بهبود مقابل Wealthfront: کدام بهتر Robo مشاور?

Takeaways کلیدی:

  • Robo-مشاوران ارائه یک راه بدون دردسر به رشد پول خود را ضربه اهداف مالی و یا آماده شدن برای نقاط عطف زندگی مانند بازنشستگی
  • بهبود می بالد تماس انسان با آن مالی-مشاوره بسته های طراحی شده برای دیدار با پول عمده اهداف
  • Wealthfront ارائه می دهد دیجیتال-تنها گسترش سرمایه گذاری و طرح های پس انداز کالج مالیات بهینه سازی امکانات و کاربر پسند نرم افزار برنامه ریزی مالی

پاداش:اگر COVID-19 همه گیر شده شما نگران پول, چک کردن رایگان من Coronavirus تصحیح امور مالی خود را هدایت و محافظت از پول خود را در طول این همه گیر!

چه Robo-مشاور?

بهبود و Wealthfront هر دو نمونه از فونز-مشاوران, نام, خودکار, دیجیتال, خدمات, کاربران می توانند اهرم برای برنامه ریزی مالی. به عنوان شما ممکن است استنباط از کلام خود این سیستم عامل مجازی به طور خودکار و با استفاده از الگوریتم های تعیین سرمایه گذاری پرتفوی دل کردن مشاوره مالی و می تواند کمک به شما فشار نزدیک به انجام پول خود را به اهداف و بدون نیاز به دخالت انسان.

پس از ورودی کاربران اطلاعات مالی مانند تحمل ریسک و پس انداز و اهداف یک robo-مشاور تف کردن سفارشی مشاوره و به طور خودکار می تواند سرمایه گذاری پول خود را از طرف شما. هر دو robo-مشاور سیستم عامل در سوال بهبود و Wealthfront ارائه کاربر پسند از ویژگی های نمونه کارها مدیریت و منابع آموزشی. حق انتخاب برای شما بستگی به شیوه زندگی خود را و اهداف مالی. ما شیرجه رفتن به تفاوت های بین آنها را در زیر.

چه چیزی باعث بهبود خوب Robo مشاور گزینه است ؟

دست به سرمایه گذاری و پس انداز رشد

بهبود ارائه می دهد سرمایه گذاران مبتدی دیجیتال طرح با مراحل آسان برای تنظیم و تحقق یک هدف است. کاربران می توانند یک دید چشم پرندگان از خود تخصیص دارایی برای یک راه ساده برای درک نمونه کارها خود را. بهبود ایجاد پرتفوی بر اساس ترکیبی از تبادل وجوه معامله (Etf) است که بر بازار گسترده بخش به جای فردی اوراق بهادار. اگر شما به پشت بر روی یک هدف مالی شما یک اشاره از این برنامه برای تنظیم بیشتر کنار – ایده آل از ویژگی های برای سرمایه گذاران است که باید یک زمان سخت به تصور انجام دور اهداف مانند خرید یک خانه و یا بازنشستگی.

بهبود نیز ارائه می دهد بهبود ذخیره نقدی یک حساب پس انداز با چشمگیر 0.40% درصد سالانه عملکرد (APY) برای حداقل موجودی حساب یا هزینه های مدیریت.

اختیاری انسان بر اساس پشتیبانی

اگر شما انتخاب کردن برای بهبود این طرح حق بیمه شما می توانید شیر را به دانش خود را به مشاوران مالی. متاسفانه این بدان معناست که شما پرداخت 0.40% از دارایی های خود را و شما نیاز به $100,000 حداقل سرمایه گذاری برای امتیاز.

شما همچنین می توانید به یک مشاور پس از انتخاب یکی از بهسازی مشاوره بسته بندی نقاط عطف مانند بازنشستگی و یا برنامه ریزی برای یک کودک. این بسته شامل یک تماس تلفنی با واقعی مشاور مالی به علاوه واقعی عمل مبتنی بر برنامه است. برای کاربرانی که می خواهید به صحبت کردن با یک فرد برای به دست آوردن بینش به امور مالی خود قادر به دریافت مشاوره قابل استفاده برای یک وضعیت خاص از یک متخصص ممکن است به اثبات می شود ارزشمند است.

جایزه: آماده برای شروع یک کسب و کار است که افزایش درآمد خود و انعطاف پذیری اما مطمئن نیستید که در آن برای شروع ؟ دانلود رایگان لیست 30 ثابت ایده های کسب و کار برای دریافت امروز شروع کنید (حتی بدون ترک نیمکت خود را).

اتوماتیک نمونه کارها ایجاد توازن و رایگان مالیات-از دست دادن برداشت

هنگامی که شما برای باز کردن یک مشمول مالیات حساب با بهبود شما می توانید با تنظیم یک هدف برای حساب مانند ساختمان ثروت یا ایجاد اضطراری ایمنی net. پس از وارد کردن اطلاعات خود را به شما یک سهام و اوراق قرضه تخصیص با توجه به اهداف خود. شما می توانید به صورت دستی تنظیم کنید نمونه کارها خود را—اما گرفتن این است که شما نیاز به حداقل 100.000 دلار در دارایی.

یک سرویس اختیاری به نام مالیات از دست دادن برداشت شما کمک می کند تا کاهش تاثیر هر گونه ضرر و زیان در نمونه کارها خود را به نگه داشتن نمونه کارها خود را متعادل.

منابع آموزشی

برای کاربران که می خواهند یک ریز کوک درک آنچه در جریان است با پول خود را در بهبود بی شماری وجود دارد منابع در دسترس بر روی وب سایت خود را. فیلم, مقالات و جامع پرسش و پاسخ می تواند به شما کمک کند خود را توسعه دانش مالی.

اشکالاتی از با استفاده از بهبود

مدیریت هزینه

شما شارژ خواهد شد هزینه سالانه 0.25% به صورت دیجیتال طرح اما بدون حداقل موجودی مورد نیاز برای باز کردن حساب در ابتدا. برای طرح حق بیمه شما می توانید انتظار به پرداخت 0.40% هزینه سالانه و شما نیاز به $100,000 به حداقل خود را تعادل می باشد. برای دریافت هر نوع تخفیف برای مدیریت هزینه های, شما نیاز به حداقل 2 میلیون دلار در حساب خود را.

گزینه های سرمایه گذاری محدود

نمونه کارها خود را محدود به سهام و اوراق قرضه بدون جایگزین در دسترس است. برای بسیاری از سرمایه گذاران و به خصوص مبتدیان این است که یک مسئله بزرگ است. اما اگر شما یک پیشرفته تر سرمایه گذار شما ممکن است احساس می کنید محدود است.

چه چیزی باعث Wealthfront خوب Robo مشاور گزینه است ؟

سفارشی سرمایه گذاری

هنگامی که شما سرمایه گذاری با استفاده از Wealthfront پلت فرم تقسیم خواهد شد تا نمونه کارها خود را در شش تا هشت دارایی است که می تواند شامل اوراق قرضه شرکت های بزرگ املاک و مستغلات سود سهام خارجی سهام سهام ایالات متحده, و تورم محافظت اوراق بهادار. مانند بهبود Wealthfront با بهره گیری از کم هزینه تبادل وجوه معامله (ETFs).

پرتفوی سرمایه گذاری خود را بر اساس خطر چقدر شما را می تواند تحمل کند و readjusts زمانی که تغییرات بازار ، در نهایت هدف این است که برای به حداقل رساندن میزان مالیات شما نیاز به پرداخت به طوری کلی سرمایه گذاری رویکرد “خرید-و-نگه دارید.”

آن را هرگز خیلی دیر شروع به ساختمان عادات سالم. دانلود راهنمای نهایی به عادات به دریافت امروز شروع کنید.

نمونه کارها ایجاد توازن و کاهش مالیات

درست مثل بهبود Wealthfront ارائه می دهد رایگان اتوماتیک, نمونه کارها متعادل و مالیاتی-از دست دادن برداشت برای حفظ منابع مالی خود را در مسیر.

این که آیا شما یک سرمایه گذار با تجربه و یا فقط شروع آن را مفید می دانم آنچه شما خودتان را به گرفتن زمانی که پول خود را در خط. Wealthfront ارائه یک تجربه کاربر پسند با مقدار زیادی از مفید ابزار برنامه ریزی مالی.

طرح های پس انداز کالج

نیاز به صرفه جویی در پول برای یک دانشگاه موظف کودک ؟ Wealthfront ویژگی های یک طرح پس انداز کالج 529. آن را نگه می دارد فرزند خود را به صندوق کالج در مسیر و به طور خودکار تنظیم برای تورم است. وقتی که آن زمان برای انتخاب یک کالج Wealthfront حتی می تواند به شما کمک کند برآورد چقدر کمک مالی شما دریافت خواهید کرد از مدرسه خاصی.

نمونه کارها اعتبار از خط

هنگامی که حساب سرمایه گذاری خود را می سازد آن را به $25,000 شما می توانید واجد شرایط برای یک نمونه کارها خط اعتباری و قرض تا 30% از حساب خود را ارزش. شما حتی نمی نیاز به چک کردن اعتبار و نه نمره اعتباری خود را تحت تاثیر قرار می شود در همه.

دیجیتال برنامه ریزی مالی نرم افزار

مسیر یک ابزار Wealthfront کاربران می توانند اهرم به ثروت خود را مدیریت و برنامه ریزی برای آینده خود نیاز دارد. آن را به صورت رایگان ارائه شده بنابراین هر کسی می تواند در آماده سازی بودجه خود را برای دراز مدت اهداف مالی مثل خرید خانه. بهترین بخش ؟ شما حتی نمی نیاز به یک باز Wealthfront حساب به استفاده از آن.

نقدی حساب

اگر شما ترجیح می دهند به قرار دادن پول خود را پس انداز شما می توانید با استفاده از Wealthfront نقدی حساب به صورت رایگان. آن را ارائه می دهد 0.35% علاقه و حمل تا 1 میلیون دلار در FDIC بیمه. پول در پول نقد خود را حساب نیست شارژ هر گونه هزینه های مدیریت شبیه به بهبود این طرح پس انداز ارائه شده است.

اشکالاتی از Wealthfront

مدیریت هزینه

هزینه در Wealthfront قابل مقایسه به بهبود. شما می توانید انتظار همان سالانه مشورتی هزینه 0.25% است که نرخ رقابتی به صورت آنلاین سیستم عامل مالی. برای 529 برنامه شما می توانید انتظار به پرداخت 0.42% برای 0.46% سالانه است.

حداقل موجودی حساب

بر خلاف بهبود شما نیاز به حداقل 500 $برای باز کردن یک Wealthfront حساب. هر چند که ممکن است تعداد زیادی از آن هنوز هم یک مانع برای ورود سرمایه گذاران مبتدی که کمتر سرمایه است.

حداقل تعامل انسان

اگر شما ترجیح می دهید به صحبت کردن با یک فرد واقعی Wealthfront نیست باید گزینه های بسیاری برای انجام این کار. وجود ندارد یک مشاور در دسترس را به شما شخصی مشاوره مالی و وجود ندارد چت آنلاین از ویژگی های. با که گفت: وجود یک خط تلفن موجود بین روزهای دوشنبه و جمعه ها شما می توانید با استفاده از اگر شما نیاز به یک مسئله حل و فصل شود.

که فونز-مشاور برنده: بهبود مقابل Wealthfront?

در نهایت robo-مشاور انتخاب برای شما بستگی به تنظیمات خود را و اهداف مالی. هر دو Wealthfront و بهبود قوی هستند گزینه های در robo-مشاور بازار است. اگر شما ترجیح می دهند برای به دست آوردن یک طرح مالی برای یک هدف خاص بهبود مشاوره مبتنی بر بسته های ارائه شده ممکن است بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را. و اگر شما ترجیح می دهید بدون هیچ زحمتی رایگان انسان-رایگان سرمایه گذاری و یا صرفه جویی در Wealthfront اجازه می دهد تا شما را از صندلی عقب در حالی که رشد پول خود را.

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>