ضرب و شتم نیست خودتان را برای تکمیل خود را "تاج-قطعنامه"

حسن نیت ارائه میدهد از کورتنی Poullas اگر شما زنده هستید در حال حاضر آن را غیر ممکن است به دیده بهمن رایگان

توسط ETELARESANKHABAR در 22 اردیبهشت 1399
Corona-Resolutions
حسن نیت ارائه میدهد از کورتنی Poullas

اگر شما زنده هستید در حال حاضر آن را غیر ممکن است به دیده بهمن رایگان آموزشی, کارگاه های آموزشی و کلاس های که گرفته شده بر روی اینترنت است. در طول این جهانی و همه گیر وجود دارد به اندازه کافی متخصص-ایجاد فعالیت های رایگان است که می توان آن را کمی قریب به اتفاق قربانیان.

گه به نظر می رسد در ما از تمام جهات: عضویت رایگان گروه تمرین! یادگیری به رنگ یک چشم انداز! را گچ رنگ از ابتدا و تزئین خود را در پیاده رو در یک مسیر طولانی! یادگیری دوختن! تا یوگا! یادگیری یک زبان جدید! تبدیل شدن به یک آشپز! ساخت یک خانه! اجرا برای رئیس جمهور!

خوب ، شاید چند یک کشش. اما شما نقطه دریافت کنید. از زمانی که از خواب بیدار میشویم تا زمانی که زمان می آید روز به نزدیک و خورشید به آرامی به مجموعه ما می تواند در بیشتر دوره های آموزشی و وبینارهای از ما می توانید تعداد دفعات مشاهده.

این فوق العاده است که این گزینه ها وجود دارد اما دست کم نگیرید زمان و انرژی آن طول می کشد به نگه داشتن خودمان و خانواده های ما, تغذیه, ساک زدن و زنده است.

زمانی که مستند آغاز شد و ستون را تشکیل می دهند که اقتصاد ما, فرهنگ و راه زندگی شروع به سقوط مانند dominos, من تا به حال بهترین نیت.

"شاید من در تمیز کردن اتاق بازی" من فکر می کردم.

"این یک زمان بسیار خوبی برای دریافت خلاق و کامل مجازی مسابقه" به من گفت.

"من یک چرخ خیاطی من هرگز استفاده از زمان به گرد و غبار آن را خاموش!" من بانگ زد.

"من کل توده ای از کتاب در من به-می شود-جزئیات شمع. برای تلفن های موبایل مانند یک برنامه!" من زبان آمده است.

و سپس متوجه شدم که اینها در واقع "coronaresolutions." به اشتباه با بدنام ناب "قطعنامه سال جدید," اما مشابه است.

بله اینها همه وظایف و اهداف و جاه طلبی است که به پایان رسید تا نوشته شده در نوعی از کاغذ چروکیده که در نهایت رنگ آمیزی با انگشتان چرب بعد از یک شب دیگر به رفتن مواد غذایی به خاطر من "احساس نمی مانند پخت و پز است."

Don't Beat Yourself Up For Not Completing Your "Corona-Resolutions"
حسن نیت ارائه میدهد از کورتنی Poullas

من هرگز هر یک از آنها و من برنامه ریزی برای انجام هر یک از آنها. من تمیز کردن گنجه و آن زمان من حدود شش ساعت به التماس کردن به اندازه کافی انگیزه (یا شاید گناه?) برای بلند کردن الاغ من از من LazyBoy صندلی دور از مورد علاقه من قفسه (درونگرا باید مورد علاقه قفسه راه) و از پله ها بالا با اندازه کیسه زباله برای تمیز کردن گنجه.

من در زمان یکی نیست آنلاین رایگان دوره یا کارگاه آموزشی برای یادگیری چیزی جدید چون من نمی خواهید به یادگیری چیزی جدید در حال حاضر.

و فکر ادامه پایدار در حال اجرا برنامه های آموزشی باعث می شود من گریه.

حقیقت این است که طول می کشد تا تمام من به ما را از طریق هر روز. من خراب شده پس بچه ها من متولد شده اند. به عنوان تنها فرزند پدر و مادرم زندگی خود را صرف doting در من و در حال حاضر آنها dote در بچه های من. بچه های من و من استفاده می شود به صرف 4-5 روز در هفته با پدر و مادر من که مراقبت از غذا چرت و پخش در حالی که من کار من به عنوان یک معلم و مترجم آزاد است.

در حال حاضر من اینجا هستم — توسط خودم. هنوز کار بلکه momming 24/7. من می دانم که من می دانم...فقیر کورتنیدرست است ؟ اما واقعا اگر شما استفاده می شود به انجام این کار 24/7 پدر و مادر (و شوهرم کمک می کند یک تن اما ما با استفاده از به داشتن بیشتر کمک) آن را تنظیم است. یکی از بزرگ است.

من فکر می کنم من شستن همان بچه صفحات حداقل چهار بار در روز و میزان خرده (توسط مورچه ها) که من صورت کودکان-گیاه بر روی زمین است صادقانه کاملا چشمگیر است. طبخ. شستن. بازی. درجه. گریه. رفت و برگشت. Lysol. پاک کردن. تکرار بار ده.

و در جیب کوچک من بعد جایی که من هستم پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی من هر دو تحت تاثیر قرار گرفته و شکست خورده است.

من می بینم که بسیاری از شما در حال اجرا کامل ماراتن خود را از طریق لعنت محله خود را با جمعیت حمایت از, و بدون کمک جداول.

من شاهد مامان گرفتن بچه های خود را با هم به صورت یک "مجازی کوکی تزئینات" pow-wow.

مردم شروع کرده اند و برنامه های غذایی و روال تمرین و در حال هدف قرار دادن اهداف چپ و راست.

من رسانه های اجتماعی خوردها ترافیک-ماجرا توسط برخی از جالبترین کارهای هنری من تا کنون دیده اند با افرادی که حتی خود را در نظر بگیرید "هنرمندان" در هر معنی واقعی کلمه.

اتاق خواب playrooms حمام — آنها انجام شده است را تماشا کنید و به نگاه مانند آنها شده است خورشید را بوسید توسط Joanna Gaines.

هنوز, من اینجا هستم, نشستن روی همان صندلی خیره در حال حاضر-کیسه خالی از Chipotle تراشه های است که من به سرقت برده از من و بچه ها خوردند همه توسط خودم. من می توانید ببینید که گرد و غبار حل و فصل در تلویزیون ایستاده و لازم نیست که انرژی به پاک کردن آن را تمیز می کند. من آموخته اند که لعنت چیز جدید اما بله می دانم که ok — همه ما زنده است و هیچ یک از ما باید قرارداد این ویروس هولناک است.

شاید شما این است. شاید شما بدست بیش از حد در آنچه که شما "باید" آیا در طول این حقیقی بی سابقه در تاریخ است. حقیقت این است که هیچ بیماری همه گیر راهکار. هیچ قانون وجود دارد. وجود ندارد رسمی چک لیست.

اگر شما این است — اگر شما به خودتان پیدا کنید به طور مداوم به دنبال در آینه و از خود بپرسید "چرا شما در انجام کاری با زندگی خود را در حال حاضر؟" توقف.

شما در حال انجام کاری با زندگی با زنده نگه داشتن خودتان از طریق این گه-نشان می دهد که به سرقت رفته بسیار از زندگی خود را در حال حاضر.

اگر شما در حال زنده و سالم در حال حاضر, و اگر بچه های خود را زنده و سالم در حال حاضر آن را نوعی از تصادف است. این دلیل است که شما تسلیم به این شر خاموش دشمن است که شما خواستار تغییر زندگی خود را در راه شما احتمالا هرگز تصور است.

و عزیز من است موثر تر از هر گونه تمیز کردن گنجه, نقاشی زبان headstand طراحی Infinite BS و یا هر چیز دیگری.

هنگامی که مردم شما بپرسید "چه چیزی شما را در طول تمام مدتی که خاموش؟" به سادگی پاسخ با "من زنده ماند و خوب است."

آن را به اندازه کافی است. شما کافی است. فراموش نکنید که.

این پست در اصل در ظاهر کورتنی بود ...tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im