تست جاده: 2020 BMW F 900 R و XR هر دو ثابت بود و سنگین-ضربه Middleweights

BMW Motorrad همچنان به گسترش آن مدل صف با voraciousness ارائه به مشتریان با طیف وسیعی از موتور سیکلت به کت و ش

توسط ETELARESANKHABAR در 16 تیر 1399

BMW Motorrad همچنان به گسترش آن مدل صف با voraciousness ارائه به مشتریان با طیف وسیعی از موتور سیکلت به کت و شلوار بهتر خود را می خواهد و نیاز دارد. نتیجه این شده است یک چشم انداز مثبت در سواران جدید جذب شدن به سمت آلمان با نام تجاری.

BMW شناخته شده است برای اختراع دسته بندی و F 900s متفاوت هستند. F 900 R برآورده میان اسب سواری بخش در حالی که کمی تهاجمی تر XR است که در میان ورزش ماجراجویی بازار است. تفاوت عمده بین این دو دوچرخه است که XR ورزشی fairing که جریان زیبایی به بدنه و شامل قابل تنظیم شیشه جلو اتومبیل.

Riding the 2020 BMW F 900 R.

2020 BMW F 900 R. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از BMW Motorrad.

اولی F ماشین آلات واقعی "زمین از بالا" طراحی جدید موتور های تنها یک عنصر داخلی با سلف خود. هر دو تحقیق و XR شگفت آور, پاسخگو, با 895 cc موازی دوقلو ارائه اساسا متفاوت سطح از عملکرد و شخصیت از 850 سی سی نسخه قبل از آن است. جعلی پیستون جای بازیگران واحد و آشکار خود را با پویا پاسخ کلی در ترکیب با یک lusciously throaty اگزوز توجه داشته باشید. با 99 اسب بخار در 8,500 rpm دوچرخه نیز قوی low-end گشتاور که باعث می شود F 900 به همان اندازه ماهر در ترافیک و رفت و آمد آن را به عنوان اجرا می شود از طریق تپه.

سوار حالت (قابل اجرا در پرواز) شامل باران و جاده ها به عنوان استاندارد با اختیاری نرم افزار اضافه کردن حالت های پویا و پویا Pro. تغییر در پاسخ دریچه گاز چشمگیر بیش از محدوده قابل تنظیم از تنظیمات به ویژه هنگامی که در ترکیب با دو حالت تعلیق تنظیمات (جاده و پویا) و به خصوص با تلفظ اختیاری پویا ESA (الکترونیکی سیستم تعلیق تنظیم). این عناصر مکانیکی در حال تبدیل شدن به هنجار جدید در موتور سیکلت مهندسی, اجازه می دهد تا سواران برای خیاط دوچرخه خود را به تنظیمات شخصی.

riding the 2020 BMW F 900 XR.

عنوان تپه ها در سال 2020 BMW F 900 XR. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از BMW Motorrad.

تعلیق در آن کارخانه-تحویل تنظیمات سازگار با ارائه یک سواری راحت و البته با یک گاه به گاه bottoming از شوک که زده سخت است. چنگال و تعلیق عقب در غیر این صورت قابل ارائه در حالی که ثبات هموار خیساندن عیوب از جاده ها است.

همه جدید آلومینیوم پل قاب فراهم می کند و استحکام است. این منجر به زدن جامد حسن متعادل 50/50 توزیع وزن. این مهم وزن تعصب ارائه کاشته احساس می کنم در مقابل تایر با احساس عالی و بازخورد از سوار ورودی. ارتفاع صندلی است که قابل کنترل 32.1 اینچ برای تحقیق و 32.5 اینچ برای XR. ارگونومی (موقعیت صندلی در رابطه با فرمان برسد و footpeg قرار دادن) ارائه یک تنظیم راحت اجازه می دهد برای مدت طولانی در زین و بدون هر گونه تنش های بی مورد و یا ناراحتی.

The 895 cc parallel-twin engine that powers the 2020 BMW F 900 R and F 900 XR motorcycles.

895 cc موازی دوقلو می سازد 99 اسب بخار در 8,500 دور در دقیقه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از BMW Motorrad.

از دست زدن به عالی است augmented عالی ترمز. با ABS استاندارد F 900 وزن (465 پوند برای تحقیق و 483 پوند برای XR) است که به راحتی توسط دو, 12.6 اینچ جبهه روتور که در حال برداشت 4-پیستون کالیپر. ترمز عقب آن موتور سیکلت در پاسخ به مطلوب از نظر استقرار دوچرخه در گوشه ورود به کار گرفته شده است توسط یک 10.4 اینچ جفت دیسک تک پیستون کولیس. 17-inch آلومینیوم ریخته گری می میرند چرخ دور از سهام نورد.

The 2020 BMW F 900 XR.

BMW F 900 XR است که در میان ماجراجویی, ورزشی, بخش. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از BMW Motorrad.

هر دو از F 900s هستند آغشته با یک بسیار خواندنی 6.5-inch TFT رنگ داشبورد و چراغ LED به عنوان استاندارد. اولی به نظر می رسید به گوشه بازار در زرق و برق دار نام خود را برای موتور سیکلت liveries. R در دسترس است در Blackstorm فلزی سان مارینو آبی متالیک یا هوکنهایم نقره فلزی/مسابقه قرمز است. این XR موجود در نور سفید گالوانیکی طلا فلزی و مسابقه ،

The 6.5-inch TFT color dashboard on the 2020 BMW F 900 R and XR motorcycles.

این 6.5-inch TFT رنگ داشبورد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از BMW Motorrad.

انواع مدل ترکیب با طراحی و قابلیت تطبیق پذیری به ارائه عملکرد چشمگیر برای سوار با تجربه در حالی که به راحتی قابل کنترل برای مبتدیان. 2020 F 900 R و F 900 XR در قیمت $8,995 و $11,695 بود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب