8 بهترین حوله حمام برای یک تازه رشد کرده تا فضای حمام

حوله حمام یکی از آن چیزهایی است که شما استفاده از هر روز و فکر نمی کنم در مورد. اما مجموعه ای از با کیفیت ب

توسط ETELARESANKHABAR در 9 خرداد 1399
Brooklinen Bath Towels

حوله حمام یکی از آن چیزهایی است که شما استفاده از هر روز و فکر نمی کنم در مورد. اما مجموعه ای از با کیفیت بالا (و تطبیق) حوله می توانید حمام خود را نگاه سازمان یافته و احساس بسیار بیشتر شبیه به یک رشد تا فضا. بعد از همه وجود دارد بچه/استخر/حوله ساحل و وجود دارد در حال رشد تنها حوله. رشد یو پی اس سهم به اندازه کافی با بچه ها. داشتن یک نرم لکه-رایگان حوله در حال انتظار برای شما را پس از یک دوش سریع و یا خیس کردن در وان — اگر شما در پیدا کردن زمان به دزدکی حرکت کردن یک در — می تواند شما را به یک آبگرم کوچک-مانند لوکس در خانه.

این روزها با نگه داشتن خانواده خود را هرگز پایان دادن داخل حمام, بار, دست, شستشوی مو, تجهیزات و لباس های شسته شده به احتمال زیاد به معنی مجموعه ای فوق العاده را در مفید آمده است به عنوان به خوبی. بهترین حوله حمام برای شما یک موضوع از اولویت های شخصی. آیا دوست دارید به پیچیده شده در یک لوله ابر نرمی (فکر می کنم داخل ورق به جای اندازه استاندارد حوله) و یا ترجیح می دهید چیزی سبک و سریع خشک کردن چون بچه های خود را نمی توانید اقامت هنوز هم برای بیش از چند دقیقه ؟

آیا آن زمان به مبادله خود را فرسوده و پژمرده حوله یا شما بوده ام به دنبال سعی کنید چیزی بیشتر مجلل, در اینجا هشت نفر از بهترین حوله حمام شما می توانید به نگه داشتن در حمام خود را بسیار خود. این چیزهای کوچک, درست است ؟

AmazonBasics حوله به شما می دهد یک بنگ برای جفتک انداختن خود را. با بیش از 14,000 بررسی خواهیم اعتماد این برای رشد کرده و شاید حتی بچه ها! شش-تکه مجموعه شامل دو حوله حمام (54" x 30") دو دست حوله (26" x 16") و دو لیف ماساژور (12" x 12"). بسیار سبک وزن حوله ها ساخته شده با 100 درصد پنبه و در حال محو شدن و پارگی مقاوم است. اگر شما به دنبال به سهام تا بر پایه حوله, این یک گزینه بسیار خوبی است. آنها همچنین در انواع رنگ های مختلف مانند فیروزه ای و خاکستری و زرشکی.

یک نفر داور گفت: "چیزی که من در مورد این حوله که چقدر بزرگ هستند. من شش پا و این حوله کمی طولانی تر از من قد بلند و شاید 4 اینچ گسترده تر از سایر حوله های من است."

$21 در آمازوناین Ariv مجموعه حوله بافته شده را با یک مخلوط از 30 درصد بامبو و 70 درصد پنبه بود نرم و با دوام خشک کردن سریع و جاذب. بامبو است که بسیار سبک وزن و ضد باکتری و ضد قارچی بو مقاوم در برابر و مقاوم در برابر کپک و آن را یک حوله پارچه. این hems دو بخیه درز برای دوام. این مجموعه شامل چهار حوله حمام که 30" x 52" و در رنگ سفید یا خاکستری.

یک منتقد گفت: "محصول بزرگ در یک ارزش بزرگ! در ابتدا من کمی شک و تردید از آنجا که شما قادر به پیدا کردن بامبو حوله در این قیمت نیازی به گفتن 4 از این اندازه. اما من خیلی خوشحال با خرید من! نه تنها آنها می آیند به زیبایی ارائه یک محصول بزرگ! آنها به خوبی ساخته شده اند حتی, ساتن جزئیات. من بسیار راضی هستم با حوله است. آنها یک اندازه بزرگ! من دور دمیده چگونه ارزان قیمت هستند. قطعا توصیه این حوله!"

30 دلار در آمازون

اگر شما به دنبال یک اندازه حوله حمام کنید حمام ورق. در غوزه و شاخه, داخل حمام, ورق ضخیم اقدامات 36 x 70" می آید و در شش رنگ های خنثی از جمله سفید سفید طبیعی و آبی و خاکستری است. آنها همچنین اخلاقی ساخته شده با 100 درصد تجارت منصفانه و GOTS گواهی پنبه آلی به طوری که آنها بسیار راحت برای شما و برای محیط زیست نیز هست. همه از غوزه و شاخه محصولات ساخته شده با پنبه آلی و کشاورزی که 90 درصد آب کمتر از کشاورزی مرسوم است. حوله نیز عاری از آفت کش ها فرمالدئید و مواد شیمیایی سخت است.

یک منتقد گفت: "این حمام ورق (ما خریداری 2) بزرگ هستند! ما تا به حال قبلی داخل ورق از تولید کننده دیگری که پوشیده شدند. تفاوت در Boll & شعبه داخل ورق های فوری بود. آنها کمی بزرگتر و بسیار متراکم با مواد پنبه. وزن به تنهایی از ورق آشکار است. اما بهتر از همه آنها را نرم و راحت و کاملا جاذب."

55 دلار در غوزه و شعبه

برای چیزی که بیشتر سبک این چتر نجات وفل حوله نرم و بدون اضافی بلند. آنها همچنین جاذب و سریع خشک مفید است که اگر شما مکرر استحمام کننده و یا واشر یا فقط نفرت برخورد با حوله مرطوب در همه زمان ها. آنها ساخته شده با 100 درصد طولانی-اصلی ترکی پنبه و بافت لانه زنبوری و ¼ اینچ خود سجاف برای تمیز و براق کنید. این وفل آمده در رنگ های اولیه است که می تواند هر حمام (سفید و خاکستری و زغال چوب) و بدون رنگ های مصنوعی. شما می توانید آنها را در هر دو حمام (56" x 30") و دست (30" x 20") حوله اندازه و یا انتخاب کردن برای یک حوله مجموعه که شامل دو هر.

یکی خوشحال داور گفت: "من خیلی خوشحال هستم که با من جدید وفل. من می خواستم چیزی سریع خشک شدن اما هنوز تجمل و این تیک تمام جعبه. آنها همچنین زرق و برق دار و درخشان تا حمام من!"

$39 در چتر نجاتاین متوسط وزن حوله ها ساخته شده با مصر پنبه نرم و جاذب. شش قطعه تنظیم همراه با دو حوله حمام (30" x 56") دو دست حوله (18" x 30") و دو لیف ماساژور (13" x 13"). وجود دارد طیف وسیعی از رنگ های در دسترس بنابراین شما می توانید گرفتن یک مجموعه برای هر حمام یا حتی روز هفته (ما در حال شوخی).

می گوید: یکی مؤلف: "من در مجموعه های مختلفی از حوله در تمام محدوده قیمت را امتحان کنید در حمام جدید. این بهترین بود. ضخیم هستند اما نه بیش از حد ضخیم (من نمی خواهم بیش از حد ضخیم حوله) و آنها بسیار جاذب. آنها نیز بسیار زیبا هستند. من خاکستری و مانند تصویر به جز تصویر انجام نمی دهد آنها را به عدالت است. من استفاده می شود آنها را پس از شستن آنها را یک بار و من غافلگیر شده بود. وجود دارد بسیار کمی پرز در لن دام من خشک و بدون پرز به من وقتی که من با استفاده از حوله برای اولین بار. واقعا...بدون پرز!! من تقریبا هرگز نوشتن نظرات (اگر چه من بر روی آنها تکیه زیادی) اما من تا به حال برای نوشتن یک در این حوله. آن را واقعا سخت به خرید حوله های آنلاین از آنجا که تا زمانی که شما آنها را بشویید شما واقعا می دانید آنچه شما در حال گرفتن. این یک برنده است. من در حال حاضر به دستور بیشتر است."

25 دلار در آمازون

این کرکی حوله حمام ساخته شده از 100 درصد حلقه تابیده پنبه ترکی که می تواند تبدیل به نرمتر با هر شستشو. آنها در تعدادی از رنگ از جمله سفید آلو خاکستری و نیروی دریایی. حوله نیز عاری از مواد شیمیایی مضر و مجموعه ای شامل چهار حوله حمام که 27" x 54."

یک منتقد گفت: "اینها بزرگ, حوله. ما نیاز به جایگزین کردن برخی از حوله و رنجدیده در مورد آنچه که برای به دست آوردن. آنهایی که ما به جای ما خریداری شده در یک مجلل, نمره, اما آنها نشد. ما در بررسی و البته آنها مخلوط می شوند. اما من می توانم به شما بگویم از تجربه ما است که این, بزرگ, حوله. آنها احساس حوله از یک هتل شیک و مد آنها را فرسوده نیز به دنبال به خوبی در حال حاضر به عنوان روز ما آنها را خریداری و آنها را نرم و ضخیم فقط به عنوان آگهی. شما نمی توانید آنها را ضرب و شتم و یا قیمت. خرید با اعتماد به نفس!!"

$43 در آمازون

با بیش از 11,000 بررسی مدینه فاضله حوله به وضوح اضافه شده است به بسیاری از چرخ دستی های خرید. این هشت قطعه تنظیم می آید به اندازه کافی با حوله به سهام خود را تمام و حمام — دو حوله حمام (27" x 54") دو دست حوله (16" x 28") و چهار washclothes (12" x 12"). آنها ساخته شده با 100 درصد حلقه تابیده پنبه به هر دو نرم و با دوام و آنها در شش رنگ های مختلف مانند سفید و خاکستری و بنفش و بژ.

می گوید: یکی مؤلف "این 8 تکه حوله بزرگ بنگ برای جفتک انداختن خود را. من واقعا فکر کردم این حوله خواهد بود فقط خوب برای این نقطه قیمت اما هنگامی که من آنها را شگفت زده شدم نرمی این حوله. واقعا احساس می کند مانند من خشک کردن با پر و بال با هم پیوست. عاشق راه این حوله احساس در بدن من است. شستن پارچه به اندازه کافی بزرگ هستند نیز به استحمام با بدون نیاز به اضافه کردن بیشتر صابون به آن است. این حوله حمام بزرگ هستند. شما به راحتی می توانید با قرار دادن حوله حمام را دور کمر خود را به راحتی با اتاق به فراغت. بدون رنگ محو رخ داده است هنوز با حدود 10 شوی از طریق واشر/خشک کن. نگهداری آن نرمی و عکسهای بزرگ احساس می کند به لمس است. آنها نگاه بسیار لوکس و هیچ سست موضوعات در درزهای. کیفیت و قیمت نقطه از این حوله ها شگفت انگیز است. من خواهد شد خرید بیشتر در آینده است."

30 دلار در آمازونBrooklinen باعث می شود تعدادی از خانه ملزومات از جمله سه نوع مختلف از حوله حمام. فوق العاده اسباب بازی مخمل خواب دار حوله حمام هستند plushest آنهایی که آنها ارائه و پرفروش ساخته شده با 100 درصد پنبه ترکی. آنها نرم و فوق العاده ضخیم به ارائه دنج قرار دادن به عنوان به زودی به عنوان شما گام به گام از دوش یا حمام. حوله اندازه گیری 30" x 58" (به طوری که آنها واقعا بیشتر داخل ورق از حوله) و در شش رنگ مختلف (سفید و سیاه و سفید و سایه های مختلف از رنگ خاکستری). این مجموعه همراه با دو حوله اما اگر شما می خواهید بیشتر نیز وجود دارد یک حمام حوله شامل حوله حمام, دو, حوله دست و حمام mat.

یکی "غافلگیر" داور گفت: "من هرگز صرف این مقدار در حوله قبل از اینکه من معمولا صیقلی جاهایی مثل مارشال یا TJ Maxx برای ارزان نام تجاری حوله. اما من هرگز از حوله خیلی با شکوه و مجلل و نرم. من خریداری یک مجموعه و یک لباس بلند و گشاد و بلافاصله پس از دریافت (با حمل و نقل سریع) به من دستور داد 2 مجموعه های بیشتر! عشق عشق عشق بدون احساس بهتری نسبت کامل نرم کرکی حوله پس از حمام. قطعا خرید مجدد."

69 دلار در BROOKLINEN

آماده برای بیشتر خانه های لوکس essentials ما باید آنها را.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de