طراحی پورشه فقط منتشر شد یک دیده بان با جدید 911 Targa 4S میراث Edition

وجود دارد چیزی در مورد ریز تنظیم ماشین که فقط همیشه مکمل یکدیگر است. مورد در نقطه: اگر شما همیشه می خواستم به

توسط ETELARESANKHABAR در 15 خرداد 1399

وجود دارد چیزی در مورد ریز تنظیم ماشین که فقط همیشه مکمل یکدیگر است. مورد در نقطه: اگر شما همیشه می خواستم به نوعی از تماشای آن می توانید نگه دارید خود را در برابر یکی از بهترین اتومبیل های پورشه طراحی ممکن است در نهایت پاسخ خود را.

به طور خاص ایجاد شده در رابطه با مارکی را راه اندازی 911 Targa 4S میراث طراحی Edition, sports car, Porsche Design جدیدترین الت سنجش فواصل زمانی نیز طول می کشد خود را با الهام از خودروهای مسابقه ای از '50s و 60s. برای اولین بار چهار ساعتهای تعیین شده برای انتشار آن توسعه داده شد توسط پورشه منحصر به فرد Manufaktur به عنوان یک مورد جمع آوری با استفاده از colorways و الگوهای گرفته شده را مستقیما از شرکت یاد اتومبیل.

در دسترس به طور انحصاری برای صاحبان خوش شانس از واقعی roadsters, هر عنصر انتخاب شده بود به آینه مدل از وسیع بایگانی. برای مثال سفید دست دوم و دایره های سبز بر روی شماره گیری به معنای بیرون کشیدن 356 را سرعت سنج در حالی که برجسته بند چرم برش از همان مخمل خواب دار چرم مورد استفاده در خودروساز داخلی.

Porsche Design 911 targa 4s heritage design edition watch

شفاف caseback از میراث Edition سازمان دیده بان. حسن نیت ارائه میدهد از طراحی پورشه

این شرکت تصمیم تیتانیوم برای مورد مواد سبک وزن آن در برابر خوردگی-مقاومت و دوام نه به ذکر این واقعیت است که آن است که اغلب به کار گرفته شده در مسابقه ماشین موتور برای دقیقا همان دلایل. این خانه ها یک WERK 01.100 جنبش که خرس یک کورنومتر گواهی از سوئیس C. O. S. C.-موسسه. اثبات این است که هیچ جزئیات در نظر گرفته شد بیش از حد کوچک به چشم پوشی و حتی روتور جعلی شبیه به Fuchs چرخ توسعه یافته برای اولین پورشه 911. محدود نسخه شماره که مربوط به ماشین لیزر-حکاکی روی نداد تا حد زیادی شفاف caseback.

برنامه ریزی شده به فروش این سقوط 911 Targa 4S میراث Edition توسط یک نوستالژی پر از گونه های مختلف است که ناشی از یک دسته از منابع در پورشه تاریخ. دو نفره دارای یک تیره متالیک, گیلاس قرمز رنگ با سفید ترد مسابقه راه راه فرار از آن چراغهای جلو و یک تاج ثابت به هود و توپی را پوشش می دهد در اصل در سال 1963.

آغاز این ماه, $14,000 سازمان دیده بان ارائه خواهد شد به طور انحصاری در نمایندگی پورشه در سراسر جهان به آینده صاحبان پورشه 911 Targa 4S میراث طراحی Edition.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن