قایق هفته: چگونه این برنده جایزه 164-پا ترجمه شده رو دقیق تر و سبزتر

اگر آن نمی باشد شکست نمی, آن را تعمیر کنند. که گفت: صدا ممکن است ساده مانند حس مشترک به یک آمریکایی یا انگلیسی

توسط ETELARESANKHABAR در 7 تیر 1399

اگر آن نمی باشد شکست نمی, آن را تعمیر کنند. که گفت: صدا ممکن است ساده مانند حس مشترک به یک آمریکایی یا انگلیسی. فقط نمی گویند آن را به یک هلندی به خصوص یک خم در طراحی و ساخت بهترین در کلاس superyachts. حتی اگر Heesen را Satori 50 متر (164 فوت) کلاس در نظر گرفته شد بالای کلاس خود را—فورا جذب هشت خریداران پس از مدل راه اندازی شد در سال 2011—هلندی سازنده تصمیم به ایجاد یک حتی سبزتر sleeker و بیشتر هیدرو قایق بادبانی با شدت جاذب seafaring نام.

زمرد کبودکه تحویل داده خواهد شد در اوایل سال آینده اولین قایق بادبانی در Heesen جدید 5000 آلومینیوم کلاس. آب پز کردن او اساسا ارتقاء ساخته شده در اطراف یک ثابت پلت فرم. اما آنچه ارتقا دهید.

نیروی دریایی معماران ون Oossanen طراحی شده sleeker و بهینه تر نیمه جابجایی بدنه و امگا معماران ایجاد اسپرت خارجی. ژاپنی-الهام داخلی توسط طراح ایتالیایی کریستیانو Gatto محض است ظرافت به لطف اعدام ساده اما سادگی برگ صاحبان با یک بوم خالی را به سفارشی کردن فضاهای مهم از جمله مجلل کارشناسی ارشد اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل در عرشه اصلی و چهار مهمان سوئیت در عرشه زیر.

Heesen

Heesen مطرح ارتفاع سر به ایجاد یک عقب فضای است که می تواند به عنوان هر دو باشگاه ساحل و مناقصه گاراژ. این foldout شنا پلت فرم می افزاید: یک بعد اضافی به بهره گیری از آب است. Heesen قایق بادبانی

"ما به قایق بادبانی کشیدن می گوید:" تام Conboy, Heesen را نماینده ایالات متحده در مورد تغییرات در Aquamarine نسبت به Satori سری. در واقع بزرگترین تغییرات ساختاری بیشتر شبیه به یک پهلو شکم. 164-بالا و پایین صفحه را تغییر سطح در حال اجرا شامل به طور قابل توجهی کاهش می یابد, پیش نویس است که باعث می شود آن را بسیار متنوع تر کروز ماشین. "پروانه در حال جمع کردن به تونل در زیر بدنه که در طراحی قبلی اما ما نیز مطرح سردرب می گوید:" Conboy. "است که کاهش قایق بادبانی پیش نویس با بیش از یک و نیم که باعث می شود آبی بسیار مناسب برای آبهای کم عمق مانند باهاما."

مطرح عرشه عقبی که به پایان رسید در بالا در یک مجموعه از sunpads اجازه طراحان ایجاد یک ارتفاع چند منظوره مناقصه گاراژ که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک لوکس ساحلی باشگاه پس از آن متصل به طور مستقیم به خیط و پیت کردن شنا کردن پلت فرم. "این یک پلت فرم فوق العاده زمانی که لنگر انداخته تا جایی برای مردم برای لذت بردن از ورزشهای آبی و شنا می گوید:" Conboy.

 بر روی عرشه بالا یک فضای باز برای حمام آفتاب و جکوزی با hardtop برای سایه. در جلو بخش از قایق بادبانی خصوصی گوشه با دو سالن و یک جدول.

Heesen

جدید تان هال پایین در نسل بعدی این Heesen رفت و از طریق گسترده تانک تست برای اثبات کند که این امر می تواند کارآمد تر از گذشته در حال اجرا سطح.

امگا معماران زیادی عصری شیشه ای برای هر دو فرم و عملکرد; مقادیر بیش از حد نور استحمام داخلی بلکه زیبا ایجاد خطوط سیاه و سفید که به زمرد کبود او lean profile. این bulkheads جریان سادگی همراه بدنه به اوج خود رسید در یک منحنی کمان.

یکی دیگر از زمرد کبود را از ویژگی های نسل بعدی هستند MTU جدید "سبز-اقیانوس" 16V4000 M65L موتورهای که دارای امتیاز به مجموع 7,500 اسب بخار. در حالی که ترجمه را به بسیاری از اسب ها در زیر هود این موتور در واقع کوچکتر از قبلی MTU نسل اما همان قدرت به نسبت وزن. این بدان معناست که کمتر سوخت مورد نیاز است برای ضربه زدن به انتظار سرعت بالا از 23 گره. زمرد کبود خواهد شد که اطلس طیف وسیعی از 3100 مایل دریایی در 11 گره.

قایق بادبانی نیز خواهد بود که برای اولین بار در محدوده اندازه به selective catalytic reduction (SCR) است که باعث کاهش NOx انتشار IMO برای ردیف سوم انطباق. "ما تکامل با صنعت ما و مطابق با مقررات جدید, اما ما همیشه سعی کنید به ماندن کمی جلوتر از منحنی می گوید:" Conboy. "من می گویند آبی است که به عنوان سبز به عنوان هر چیزی که در حال انجام در صنعت مسافرت با قایق تفریحی است."

Heesen

به رنگ نور, مینیمالیستی, آسمان, سالن, نماینده بقیه کریستیانو Gatto داخلی است که الهام گرفته از طرح های حساسیت. Heesen قایق بادبانی

از نظر ماموریت Conboy می بیند این همه-آلومینیوم قایق بادبانی به عنوان همه کاره کروز ماشین که خواهد بود مناسب برای فقط در مورد هر راه آبی در جهان است. "او احتمالا جذب بسیار سنتی خریدار," او می گوید. "او خواهد شد که این نوع از صاحب خواهد شد که با استفاده از قایق در دریای مدیترانه مین یا گرنادین."

زمرد کبود است برای فروش برای $40.3 میلیون. اتمام این مجازی خرید به داخل کشور است که در حال حاضر در حال تکمیل در Heesen کشتی سازی. در اینجا تصاویر بیشتر از آنچه وعده داده می شود هیجان انگیز نسل جدید قایق بادبانی برای Heesen.

Heesen

همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از Heesen قایق بادبانی

Heesen
Heesen
Heesen
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن