وبلاگ مشترک لمس ترین روز پدر مراسم تجلیل از این سال

میشل اوباما/Instagram از Amy Schumer را ادای احترام به مادر او و "همه مادران تنها در خارج وجود دارد" و کیت

توسط ETELARESANKHABAR در 1 تیر 1399
barack father’s day
میشل اوباما/Instagram

از Amy Schumer را ادای احترام به مادر او و "همه مادران تنها در خارج وجود دارد" و کیت میدلتون شیرین عکس از پرنس ویلیام و بچه ها به جنیفر لوپز ARod ادای احترام و بسیاری دیگر مشهور شده اند به رسانه های اجتماعی در تمام طول روز به آرزوی خود پدران شوهران و بیشتر از یک روز پدر مبارک این سال است.

"روز پدر مبارک به همه پدران که با افتخار (و اغلب خستگی ناپذیر) در آغوش ما مهم ترین نقش است. این یکی برای پدران" Dwayne "The Rock" Johnson توییتی این صبح است.

نگاهی به بسیاری از دیگر تالارهای بزرگداشت این روز پدر.

جنیفر لوپز

"داشتن شما در تمام زندگی ما مانند یک برکت و رحمت" JLo نوشته الکس رودریگز. "تماشای شما با همه بچه ها ما باعث می شود روح من بخوان. روز پدر مبارک ماچ bello!!! ما شما را دوست دارم خیلی خیلی."

Sarah Michelle Gellar

"بچه ها من برنده قرعه کشی" Sarah Michelle Gellar شروع به ادای احترام او پست به شوهر 18 سال, Freddie Prinze Jr. "آنها نه تنها بهترین پدر @realfreddieprinze ... آنها اصلی #مانی #دوستان #happyfathersday من وجود دارد برای شما!!!"

اندی کوهن

"روز پدر مبارک همه از من و fellah. حدس بزنید چه ؟ مادرم مرا نهایی روز پدر حاضر ... این پنج-در-یک تلنگر-چنگال" اندی کوهن گفت: در این ویدئو ارسال شده به Instagram.

میشل اوباما

"با تشکر از شما برای راه شما را دوست دارم دختران ما و مردم این کشور مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا جایی که آنها آمده است. ما خود را احساس گرما و سخاوت امروز و هر روز. روز پدر مبارک, باراک!" میشل اوباما زیر نویس شیرین عکس, باراک, مالیا و ساشا.

Rob Delaney

بازیگر و کمدین Rob Delaney مشترک دلخراش پست به افتخار او در اواخر پسر هنری. "در این نگاه زیبا. او فوت کرد زمانی که او 2 ساله بود. من هنوز پدر خود و او هنوز هم پسر من است. هنری" Delaney زیر نویس عکس. هنری غارت و لی Delaney اول پسر در اثر سرطان مغز در سال 2018 است.

اشلی گراهام

"مبارک اولین روز پدران @mrjustinervin," اشلی گراهام نوشت. "شما واقعا بهترین پدر من می دانم. اسحاق و من شما را دوست دارم به ماه و برگشت."

دیوید بکهام

"روز پدر مبارک, پدر x love you" دیوید بکهام زیر نویس the throwback پست. "با تشکر از شما برای دادن به من درایو و اخلاق کار به موفقیت است."

Kelly Ripa

"فریاد به پدران! با نام مستعار #بچه #پدران #میآید #پاپا من به اندازه کافی خوش شانس به بهترین پدر و پدر برای بچه های من. عشق شما مردانه," او نوشت.

روز پدر مبارک!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن