Dipshit راه اندازی خود را 'تمام زندگی از ماده" اعتراض در بروکلین کافی شاپ

rdude/ق مرد آزار barista و شروع انفرادی "تمام زندگی موضوع" اعتراض به بروکلین شاپ زبر و خشن قهوه در Bed-Stuy

توسط ETELARESANKHABAR در 30 خرداد 1399
All-Lives-Matter-brooklyn-coffee-shop
rdude/ق

مرد آزار barista و شروع انفرادی "تمام زندگی موضوع" اعتراض به بروکلین شاپ

زبر و خشن قهوه در Bed-Stuy بروکلین به حال نزدیک به اوایل امروز به دلیل یک نژادپرست مجنون شروع به آزار و اذیت barista ادعا او فقط در تلاش برای "اعتراض" سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ثبت نام در فروشگاه پنجره. ناشناس مرد نزدیک کافی شاپ پنجره و رد شد سرویس به دلیل یک علامت روشن در پنجره بیان "ماسک خدمات." او پس از آن راه اندازی شد و به بیهوده گویی در مورد کافی شاپ های سیاه زندگی موضوع نشانه این ادعا نشانه است "نژادپرستانه" و "تمام زندگی مهم است."

"من فقط تلاش برای بدست آوردن برخی از قهوه این صبح و این مرد نگه داشتن کل کافی شاپ به دلیل" سیاه زندگی مهم است, نژادپرستانه,'," گفت: یک کاربر Reddit که به اشتراک گذاشته شده 15 دقیقه تصویری از درگیری آنلاین.

مرد از دست می دهد و آن را بیش از "Black Lives Matter" ثبت نام در بروکلین کافی شاپ از PublicFreakout

پس از آن خواستار barista حذف Black Lives Matter نشانه او شروع به فریاد زدن: "تمام زندگی" موضوع و ادعا کرد که او شروع کردند. جمعیت جمع شده بودند و با اشاره به این که فریاد در یک barista است نه اعتراض, اما در واقعیت, آزار و اذیت. Barista — که به نظر می رسید در آستانه اشک در برخی از نقاط — تلاش برای تربیت او به همین دلیل تمام زندگی موضوع اشتباه است اما این مرد فراتر از آموزش است. او سپس لرزاند کردن نادرست و جعلی در مورد آمار جرم و جنایت و پرسید: "اگر همه سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و یا تنها برخی از سیاه و سفید زندگی مهم است ؟" آن مرد ضبط ویدئو پرسید: "چه چیزی است که باید با هر چیزی؟"

در طول 15 دقیقه Reddit تصویری (که تنها بخشی از کل درگیری با توجه به کاربر Reddit که گفت: "من وجود دارد برای تقریبا 15 دقیقه قبل از او در سمت چپ و کل وضعیت آغاز شده و قبل از اینکه من حتی وارد") مرد نگه داشته و به طور متناوب فریاد "من در ساخت یک اعتراض سیاه زندگی مهم نیست چون همه زندگی مهم است." Barista به طور مستمر خواهش کرد که او را به ترک و برخی از مردم شعار می دادند پشت در او را "شما نژادپرست!"

پس از ظاهر او را هرگز پایان دادن به یورش آزار و اذیت, barista متوجه شدم تنها راه برای به دست آوردن او را به ترک بود که از جلو مغازه. هنگامی که درب بسته های نژادپرستانه مرد sheepishly راه می رفت دور.

مجنون در این ویدئو به نظر می رسد فیلمبرداری تمام مصیبت خود را بیش از حد و برخی از در ق اشاره کرد که بچه ها مثل او را ویدئوها مانند این در تلاش برای rile تا لیبرال ها به طوری که آنها می تواند گردش گفت: فیلم در 4Chan و راست تابلوهای پیام. Passerbys در این ویدئو شنیده می شد گفت که هر کس باید توقف تعامل با انسان است.

معلوم نیست اگر این کافی شاپ بازگشایی شد که بعد اما بدون در نظر گرفتن که barista نباید مجبور به قربانی کردن همه احساسی که کار در حالی که تنها در تلاش برای انجام کار خود را. در نور از درگیری مجازی نکته شیشه که, کافی شاپ, ظاهر آنلاین برای کسانی که می خواهند به کمک مالی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب