CDC اضافه شده 3 بیشتر COVID-19 علائم رسمی خود لیست

علم PHOTO LIBRARY/گتی ایماژ به عنوان تعدادی از جدید COVID-19 مورد افزایش کند بنابراین مراکز کنترل بیماری و

توسط ETELARESANKHABAR در 7 تیر 1399
Woman with cold
علم PHOTO LIBRARY/گتی ایماژ

به عنوان تعدادی از جدید COVID-19 مورد افزایش کند بنابراین مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) فهرست علائم کروناویروس.

CDC به تازگی اضافه شده سه هزار و علائم آن "علائم کروناویروس" لیست آوردن تعداد کل علائم ممکن است به 12. به تازگی اضافه شده و علائم (هر چند نه لزوما "جدید" علائم به آنها اشاره شده است از زمان شروع این بیماری همه گیر) هستند گرفتگی یا آبریزش بینی و حالت تهوع و اسهال است. آخرین بار CDC به روز شده لیست خود را در اواخر ماه آوریل با علاوه بر این از لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.

در حال حاضر لیستی از علائم ممکن است شامل: تب, لرز, سرفه, تنگی نفس یا اشکال در تنفس و خستگی عضلانی و یا بدن درد و سردرد و جدید از دست دادن طعم و مزه و یا بوی گلو درد و گرفتگی یا آبریزش بینی و حالت تهوع یا استفراغ و اسهال.

"مردم با COVID-19 داشته اند طیف گسترده ای از علائم گزارش شده – اعم از خفیف علائم بیماری است. علائم ممکن است به نظر می رسد 2-14 روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس. مردم با این علائم ممکن است COVID-19" CDC متحده در وب سایت خود.

یکی از رایج ترین سوالات پرسیده شده در مورد علائم کروناویروس است دانستن این که آیا شما به سادگی باید آلرژی یا ویروس واقعی که دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی می گوید: "آلرژی های شایع در بهار سال و می تواند باعث خارش چشم, گرفتگی بینی و عطسه است. سرماخوردگی می تواند نشان می دهد تا با این علائم و دیگران مانند تب با درجه پایین و یا سرفه. گلودرد باکتریایی بیماری با علائم که شامل گلو درد و تب است. COVID-19 نشان می دهد اغلب با تب و تنگی نفس و سرفه."

کسانی که با COVID-19 علائم توصیه CDC به ماندن در خانه و به دور از سایر افراد است. این نمایش هر یک از CDC اورژانس علائم هشدار دهنده — مشکل در تنفس مداوم درد یا فشار در قفسه سینه جدید و سردرگمی و ناتوانی در به خواب و یا بیدار ماندن و یا مایل به آبی لب یا صورت — توصیه به دنبال پزشکی اورژانس بلافاصله.

CDC همچنین به تازگی اضافه شده بارداری به لیست خود را از شرایط پزشکی که ممکن است باعث انقباض COVID-19 جدی تر; لیست همچنین شامل شرایط بهداشتی اساسی و سن بيماران ،

"یک MMWR مطالعه نشان می دهد که زنان باردار با COVID-19 به احتمال زیاد در بیمارستان بستری هستند و در افزایش خطر ابتلا به واحد مراقبت های ویژه (ICU) بستری و دریافت تهویه مکانیکی از nonpregnant زنان است. خطر مرگ مشابه برای هر دو گروه. اما بسیار ناشناخته مانده" CDC می گوید.

همانطور که از ژوئن 27, ایالات متحده آمریکا همچنان برای رسیدن به رکورد جدید COVID-19 موارد است. با توجه به جانز Hopkin را COVID-19 داشبورد ایالات متحده آمریکا در مجموع بیش از 2.48 میلیون تأييد موارد بسیاری از موارد بیش از هر کشور دیگری در جهان با برزیل در ردیف 2 با 1.27 میلیون. ما نیز باید بیش از 125,169 مرگ و میر بیش از دو برزیل و میر در 55,961.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

آخرین مطالب