بایدن پیشنهاد برای بازگشایی مدارس است که آنچه در این کشور نیاز به


joe-biden-plan-for-schools-1
اسپنسر پلات/گتی

شما نمی توانید در اخبار این روزها و یا نگاه در رسانه های اجتماعی بدون مردم شنیدن جیغ در مورد آنچه اتفاق می افتد در مدرسه?!?! معلمان می ترسند. پدر و مادر تاکید دارد. و هر کس یک نظر. اما متاسفانه هر چند جای تعجب نیست — به رئيس جمهور ارائه کرده است هیچ آسایش و یا هر نوع طرح برای ساخت آن از طریق این کابوس.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: “[t]او علم باید در راه ایستاده” از بازگشایی مدارس. کارشناسان توصیه می شود احتیاط و CDC میگوید که کامل بازگشایی مدارس ارائه “بالاترین خطر است.” اما مانند زود رنج فرزند رئیس جمهور قرار داده است انگشتان خود را در گوش او و می گوید: “لا-لا-لا من می تواند شما را نمی شنوند” و دستور داد که بازگشایی مدارس… یا دیگری.

او پیشنهاد کرده است صفر اطمینان است که در فرد تحصیل امن خواهد بود. او نشان داده صفر رهبری یا مسئولیت. و او به طور مداوم رد یا عنوان به شدت از این وضعیت گفت: “من در نهایت حق… آن را به ناپدید می شوند و من به شما حق می شود.”

نکته: آن را نمی خواهد فقط ناپدید می شوند و تهمت نبوده است راست, در مورد هر چیزی.

به عنوان بد به عنوان بیماری همه گیر است که حتی بدتر تحقق است که آن را ندارد به این راه. امریکا می تواند منعکس بهبود از آلمان و ایتالیا و بقیه از اتحادیه اروپا است. کودکان و نوجوانان می تواند رفتن به مدرسه با خیال راحت. اقتصاد می تواند بازگشت و آمریکایی می تواند با خیال راحت از سرگیری نزدیک به زندگی عادی در میان یک بیماری همه گیر.

Biden’s Proposal For Reopening Schools Is What This Country Needs
اسپنسر پلات/گتی

اما افسوس که به دلیل فقدان کامل از رهبری توسط یک دولت به رهبری sociopathic عاشق این وحشتناک کابوس همچنان ادامه دارد. موارد COVID-19 در حال افزایش تقریبا در همه جا. بیمارستان ها در حداکثر ظرفیت در فلوریدا و تگزاس و دیگر نقاط جنوب. و پدر و مادر و بچه ها و معلم ها گیر کرده بین یک سنگ و یک محل سخت با هیچ گزینه مناسب و معقول.

“چالش مواجه مدارس ما بی سابقه است. رئیس جمهور تهمت ساخته شده است آن را بسیار بدتر است. ما تا به حال یک پنجره به دریافت این حق است. و تهمت آن را منفجر و” بایدن کمپین در بیانیه ای گفت.

لعنت حق او آن را منفجر.

“بیش از یک ماه پیش بایدن شناسایی مراحل کلیدی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد نیاز را برای بازگشایی مدارس ما با خیال راحت به” بایدن مبارزات خود ادامه داد. “مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده هیچ کدام از آنها. در واقع او انجام داده مخالف است. او تهدید کرده است که به زور در مدارس برای بازگشایی در فرد آموزش بدون پايه منابع آنها نیاز به نگه داشتن دانش آموزان و مربیان و جوامع امن است.”

وجود دارد برخی از رهبران در خارج وجود دارد آماده به راهنمای ما از طریق این ظروف سرباز یا مسافر. برخی از فرمانداران دولت. هیئت مدیره مدرسه superintendents. معلمان. و نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن.

در جولای 17, بایدن تصویری منتشر شده توضیح آنچه باید انجام شود به منظور دریافت ما بچه ها با خیال راحت در مدرسه – که چیزی است که همه ما می خواهیم. طرح خود را به عنوان گذاشته در این ویدئو دارای پنج مرحله کلیدی:

1. دریافت این ویروس را تحت کنترل است.

یک-گوشی-مردان است. آن است که غیر ممکن است به از سرگیری هر چیزی حتی از نزدیک شبیه حالت عادی با کروناویروس در حال اجرا شایع است. و هیچ گله مصونیت است نه یک گزینه قابل دوام. مگر اینکه البته شما می خواهید برای دیدن صدها هزار نفر از آمریکایی ها می میرند. به جای رفتن ترسناک است که مسیر بایدن خواستار گسترش تماس ردیابی تقویت کشور تامین تجهیزات حفاظت فردی و بهبود ما coronavirus تست قابلیت های.

2. ایجاد “ملی ایمنی و دستورالعمل های [و] توانمند محلی در تصمیم گیری است.”

با مغلوب ساختن پیشی جستن در انکار در مورد شدت همه گیر و به طور کامل بررسی می شود در بهبود روند متحده و محلات مجبور به گرفتن امور به دست خود. آنچه منجر شده است که یک رویکرد تدریجی با برخی از ایالت ها باز به آرامی و با متد و دیگران به معنای واقعی کلمه پرتاب درهای باز را نمی-اجتماعی-فاصله زیادی گرفته است. ما نیاز به یک متحد ملی در چارچوب دستورالعمل های اساسی مانند ملی ماسک صورت دستور, در حالی که همچنین دادن متحده برخی از مقدار زیادی از انعطاف پذیری در ویژگی های مطابق با این دستورالعمل ها بسته به اینکه چگونه تحت کنترل این ویروس در منطقه خود است.

3. ارائه بودجه اضطراری برای مدارس دولتی و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان از جمله 30 میلیارد دلار کنگره بسته آموزشی و اضافی 4 میلیارد دلار برای ارتقاء تکنولوژی و پهنای باند.

تسبیح. تحت Cruella DeVos — گمراه بتسی DeVos – آموزش عمومی است نابود شده است. بدون بودجه اضطراری بعضی از بچه ها رنج می برند در حالی که دیگران نمی خواهد و نابرابری در آموزش و پرورش در ادامه به گسترش است.

4. اطمینان از کیفیت آموزش در این بیماری همه گیر.

اجازه دهید صادقانه مدرسه است که هنوز هم “باز” حتی اگر ساختمان های آجر و ملات است. متاسفانه همه گیر تابیده نور در نابرابری های موجود در سیستم آموزش و پرورش ما به خصوص وقتی که می آید به نژاد پرستی و طبقه اجتماعی و اقتصادی. بایدن این را درک می کند و کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که همه بچه ها دسترسی به کیفیت آموزش و پرورش از جمله آموزش از راه دور نه فقط کسانی که بچه ها که پدر و مادر که می توانیم آموزگار و high-tech ابزار آموزشی.

5. بستن “COVID-19 عدالت آموزشی شکاف است.”

مصرف قبلی هدف یک گام بیشتر بایدن می خواهد به عدالت آموزشی شکاف به طوری که بعضی از بچه ها سمت چپ نمی دورتر پشت و سپس دیگران زمانی که ما پدیدار بازگشت به یک مدرسه معمولی تنظیم.

بایدن طرح ستایش بود روز شنبه توسط آموزش و پرورش ملی انجمن (NEA) این کشور بزرگترین اتحادیه کارگری. “ایمنی ما دانش آموزان و مربیان نباید سیاسی اما متاسفانه یک بار دیگر ما دیدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بتسی DeVos در حال بازی سیاست با زندگی ما دانش آموزان و مربیان با تهدید به خودداری از کمک های مالی از مدرسه که نمی دهد به خود و قلدری” NEA جمهور لیلی Eskelsen گارسیا نوشت.

چگونه با طراوت است آن را به یک رهبر نشان می دهد بتن و دوام گام در مدیریت این بار در یک قرن بحران ؟ چه شگفت انگیز می شود آن را به یک قادر به رهبر در راس که گوش به کارشناسان و اهمیت این کشور به جای تقویت خود نفس?

پس از گذشته چند ماه (و واقعا سه سال و نیم) آن را تقریبا به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد. اما از آن نمی باشد. این چیزی است که رهبری به نظر می رسد. این نوع از رهبر نیاز داریم. من اهمیتی نمی دهند اگر بایدن نبود انتخاب اول خود را (و یا حتی دوم و یا سوم انتخاب); دریافت در هیئت مدیره و در هیئت مدیره در حال حاضر. او انتخاب اول من در شروع اولیه فصل (الیزابت وارن به حال قلب من) اما او مطمئن شوید که به عنوان جهنم است من numero uno, اول, انتخاب, یکی و تنها در حال حاضر.

متاسفانه همه گیر نیست فقط ناپدید می شوند مانند تهمت آرزوها; COVID-19 خواهد بود در اطراف برای چند ماه آینده و پس از همه گیر می تواند سال به بازیابی از. ما نیاز به یک رهبر که راهنمای ما با حکمت و شفقت نیست کسی که مراقبت تنها در مورد خود. بچه های ما در زندگی هستند به معنای واقعی کلمه بسته به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>