداره پلیس شهرستان بازنشستگی سال گذشته است. قبل از بازنشستگی خود او نیز مشغول به کار به عنوان یک محقق در محلی دا ،

"من فکر نمی کنم که همیشه در یک حالت روانی که در آن من می توانم در واقع تماشای این ویدئو. من تا به حال دیگران که آن را تماشا کردند که آنچه که آنها را دیدم و که فقط کافی بود" واندا کوپر-Jones, Arbery مادر گفت: ABC News در مصاحبه ای که دیروز پخش در GMA. این فیلم نشان می دهد Arbery که تبدیل کردم 26 ساله امروز دویدن را از طریق یک محله در نیوبرانزویک.

ناشناس شخص ثالث در زمان تصویری از حمله و Arbery وکیل خانواده S. Lee مریت می گوید CNN آنها امیدوارند که فرد را نیز دستگیر می شود. مریت می گوید دولت "ایستاده خود زمین" قانون اجازه نمی دهد که مردم را به "دروغ گفتن در منتظر است."

"ما باور نمی کنیم که این حتی مسلما دفاع از خود و یا از یک شهروند بازداشت اما حتی در خود نوعی عجیب و غریب نظریه آنها نمی تواند یک تله" او می گوید. "آنها نمی تواند متوقف شود کسی که در وسط جاده هاپ با (اسلحه) ایجاد یک وضعیت خطرناک و فایده خود را از ایستاده خود زمین و یا دفاع از خود. این است که نه تنها چگونه قانون طراحی شده است به کار می کنند."

این McMichaels اول گفته پلیس آنها را در کامیون خود را با اسلحه های خود را به بعد از Arbery پس از دیدن او دویدن چرا که آنها فکر می کردند او همسان توضیحات برای یک مظنون درگیر در چند اخیر نمیتوانیم. سی ان ان گزارش می دهد که هیچ رشته نمیتوانیم مطابق آنچه McMichaels' اتهام گزارش شده بود به Glynn پلیس شهرستان در هفته قبل از Arbery مرگ است.

قبل از تصویری سطح گرگوری McMichael پلیس گفت که پسرش رو از کامیون با برگزاری یک تفنگ ساچمهای و پس از آن حمله Arbery با توجه به گزارش پلیس به دست آمده توسط ABC News. این ویدئو در تضاد با بیانیه خود را به عنوان آن را نشان می دهد Arbery در حال اجرا در اطراف کامیون را به سمت مسافر تنها به ظهور در کشمکش با McMichael بود که با برگزاری یک تفنگ ساچمهای. هیچ سلاح یافت شد در Arbery در صحنه است.

"این ظالمانه است که آن را گرفته است بیش از دو ماه برای Ahmaud Arbery را جلادان به دستگیر شود اما در اواخر بهتر از هرگز" بن Crump یک وکیل به نمایندگی از Arbery خانواده گفت: در بیانیه ای به دست آمده توسط ABC News. "این اولین گام برای عدالت است. این مرگبار پدر و پسر دو در زمان قانون را در دست خود."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب