آتلانتا است و با توجه به مسدود کردن جاده ها را برای مسابقات خیابانی—پس از آن امن تر

غیر قانونی مسابقات خیابانی در آتلانتا به زودی می تواند یک کمی کمتر... غیر قانونی است. مقامات در هلو می دانم که

توسط ETELARESANKHABAR در 30 اردیبهشت 1399

غیر قانونی مسابقات خیابانی در آتلانتا به زودی می تواند یک کمی کمتر... غیر قانونی است.

مقامات در هلو می دانم که آنها در حال مبارزه با یک نبرد از دست دادن زمانی که آن را می آید به خیابان مسابقه به خصوص در حال حاضر که آنها خیابان هستند خالیتر از همیشه به دلیل coronavirus مستندات. بنابراین آنها با توجه به یک رویکرد کاملا جدید برای این مشکل: به جای دستگیری از مردم این شهرستان در نظر دارد تا فعالیت های غیر قانونی امن تر است.

Altanta شهردار Keisha لنس کف و بلومبرگ Philanthropies امیدواریم که با ارائه این شهر لژیون ماشین معتادان رسمی محل برگزاری مسابقه را محبوب اواخر شب فعالیت کمی کمتر خطرناک گزارش CBS 46 (از طریق Jalopnik). در این منطقه ایجاد خواهد شد با بسته شدن برخی خیابانها برای بیان هدف از انجام دونات, burnouts و مسابقه.

ایده جدید برای street racing استراتژی می آید از شهردار پسر نوجوان او نشان داد در تماس با شورای شهر در هفته گذشته. شهردار و سپس با نزدیک شدن بلومبرگ Philanthropies که همراه با شهر است که در حال حاضر به دنبال امکان سنجی طرح.

"همراه با بلومبرگ که ما رسیده ایم به ما کمک می کند انجام برخی از بنچ مارک و ارزیابی از آنچه اتفاق می افتد در شهرهای دیگر شده است و به نظر در یک فضای تعیین شده برای خیابان مسابقه" شهردار کف گفت: در تماس است.

جای تعجب نیست این ایده در حال حاضر با آن مواجه برخی از پوش بک. اعضای شورای داستین Hillis و کارلا اسمیت همراه با آتلانتا اداره پلیس امیدوارم که به انجام بیشتر برای منصرف کردن این شهر سرحال روروک مخصوص بچه ها. برخی از بازدارندگی مبتنی بر ایده هایی که شده اند bandied مورد شامل شدت افزایش جریمه و معرفی زمان زندان برای هر کسی گرفتار در مسابقات از جمله تماشاگران با توجه به Jalopnik.

به عنوان خیابان های اطراف این کشور را تخلیه و در میان همه گیر شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در خیابان مسابقه با توجه به وب سایت. این شده است به ویژه در آتلانتا که در آن مسابقه است که بخش عظیمی از شهر را از فرهنگ خودرو. اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد امن تر به رانندگان خود unsanctioned مسابقه است که همیشه خطرناک در جاده های عمومی. آیا اختصاصی شهرستان-تحریم "منطقه" را street racing کمتر خطرناک باقی می ماند یک سوال باز است. در حالی که شهردار کف را ندارد هر وعده آن را صدا مانند شهر است حداقل برای دادن این طرح برخی از توجه جدی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن