از اعترافی: قرنطینه بهداشت روان مبارزه واقعی است

از طریق اریک Audras/گتی هرگز قبل از آن را بسیار مهم برای پرداختن به سلامت روان ما. در حال قرنطینه بودن قادر

توسط ETELARESANKHABAR در 10 اردیبهشت 1399
From the Confessional: Mental Health and the Coronavirus
از طریق اریک Audras/گتی

هرگز قبل از آن را بسیار مهم برای پرداختن به سلامت روان ما. در حال قرنطینه بودن قادر به انجام چیزهایی که ما به طور معمول برای مراقبت از خود هیچ گونه نگرانی در مورد درآمد ما نگرانی در مورد گرفتن بیمار هیچ گونه نگرانی در مورد عزیزان ما بیمار شدن... COVID-19 در نظر گرفتن تلفات در ما به خوبی در راه ما نمی تواند دیده می شود در آینده.

این مهم است که ما اعتراف چقدر سخت این است. این مهم است که ما انجام آنچه ما می تواند رسیدن به یک درمانگر و یا اعضای خانواده از طریق تلفن و یا کامپیوتر و یا شاید یواشکی به اتاق دیگر برای آرام دقیقه است. و به کسی که شما در حال تلاش و تمرین تنفس عمیق و تمرینات اگر شما احساس اضطراب و دریغ نکنید به دارو اگر آن را به شما کمک می کند.

سلامت ذهنی و روانی شما باید یک اولویت به ترتیب برای شما به ظاهر با بقیه جهان هنگامی که ما در نهایت ضرب و شتم COVID-19. قرار ندهید و آن را در پشت رایتر را نادیده بگیرد ذهن و بدن خود را هنگامی که آنها به شما بگویم آنچه آنها نیاز دارند و مهمتر از همه فراموش نکنید که این حقیقت جهانی: شما ضعیف نیست اگر شما مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان. در واقع به دنبال کمک و دانستن آنچه شما نیاز دارید این است که یکی از بزرگترین نشانه های از قدرت است.

خیلی از پدر و مادر است که فرزندان خود آموزش درس طریق رفتار خود. بچه ها در حال تماشای—همه چیز را ما انجام می دهیم. بنابراین تنظیم یک مثال از خودتان مراقبت کنید و نشان می دهد بچه های خود را و آنچه در آن مانند به نظر می رسد برای سرمایه گذاری در سلامت روان خود را.

اعترافی #22439158

من اول مشاوره بهداشت روان از اندازه هفته آینده است. من امید آن می رود ok و من فقط نمی تواند مایه شرمساری برای مبارزه با مواد مخدر به دنبال و یا چیزی شبیه به آن. در آن زمان بسیاری برای من حتی اندازه. انگشتان عبور.

اعترافی #23656759

در نهایت به درخواست برای کمک در تمیز کردن مناطق مختلف از زندگی من کارهای خانه & سلامت روان. خسته از بودن بیش از حد قوی برای بیش از حد طولانی است. نفرت در حال سوخته. من نیاز به کمک مردم آن را ببینید اما ارائه نمی دهد.

اعترافی #25777313

چند ماه پیش من مشغول به کار بود تقریبا 2 شغل تمام وقت است. در حال حاضر کار من فقط 1 هستم و در خانه 24 ساعت در روز. مخالف کامل اما من خیلی خوشحال به صرف زمان بیشتری را با 5 بچه ها. خیلی لعنتی افسرده قبل از.

این گه نیاز به جلوگیری از. همه ما نیاز به عضویت و حذف ننگ متصل به مسائل مربوط به سلامت روان. ما نیاز کافی و مراقبت مقرون به صرفه. و ما نیاز به آموزش خود را در مورد چگونگی رفتار با دیگران و راه اندازی امن و عادلانه مرزهای. تنها زمانی که ما این مراحل بسیار مهم خواهد ما واقعا قادر به درمان خودمان به عنوان یک ملت و یک جهان است.

اعترافی #23618934

چون من سلامت روان football, هر زمان که من به Dr به صورت فیزیکی مسئله آنها بی اعتنا نسبت به من. تا به حال زخم در پای من از یک سگ حمله و دکتر حتی به من درد med. فقط پانسمان & فرستاده من دور است.

اعترافی #22303807

نوشتن همه خود را گران "مراقبت از خود" به عنوان "لازم برای سلامت روانی خود را" مانند ممتاز کارشناسی. من سلامت روان مطمئن بهره مند شوند و از پدیکور ماساژ و قطع مو/رنگ بیش از حد, اما من نمی تونم لعنتی استطاعت آن را.

اعترافی #22306585

به عنوان کسی که با یک بیماری روانی, من درک می کنم یکی باید صبور بود و مهربان هنگامی که یک فرد در تلاش است با سلامت روان. اما این بدان معنا نیست که ما باید تحمل سال ها از سوء استفاده از بیماران روانی که حاضر به دریافت کمک.

پدر و مادر اغلب ساده و بی تکلف در مورد چقدر بهداشت روانی روابط به پدر و مادر—خود شما و بچه های خود را'.

اعترافی #21900925

اگر من تا به حال شناخته شده چه داشتن یک بچه را به سلامت روانی و که بچه را اضطراب و حسی مسائل فکر نمی کنم من می خواهم که از طریق آن ، این لعنتی سخت است.

اعترافی #21660623

بدترین چیزی که من تا کنون انجام شده برای سلامت روان ؟ تبدیل شدن به یک پدر و مادر است.

اعترافی #22202893

DH به من گفته بود که این سفر قرار بود به طور موقت. ظاهرا به طور موقت به معنی رفته هر روز هفته. ترک من برای مقابله با ما 3 DDs (2 او 1 معدن) است که هر یک بهداشت روانی موضوع است. هرگز احساس تنهایی و ضعف به عنوان من در حال حاضر.

متوجه شما رنج می برند از بیماری های روانی می تواند ترسناک اما این گام اول است. کمک گرفتن می آید بعدی.

اعترافی #25771816

من فکر می کنم من افسرده. اما هر کس به من بستگی دارد به نگه داشتن همه چیز, بنابراین من نمی دانم چه باید بکنید. Meds من مه آلود. تعطیلات یک گزینه نیست. شوهر را بدتر می کند. چه کار کنم ؟

اعترافی #25759985

من مطمئن هستم که اگر من فقط خسته به شدت افسرده و یا هر دو اما من صرف زمان بیش از حد در رختخواب

اعترافی #22933034
من نیاز به یک بیهوده گویی. من نیاز به یک دوست که من فقط می تواند به باز کردن از پیچ. من نیاز به یک درمانگر. من اصلا به مسائل بهداشت روان است. اما من نیاز به صحبت با کسی. من نیاز به پرداخت هزینه برای یک دوست و یا من می خواهم به از دست دادن ذهن من است.

حتی اگر تکنولوژی مدرن به ما می دهد "اتصالات" مثل این قرنطینه سخت است و هنوز هم باعث می شود ما احساس انزوا و تنهایی.

اعترافی #25777567

من متوقف نوشیدن به طور کامل. من احساس افسردگی و اضطراب و بی حوصله است. اما من می توانم احساس خودم را با رفتن به پایین سوراخ خرگوش من مطمئن هستم که من می تواند از اگر من می خواستم برای جلوگیری از. بنابراین من خوشحالم من می تواند به توقف قبل از گرفتن گیر کرده است.

اعترافی #25776507

در تکرار در سر من: آیا افسرده نمی افسرده نمی افسرده. DH افزایش یافته است به مناسبت و شگفت انگیز بوده است اما من هنوز غرق شدن.

اعترافی #25776321

من احساس می کنم از دست کار نمی کند. بچه ها من به معنای واقعی کلمه دقیق تر از من و نیازی به کمک من با مدرسه. من خیلی افسرده و خسته از همه بار. صفر انگیزه. نه پرداخت همچنین, کون, بنابراین من نگران هستم در مورد ما چگونه خواهیم پرداخت صورتحساب. آن است که بیش از هنوز رتبهدهی نشده است ؟

بهترین کاری که شما می توانید به عنوان یک پدر و مادر است که تشخیص آنچه شما نیاز به سالم مادر یا پدر شما می تواند باشد. سپس آن را انجام دهد.

اعترافی #22372749

من یک sahm با یک پرستار بچه. نه متاسفم. من آن را به تنهایی برای سال ها و آن سخت است. استخدام کمک کند به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند آن را تقبل کنند و سلامت روانی شده است هرگز بهتر است.

اعترافی #21970598

بهترین چیزی که من همیشه برای سلامت روان بود طلاق است.

لطفا غفلت نمی سلامت روانی خود را—همیشه نه فقط در طول یک جهانی همه گیر. اما اگر وجود دارد تا به حال زمان برای یک مدت طولانی در عمق نگاه خود را به خوبی بودن و نیازهای خود را, آن را در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن