Birks هستند—8 راحت اما زیبا که جفت پاهای خود را خواهد شد با تشکر از شما برای


Women’s Birkenstocks

به یاد داشته باشید در دبیرستان زمانی که همه بچه های باحال خود را برجسته, مو بلند, با, خورشید, در, عینک, سر به پا Abercrombie و تا به حال پدر و مادر که اجازه دهید آنها را به نوشیدن قهوه ؟ سریع به جلو به 2020 و بچه های باحال در حال حاضر سرد بزرگسالان—و همه آنها با پوشیدن Birks (و بنابراین بچه های خود را).

تشخیص چرم صندل ترکیب کاملی از راحت و زیبا (باید برای مادران در رفتن) و آنقدر در سبک در حال حاضر که حتی وبلاگ مانند ریس ویترسپون و اما رابرتز خال خال شده است در آنها. و در حالی که کلاسیک آریزونا سبک است که شما به احتمال زیاد بیشتر آشنا با Birkenstock تن دیگر از شیک اسلاید صندل و قاچ که دقیقا همان چیزی است که تابستان خود را در کفش-drobe از دست رفته است.

در زیر هشت از محبوب ترین Birks شما می توانید با خرید آنلاین از جمله Birk Mayari صندل و رئال مادرید اسلاید سحر و جادو. اگر شما می خواهید به گیر یک جفت نیست بیش از آن فکر می کنم—Birks فروش از همه جا و شما نمی خواهید به یک مادر هنوز هم با پوشیدن آن موشی لاستیک, فلیپ فلاپ به استخر به جای ضد آب اوا شما شده ام چشم دوخته اند.

نگاه کردن نمادین در فرهنگ لغت و شما را کاملا چند چیز است: دیزنی آناناس دل درد (سرازیر شدن آب دهان!), هر چیزی مفت می کند (#queenstatus) و به طور طبیعی, صندل Birkenstock. آریزونا سبک است همه با آن آشنا است—و آن است که تقریبا 11,000 آمازون خریداران داده اند بررسی پنج ستاره. چرا کلاسیک اسلاید بنابراین دنگ محبوب (علاوه بر این واقعیت است که آنها نگاه شایان ستایش اساسا با هر ساز و برگ)?! همه چیز در مورد معروف Birkenstock نرمی footbed است که ساخته شده از چوب پنبه و نرم چرم جیر پوشش و که خطوط کاملا به پای خود را بنابراین کفش خود را به معنای واقعی کلمه ساخته شده فقط برای شما. مانع آنها را در رنگ های خنثی و یا مخلوط کردن آن با یک رنگ سرگرم کننده مانند برق اقیانوس یا بنفش گل لاله.

$79.95 در آمازون



واقعیت: تلاش برای پیدا کردن راحت صندل سبک داغ, یکی از عمده مبارزات. و ما در حال صحبت کردن در مورد شورت لا کونی, لباس زیر, در اینجا (هر چند که هم درست است!)—ما در حال صحبت کردن در مورد شلاق زدن صندل. خوشبختانه Birkenstock باعث می شود یک جفت است که شما نمی خواهید به پاره کردن پای خود را در تاول عذاب. I. e. این Tehran صندل جای تعجب است که محافظت و حمایت با نرمی footbed که قالب به پا خود را به عنوان شما راه رفتن. یکی دیگر از جوشیدن است و صندل را به زحمت نگاه شیک با بند چرمی قابل تنظیم (ایده آل برای هر ایرانی و یا ایرانی-به-بود که پا متورم شدن در آب و هوای گرم) می آید که در بیش از 30 (!!) رنگ از جمله توتون و تنباکو و قهوه ای و افزایش طلا و پوست مار. Sooo مرسوم…

$89.95 در آمازون


آیا تا به حال فکر می کنم شما می خواهم در زندگی در یک جهان که در آن کفش لاستیکی شد سرد ؟ احتمالا هنوز اینجا هستیم. 2020 نیست فقط سال از Crocs گشت—آن را نیز در سال ضد آب Birkenstock. آریزونا EVA کفش فروش از همه جا به لطف خود را راحت و روشن رنگ طراحی (آنها در همه چیز از چغندر به فیروزه به فلزی نقره ای). با توجه به نظر های ضد آب Birks بسیار سبک وزن و در عین حال حمایت و ایده آل کفش برای تمام فعالیت های تابستانی این که آیا شما را تعقیب kiddos در اطراف ساحل و یا lounging در یک استخر. به علاوه آنها به اندازه کافی زیبا برای پوشیدن از روز به شب (یعنی شما حتی نمی خواهد که به تغییر زمانی که شما سر کردن به تاریخ شب).

$45 در DICK’S SPORTING GOODS


شاید شما می خواهید به لباس کمی پیشرو بدون نگاه مثل شما فقط پا کردن باند در هفته مد نیویورک (چون یکی از شما با شش پا و دو که خیره کننده طراح لباس است برای رفتن به یک کمی خارج از محل در انتخاب خط). وارد این پیچ و تاب و در بازی های کلاسیک صندل Birkenstock. با نزدیک به 10 ، 000 بررسی در آمازون Mayari صندل دارای دو تسمه چرم مانند اصلی اما گفت تسمه نازک و متقابل در جلو برای ایجاد یک سوپر راحت حلقه پا. I. e. آن را فقط به آنچه شما نیاز به در در کل Birk روند اما در یک “مادر سرد” مرتب کردن بر اساس راه است.

$98.44 در آمازون



تسمه laces قفل—ain’t nobody (یا مادر) رو هم برای زمانی که شما در حال عجله کردن در درب در صبح آنهایی که کمی در دو. به همین دلیل اسلاید بسیار محبوب در حال حاضر. شما می توانید آنها را بدون به سختی شکستن خود را گشاد گشاد راه رفتن (هورا!). و از همه آنهایی که در خارج وجود دارد Birkenstock مادرید اسلاید برخی از comfiest و ژله. آنها نسبتا منحنی نرمی footbed—عامل آرامش و گسترده ای گروه چرم با اندازه دست و پنجه نرم—ناز عامل—به طوری که آنها مناسب برای همه چیز از مایحتاج برای گرفتن ناهار با دختران در آن کافه جدید شما با وسواس. شما می توانید با تشکر از ما بعد…

130 دلار در NORDSTROM با


اضافه کردن یک زیبا گل چاپ به هر چیزی و آن را به طور خودکار می شود 500 بار cuter (نگاه کنید: تفنگ کاغذ Co. و اساسا همه چیز در Anthropologie خانه دکور بخش). هدبند? بله. لباس ؟ کاملا. پرتاب بالش? ما شما را به ’em all. و در حال حاضر حتی Birkenstocks هستند در قدرت گل ارابه موسیقی. این جفت کلاسیک آریزونا کفش صورتی گل چاپ (به جای اولیه چرم جامد) است که در واقع گدایی به زوج مورد علاقه خود را با تابستان sundress. جایزه: cherry blossom چاپ به اندازه کافی نرم است هنوز هم به مطابقت با هر چیز و هر لباس فقط کمی شادتر.

$110 در BIRKENSTOCK


همان کفش های مختلف تسمه. و با همان کفش منظور ما همان آناتومی بدن انسان به شکل نرمی footbed که به طور منظم Birks اند (و این که پای خود را هرگز می خواهم به ترک). و مختلف تسمه منظور ما مرزی cut-outs است که این جفت Birks متقابل بین روزمره اسلاید و صندل حال. “این بدون شک بهترین کفش های من تا کنون خریداری شده!” یک زن نوشت. “آنها فوق العاده راحت حتی حق خارج از جعبه. من قوس بالا و به طور منظم صندل کشتن من پا, اما این پیشنهاد بیش از اندازه کافی حمایت و دوام برای فعالیت های روزمره است.” ما شما را از یک جفت در هر سه رنگ لطفا و با تشکر از شما.

$135.00 در آمازون



خود را Birkenstock وسواس به سطوح جدید (به معنای واقعی کلمه) با این جفت شیک از قاچ که ساخته شده از فوق العاده نرم با چرم nubuck. آنها در سه زرق و برق دار زنگ زمین—زیتون, سبز, سنگ, خاکستری و صورتی گل رز—و خال خال با پرچ شده است که اضافه کردن آن پاپ از علاقه بصری ما تمام طلب (شما می دانید که حتی خود را شیک ترین دوستان التماس به آنها قرض). و اگر چیزی بالاتر از یک تخت به شما می دهد کابوس مچ پا, پیچ خورده و تاول ترس نیست—با وجود این واقعیت است که Namica قاچ تقریبا دو اینچ بالا هم Birkenstock معروف منحنی نرمی footbed تا پای خود را کاملا راحت در تمام طول روز طولانی است.

$160 در BIRKENSTOCK

می خواهید بیشتر سبک inspo? فروشگاه همه ما مد مورد علاقه می یابد برای مادر.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>