در جهان گران قیمت ترین, فروشگاه, آن را هنوز هم Bugattis طبق معمول

یک تابستان زمانی که او 16 سال, Nicolas Bijan Pakzad مشغول به کار بود در کنار پدرش در لوکس مردانه بوتیک در بازا

توسط ETELARESANKHABAR در 9 مرداد 1399

یک تابستان زمانی که او 16 سال, Nicolas Bijan Pakzad مشغول به کار بود در کنار پدرش در لوکس مردانه بوتیک در بازار مال فروشان درایو. این فروشگاه به سادگی شناخته شده بیژن—و اغلب به عنوان گران ترین مغازه در جهان—آهسته بود که خاص بعد از ظهر. نیکولا به یاد می آورد که در یک ناگهانی تپش پنج Suburbans کشیده secret service عوامل تبار و رئیس جمهور جورج بوش پدر است. محقق. با وجود مهمان ها او به یاد می آورد که پدرش بیبهره: او تا به حال فرسوده کراوات آن روز.

"پدرم گفت:" او آمد به دیدن من—یک طراح! او را در لباس پوشیدن به همین سادگی و من با پوشیدن یک ژاکت چرمی!'"

و این که چگونه Nicolas یاد گرفتم که همیشه پوشیدن یک کراوات.

Nicholas Bijan in front of the new store

Nicolas Bijan در مقابل فروشگاه جدید. بروک ماسون/بیژن

این یک روز گرم در اواخر ماه ژوئن و خیابان ها هنوز خواب آلود—جنوب کالیفرنیا است ومیگوید به بازگشایی پس از رمان coronavirus پایان دادن به تقریبا تمام فعالیت های این بهار. نیکولاس استقبال من در مغازه های ماهی قزل آلا صورتی ژاکت و شلوار و موهای خود را shellacked به یک تیره coif. زیر خود بیژن مارک ماسک صورت او یک چهره جوان و گرم کمی شیطان صفت, پوزخند.

پدرش بیژن پاکزاد (که مانند Cher یا شاهزاده شناخته شده است تقریبا به طور انحصاری با نام او رویایی بود از لوکس مردانه. او مجموعه ای از لباس است که بر خلاف هر چیز دیگری در بازار ایجاد یک تجربه خرید که منحصر به فرد بود اما نه پر افاده و آن را تمام انجام با احترام برای لوکس بلکه یک حس شوخ طبعی است. امضا با نام تجاری رنگ تکان دهنده است زرد و شناخته شده آن برای حمل طرح که بسیار مجلل آنها مرز غیر قانونی (فکر می کنم تمساح کت است که به راحتی شما را به مجموعه پنج-آمار و ارقام). خارج از فروشگاه یک رنگ زرد متر پارکینگ و یک چرخش فهرستی از خیمه زرد, وسایل نقلیه—یک Buggati Veyron, یک رولز رویس فانتوم یک استون مارتین Superleggera—نمایش داده شده در یک بیژن-فضای پارکینگ تعیین شده. (Angelenos می دانم چقدر مجلل محفوظ و متعلق به یک نقطه در بورلی هیلز است که اجازه دهید به تنهایی در این شهر toniest خرده فروشی بلوک).

بیژن به لباس پوشیدن روسای جمهور, سران, دولت, مشاهیر tech میلیاردرهای و هر کس در بین—از جمله در اخیر جلسه از رسوایی پل Manafort. هنگام بازدید از پدر و دفتر شامل استیلای تا تام کروز و یا مایکل جردن, آن را آسان ببینید که چرا Nicolas می خواستم به دنبال پدر خود را می فروشد. حسابداری این کسب و کار خانوادگی است. او زخم تا مصرف بیش زودتر از او می تواند پیش بینی کرده اند که بیژن Sr. گذشت در سال 2011.

Vintage Bijan ads featuring a young Nicolas with his father (and Michael Jordan).

گفتگوی بیژن تبلیغات این برنامه شامل یک جوان Nicolas با پدر خود (و Michael Jordan). بیژن

در سال های پس از نیکولا ساخته شده است که حضور او شناخته شده اما با لمس نور. او ساخته شده به روز رسانی از جمله باریک برش کت و شلوار و معرفی زنان لوازم جانبی و پوشاک. زمانی که ما با او به من طول می کشد در یک تور از جدید گسترش بوتیک در سراسر از محل اصلی در بازار مال فروشان درایو (که شکست رکورد برای قیمت آن به ازای هر فوت مربع آن به فروش می رسد به LVMH برای $122 میلیون در سال 2015).

این می رود بدون گفت که بوتیک گیج از لوستر مجلل که استقبال شما (متشکل از حدود 1000 بطری بیژن امضا عطر—تایر-شکل بطری است تا یاد آن بخشی از اسمیتسونین مجموعه دائمی) به جداول پر از قاب عکس های معروف مشتریان (سلام جف بزوس!) به بسیار زیاد Botero نقاشی (با عنوان—چه چیز دیگری ؟ —غنی) حلق آویز در گوشه ای. در همه جا شما به نوبه خود شکل کمی festooned با تمساح اوراق بهادار جیر روفرشی و گل بازی (ترتیبات تغییر روزانه). طبقه بالا وجود دارد یک ردیف از دو درب, دستگیره ساخته شده از بیژن ادکلن بطری natch و پشت هر یک هماهنگ با رنگ لباس مردانه پوشاک و مبلمان با, دوباره, مکمل ترتیبات گل.

با وجود های اخیر سیاسی, درام بیژن است که در بسیاری از بحران و رکود اقتصادی اثبات آن تجدید نظر به 1-درصد 1 درصد که در حال محافظت از هوی و هوس از بازار سهام و همه گیر ترین اثرات ناتوان کننده. به هر حال انتصاب-تنها گل سرسبد عملا اختراع اجتماعی-حقوقی خرید چند دهه پیش. در عین حال برای همه آن clubby انحصار بیژن در حال رشد نسبتا دموکراتیک: Nicolas معرفی فروشگاه ها در بورلی هیلز والدورف آستوریا و Wynn در لاس وگاس که در آن پیاده روی استقبال می شود.

The foyer at the new Bijan store

بیژن

ما نشستیم با نیکولا به بحث در مورد کسب و کار به عنوان آن می ایستد در حال حاضر به خصوص در نور های اخیر تحولات فرهنگي.

آیا شما به یاد داشته باشید برای اولین بار درک آنچه پدر خود را انجام داد و چه در کسب و کار خانوادگی بود ؟

البته. من بسیار خوش شانس بود زیرا این بود که هرگز تحت فشار قرار دادند به من. اما من بسیار علاقه مند بود از سن بسیار جوان است. زمانی که من مشغول به کار بود در اینجا به عنوان یک 16 ساله—من کار در تابستان—آن را فریبنده. من کار پاره وقت هنگامی که پدرم از دنیا رفت و ما همه با هم—کل شرکت به کار خود ادامه میراث. ما قدیمی ترین کسب و کار در بازار مال فروشان درایو ما یک خانواده اجرای کسب و کار. هنگامی که پدر من باز بوتیک خود را در سال 1976 هیچ یک از این فروشگاه شما دیدن شد در بازار مال فروشان درایو. وجود دارد چند مانند جورجیو یا دیوید Orgell اما همه آنها بسته شده است. پدر من و چند نفر دیگر بودند آنهایی که برای اولین بار به فشار این مارک های بین المللی به اینجا می آیند.

مردم نمی تواند بدون یک قرار ملاقات. که توسط راه متضاد اکثر خرده فروشی مشاوره—شما می خواهید به آن را آسان برای خریداران به صرف پول خود را.

خوب این سن داستان: همه چیز را منحصر به فرد تر و مردم آن را بیشتر می خواهم. هنگامی که پدر من افتتاح فروشگاه [با انتصاب سیاست] هر کس گفت که او می تواند بسته در شش ماه. اما در اینجا ما 44 سال بعد از آنجا که سیاست. ما آن را به انجام نمی شود پر افاده مانند مارک های دیگر ممکن است. هنگامی که یک مشتری است خرید با ما, آنها باید دریافت یک سطح معینی از خدمات به مشتریان است. یک تجربه است. هیچ کس حتی اگر آنها یک مشتری باید قدم زدن به بیرون درب احساس ناراضی و یا قضاوت. ما یک منشی پیاده روی آنها را و کسی را نشان می دهد مشتری آنچه را که ما هستیم همه چیز در مورد.

این یک روند تهدید آمیز برای باز کردن این درب—حتی اگر [شما] باید میلیاردها دلار است. افتتاح بوتیک در ولدرف و وین...افرادی که ممکن است تهدید به رفتن را از طریق ما [بازار مال فروشان درایو محل را] 17-پا چوب ماهون درب آنها در حال حاضر ورود به فروشگاه آموزش درباره نام تجاری و سقوط در عشق است. در سال گذشته سه یا چهار مشتریان با فروش شد مشتریان جدید ما ساخته شده در لاس وگاس افراد تازه معرفی شده به نام تجاری.

A color-coordinated display

بیژن

شما لازم نیست فقط فروش نیروی دریایی خاکستری و سیاه و سفید مناسب. شما واقعا رنگارنگ و عجیب و غریب مخلوط.

ما معروف برای, رنگ, و نه فقط به رنگ زرد است. شما می دانید که خاکستری زغال چوب کشمیر ضد آب روپوش ما در طبقه بالا? آن را بسیار محافظه کار است. اما در داخل آن بنفش است. که مهم و منحصر به فرد به نام تجاری ما است. نگاه بسیاری از لباس مردانه مارک های شناخته شده برای ذغال سنگ ذغال سنگ خاکستری و قهوه ای و سرمه ای و سیاه آن رنگ پنهان. اگر شما در حال ساخت آن در یک کارخانه و یا بر روی یک ماشین و یا حتی توسط دست شما می خواهم که به چشم آموزش به اطلاع آن را با کیفیت خوب ژاکت. اما رنگ قرمز و زرد است ؟ در صورتی کنید ؟ به هیچ وجه. شما خواهید دید که حق دور—پارچه دوخت.

هنگامی که یک نجیب زاده بود می گویند, جف بزوس, پوشیدن زرد ژاکت از بیژن صد بار او برای به دست آوردن یک تعریف. زمانی که من در اطراف ما, مشتریان, مردم همیشه افتخار آنها را به خاطر آنها چه کسانی هستند. و سپس آنها با پوشیدن زیبا کشمیر و ابریشم زرد ژاکت? و به نظر می رسد خوب است ؟ البته آنها در حال رفتن به یک تعریف. سپس آنها به شما احساس خوب و دفعه بعد او را خرید قرمز یا سبز. بسیاری از مشتریان ما شروع با سرمه و به آرامی آنها را می پوشند بیشتر رنگ. بعد از چند بار آنها تنها با پوشیدن رنگ. و ما در نقطه قیمت...فکر می کنم که چگونه بسیاری از نیروی دریایی آبی مناسب این مردان اند. آنها می خواهند چیزی متفاوت ویژه—چیزی بیژن. تصور کنید کسی که می پوشد خود را [همان] پوشاک و احساس جوان تر به نظر می رسد باریک تر می شود دانی ؟ که یک چیز این مردان نمی توانید خرید.

به دلیل ماهیت کسب و کار خود را—سفارشی لباس ساخته شده توسط دست برای افراد بسیار ثروتمند—آیا شما فکر می کنم شما بهتر است مجهز به رسیدگی به coronavirus نسبت به دیگر مارک ها ؟

آن را به سختی می گویند. کل جهان احساس اثرات. ما باید آگاه باشید که حساس به آن است. ما معرفی ماسک و ما به اندازه کافی خوش شانس بوده است قادر به کمک مالی بیست هزار قطعه از دنده محافظ به اولین پاسخ دهندگان. ما ساخته شده صورت سپر و ما آنها را در یک جعبه زیبا و ارسال آنها را به هر مشتری در سراسر جهان به عنوان یک هدیه است.

و سپس نگاهی به آنچه که در اطراف ایالات متحده در جوامع ما. ما برنامه ریزی برای دوباره باز ژوئن 1st, اما آخر هفته قبل از وجود دارد شدید تظاهرات در بازار مال فروشان درایو. که دشوار بود اما ما آن را درک کرد. من نمی خواهد می گویند ما از شورش و آسیب رساندن به اموال اما ما از ایده پشت این جنبش است. ما باید برای انجام بخشی خود را برای کمک به رفع این نابرابری در شرکت ما جامعه ما و کشور ما است.

ما سعی کرده ایم به مانور و بهبود بخشد. شب گذشته ما یک تماس از یک مشتری که به ما گفت که او می خواهم از دست داد مقدار زیادی از وزن بیش از چهار ماه گذشته تا لباس های خود را متناسب نیست او را. او گفت: "من احساس خوب و من می خواهم به نگاه خوب و من می خواهم به پوشیدن بیژن.' بنابراین در حال حاضر ما در حال تنظیم برای خودم و یک خیاط برای پرواز به او را با مجموعه ما.

Vintage Bijan ads

بیژن

آنچه را به شما آموخته پس گرفته اید ؟ وجود دارد هر چیزی که شما هرگز درک زمانی که پدر زنده بود اما در حال حاضر حس می کند?

اوه آره. که فرایند تصمیم گیری است که او آن را برای من روشن کن. مهم ترین چیز این است که او القا شد با کیفیت بیش از کمیت است. او همیشه می گفت: "ما نه به اندازه کافی غنی تجاری را به همه چیز ارزان است.' برخی از این شرکت به اندازه کافی پول به همه چیز را در یک کیفیت پایین اما ما درخشان ترین و محترم مشتریان در جهان است. آنها به اندازه کافی هوشمند به می دانم که اگر آن را یک $12,000 قنتد, ژاکت, این دلیل است که ما با استفاده از بهترین مواد و بهترین صنعتگران. که یکی از چیزهایی که من آمده ام تا به درک بیشتر از هر چیزی: با کیفیت, کیفیت, کیفیت. قیمت های ما بسیار بالا است اما اگر شما می توانید استطاعت آن را ما گران است.

با قرنطینه و افتتاح یک فروشگاه جدید اتفاق می افتد در همان زمان, من مطمئن هستم که شما تا به حال زمان به فکر می کنم. چه چیزی شما را برای آینده از بیژن?

با توجه بوتیک جدید ما در حال تلاش برای حفظ مشتریان خود را خوشحال و دلتنگ. آنها واقعا باید یک اتصال به برند بنابراین تغییر آن را به طور چشمگیری شده اند که این حرکت اشتباه است. اما مشتریان ما تبدیل شده است و جوان. شما فکر می کنید از وای نمی مراقبت در مورد کیفیت و یا تنها با پوشیدن کفش ورزشی, اما ما باید مشتریان به عنوان جوان 19 که می خواهید به پوشیدن بیژن. و فقط گاه به گاه چیزهای زیادی از آنها با پوشیدن لباس و روابط. که چیزی می گوید. اگر شما یک مرد جوان و شما قادر به پرداخت هزینه آن— بیایید می گویند شما به ارث برده مقداری پول و یا شما به فروش می رسد خود را راه اندازی و شما می خواهید به پوشیدن یک کراوات شما می خواهید به پوشیدن منحصر به فرد, یک, یک ویژه.

Details of the new store's displays and dressing rooms.

بیژن

آیا شما انجام کارهایی مانند عرق?

ما انجام بسیاری از دویدن مناسب کشمیر ژاکت و تی شرت و کلاه. ما به فروش می رسد بسیاری از این کلاه آن را یکی از داغترین آیتم های ما تا کنون ساخته شده است. هسته اصلی کسب و کار است که هنوز هم کت چرم, لباس ورزشی کت روابط. اما ما شاهد یک افزایش بزرگ در این بازی گاه به گاه چیزهایی است که هنوز هم بسیار با کیفیت بالا. تی شرت های پنبه برخی از ابریشم و پنبه مخلوط. دویدن لباس پنبه خالص و یا کشمیر و ابریشم. T-پیراهن محدوده از $480 $به 1,350. تاج کلاه $580. دویدن مناسب از $2,350 به 7500 دلار. همه آنها قیمت برای این کسب و کار.

همیشه وجود خواهد داشت مشتریان که علاقه مند به یادگیری بیشتر به دنبال بهتر, احساس خوب, رعایت کیفیت و ساخت و تاریخ است. من فکر می کنم که این 1 درصد از جهان می خواهد با کیفیت بالا, قطعات زیبا و آنها نمی خواهد ذهن پرداخت حق بیمه برای آنها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب