مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال سنبله در مردم سوء استفاده از مواد ضد عفونی کننده

مندل فا نگن/گتی با توجه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او را مسئول افزایش میزان تماس در مورد این که آیا آن

توسط ETELARESANKHABAR در 10 اردیبهشت 1399
donald-trump-No-Responsibility
مندل فا نگن/گتی

با توجه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او را مسئول افزایش میزان تماس در مورد این که آیا آن را بی خطر است یا نه به نوشیدن آب ژاول

روز پنج شنبه گذشته (23 آوریل) در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده برخی از خطرناک (و سر خاراندن) پیشنهادات است که متاسفانه برخی از به نظر می رسد که شده جدی گرفته شود. در حالی که ارائه بسیار (خیلی!) مطالعات اولیه که فرض سفید کننده و نور خورشید می تواند کمک به کشتن ویروس تهمت تصمیم به بازی دکتر و از آنها بخواهید در مقابل میلیون ها نفر بودند که به تماشای این که آیا مصرف ضد عفونی ممکن است درمان برای COVID-19.

او گفت: "پس فرض ما آمار بدن فوق العاده ای...این که آیا آن را اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور... و پس از آن من می بینم مواد ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن است؟"

در پی این اظهارات مضحک سم کنترل مراکز در سراسر کشور گزارش داده اند که افزایش تماس از اشتباه نگران مردم درخواست اگر آن را خوب به تزریق و یا مصرف مواد ضد عفونی کننده محصولات مانند سفید کننده. مقامات بهداشتی از جمله CDC سعی در کاهش خطر ابتلا به مردم در واقع قرار دادن سفید کننده به بدن خود را با هشدار به مردم است. "بسیار واضح است که مواد ضد عفونی کننده در نظر گرفته شده برای مصرف یا با دهان توسط گوش, توسط تنفس آنها را در هر راه شکل یا فرم. و انجام این کار می توانید با قرار دادن افراد در معرض خطر بزرگ" نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot گفت: در یک کلیپ ویدئویی ارسال شده به توییتر از نیویورک شهردار در دفتر حساب. تمیز کردن شرکت ها نیز درگیر شدم شفاعت با مصرف کنندگان به استفاده از محصولات خود را مناسب.

در حالی که این آسیب است که به وضوح در حال حاضر انجام می شود, چه چیزی باعث می شود مسائل حتی بیشتر بدتر این است که تهمت را انکار می کند و تمام مسئولیت برای اقدامات خود را. در طول یک کاخ سفید در کنفرانس خبری روز گذشته (27 آوریل) تهمت خواسته شد در مورد افزایش تماس های مورد misusage از مواد ضد عفونی کننده و مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "من نمی توانم تصور کنید که چرا." او سپس پرسید که آیا او احساس مسئول روند و او به سادگی پاسخ داد: "نه من نیست."

این می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در انجام کنترل خسارت در سفارش به تطهیر چگونه جدی از یک قدم اشتباه خود اظهارات پنجشنبه گذشته. "ترک آن را به رسانه ها به غیر مسئولانه را به رئیس جمهور تهمت خارج از متن و اجرا با منفی عناوین" جدید خود را فشار دهید, منشی, Kayleigh McEnany اعلام کرد. و با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشنهادات خود را به یک شکل از "طعنه." او گفت: "من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد."

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آن unhinged پیشنهادات پنجشنبه گذشته حتی مشاوران او رشد نگران و بنا به گزارش ها از او خواسته به حداقل نگاهی به یک استراحت از همه گیر جلسات.

اگر چه معلوم نیست فقط عین حال اگر هر گونه بیماری یا مرگ و میر ناشی از مصرف مواد ضد عفونی کننده محصولات واضح است که شامل تهمت زمانی که به روز رسانی به ملت چگونه COVID-19 است که به کار گرفته شده است و احتمالا تبدیل به یک مسئولیت. که شاید به همین دلیل روز دوشنبه coronavirus جلسه لغو شد.

را مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به صحنه ؟ با توجه به McEnany متاسفانه بله. "ما به دنبال در راه های مختلف به نمایش گذاشتن این رئیس جمهور منجر شده است. این جلسه یک جزء کلیدی از آن است. ما باید جلسات این هفته است. اما باز هم رسانه ها به عنوان خوانده شده به چه چیزی اتفاق می افتد و در این نگاه به عنوان یک فرصت برای رئیس جمهور به صحبت می کنند به مردم آمریکا گفت:" فاکس نیوز. او افزود: "اشتباه نکنید رئیس جمهور خواهد شد جلسه مردم آمریکا این هفته است. میلیون ها و میلیون ها اتصال به سازمان دیده بان او و دیدن او رهبری است." Gulp.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب