درخواست ترسناک مامان: من برای رفتن به عقب به زودی بحث من از طریق این ترس

مامان ترسناک و فردریک باس/گتی چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما در حال تلاش برای تنظیم به جدید ما "عادی اس

توسط ETELARESANKHABAR در 1 خرداد 1399
ask-scary-mommy-scared-outside
مامان ترسناک و فردریک باس/گتی

چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما در حال تلاش برای تنظیم به جدید ما "عادی است؟" هنگامی که شما در حال ترس به ترک خانه و در همه ؟ چگونه می توانم به شما ظهور را از پیله در یک راه امن?

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز ترسناک مامان

من به دولت این است که کاهش در اجتماعی فاصله اقدامات و مردم در جامعه شروع به خروج از خانه های خود. شوهر من و من خوش شانس بوده که قادر به کار از خانه در طول این زمان ترسناک و ما شده ایم گرفتن ما مواد غذایی تحویل داده است. در طول دو ماه گذشته ما تنها سمت چپ خانه ما برای پیاده روی های کوتاه همراه ما نزدیک به خیابان ها خلوت. اما کارفرمای من است باز شدن این دفتر به زودی پس از من پرسید که به کار وجود دارد به جای در خانه. همسایگان نیز شروع به بیرون بروید و در مورد اغلب با آب و هوای گرمتر. من می خواهم برای دیدن دوستان دوباره من نیاز به تنظیم به این شیوه جدید زندگی اما من وحشت زده! بخشی از من می خواهد به تنها پناهگاه در محل تا زمانی که یک واکسن یا کاملا ایمن است اما من می دانم که من نمی تواند انجام دهد. و من می دانم که در اعماق من واقعا نمی خواهید به. چگونه می توانم تنظیم به این پست-همه گیر راه زندگی به طوری که من می تواند زندگی من با خیال راحت و جلوگیری از داشتن یک حمله وحشت هر زمان من رفتن به فروشگاه مواد غذایی?

آه دوست من آن را دریافت کنید. باور کنید من آن را دریافت کنید. من شده اند در یک ساختمان عمومی به مدت دو ماه و من تا به حال تعداد بسیار کمی از تعامل با فرد دیگری خارج از خانواده من بیش از حد. فقط به فکر رفتن به فروشگاه مواد غذایی باعث می شود من مضطرب و ترسیده و بسیاری از مردم دیگر احساس به همان شیوه. پس مطمئن باشید شما به تنهایی نیست.

که گفت:, آن را مانند تلفن های موبایل شما می خواهید برای کشف کردن که چگونه برای تنظیم به این COVID-19 راه زندگی است. و صرف نظر از اینکه آیا شما می خواهید به یا نه آن را برای تلفن های موبایل مانند شما در نهایت نیاز به بیرون آمدن از خود پیله به زودی برای کار خود را.

سوال کلیدی در این است که چگونه زندگی می کنیم زندگی ما با خیال راحت?

برای چند هفته گذشته کارشناسان بهداشت و درمان توصیه – و مقامات دولتی مورد نیاز — ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای ایمنی از خودمان و دیگران است. زندگی ما با خیال راحت به معنای ماندن در خانه. اما در حال حاضر برخی از مناطق کشور در حال مشاوره اجتماعی فاصله ماسک صورت و تغییر شیوه های زندگی ما زندگی می کند. فرض کنید که توصیه های خود را در منطقه ریشه در بهداشت عمومی و علم (و اجازه دهید صادقانه نیست که همیشه مورد) شما می توانید و باید نگاه به کارشناسان برای راهنمایی.

اما حتی با راهنمایی و توصیه های کارشناسان بهداشت و درمان, آن را هنوز هم می تواند دشوار است برای اعتماد است که آن را بی خطر است به هر کجا حتی با شش پا اجتماعی فاصله و/یا ماسک صورت. در واقع وجود دارد یک دلیل روانی برای این. آن را به نام "در دسترس بودن تعصب" و آن به این دلیل است که ما به وزن بیشتر به آن وقایع ما بلافاصله می توانید به یاد بیاورید. با توجه به nonstop پوشش رسانه ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس خطرات اطراف آن تقریبا همیشه آنچه که ما می توانید بلافاصله به یاد بیاورید. اساسا این همه تاج-اخبار تمام وقت.

"مردم اطلاع بیشتر و شنیدن بیشتر و جزئیات بیشتر و تفسیر است که در یک تهدید راه" دوروتی Frizelle یک مشاور روانشناس سلامت بالینی در انگلستان گفت: کوارتز.

علاوه بر این روانشناسان می گویند که احساسات می تواند آن را مشکل تر برای ما به دقت درک خطر است. با توجه به کوارتز "در مورد COVID-19 ارزیابی خطر به خصوص خاردار چرا که هدف ما آگاهی از این بیماری است که هنوز هم در حال تحول است."

هنوز هم وجود دارد ما نمی دانیم که در مورد رمان coronavirus و COVID-19 (بیماری رمان coronavirus علل). همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر بهداشت و درمان توصیه های در حال تحول است و همچنین. می توان آن را سخت به ماندن در بالای از اطلاعات اما ثابت آبگیری و بیش از حد از اخبار و به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر در واقع می تواند تبدیل به ضد تولیدی. چه چیزی بیشتر, سلامت, کارشناسان همچنین می گویند که این مهم به اجازه نیست وحشت و ترس خود را کنترل منطقی فرآیندهای تصمیم گیری.

من می دانم که من می دانم. آسان تر از انجام گفت. من سمت راست وجود دارد با شما.

اما همانطور که همه ما دست و پنجه نرم کردن با این "طبیعی" این مهم است که به گوش دادن به کارشناسان مورد اعتماد. و بسیاری از کسانی که کارشناسان به ما می گوید که ما می توانیم انجام کارهایی مانند رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا دیدار با دوستان به عنوان طولانی به عنوان برخی از اقدامات احتیاطی گرفته شده است. ماسک های صورت هستند که باید. پس از اقامت شش فوت دور از دیگران است. شستن دست های خود را و لمس نمی عمومی سطوح. (و هیچ کس به این معنا نیست که شما می توانید که حیاط خلوت BBQ با مهمانان دور میز یا اویختن در ساحل شلوغ. ما وجود ندارد و در عین حال.)

کارشناسان همچنین توصیه به انجام آنچه شما می توانید به reassert حس کنترل بیش از ترس خود را. یعنی ممکن است مطلع باشید اما اجتناب از ثابت موج جزر و مدی از اخبار 24/7. آن می تواند به معنای پوشیدن یک ماسک صورت حتی زمانی که شما قادر به اجتماعی فاصله و یا بحث در مورد تغییرات به محیط کار خود که ارتقای سلامت و ایمنی است.

شخصا, من دریافته ام که کوچک عمدی گام برای حرکت در خارج از امن حباب از خانه من کمک کرده است. آخر هفته گذشته من برداشت غذا از یک رستوران محلی به جای استفاده از تحویل. خانواده ما به ارمغان می آورد ماسک با ما در پیاده روی در اطراف محله حتی زمانی که پیاده رو خالی هستند. و ما مقدر شش پا به طوری که ما می تواند درک بصری فاصله زمانی که ما تصویب شده توسط دیگران است. (من یاد گرفتم که درس راه سخت پس از کسی که در محله ما ایستاده بود بیش از حد نزدیک به زمانی که ما را متوقف می گویند "سلام" و من دست پاچه.)

خیلی از این وضعیت احساس می کند از کنترل خارج و این مهم است که یک حس کنترل بر زندگی خود را در هر زمان و هر کجا که شما می توانید. اگر این بدان معناست که در ادامه به مواد غذایی تحویل داده حتی اگر کسب و کار خرده فروشی در حال باز کردن دوباره آن را انجام دهد. اگر آن را به معنی "نه" گفتن به همسایه را دعوت به یک "اجتماعی فاصله" جبهه چمن جمع آوری انجام این کار بدون احساس گناه یا عذرخواهی. اگر این بدان معناست که گفتن رئیس خود را که شما می خواهید برای کار از خانه برای چند هفته بیشتر به دنبال آن بروید. (توجه داشته باشید جانبی: اگر کارفرمای خود را ندارد و ایمنی و امکانات رفاهی شما می توانید و باید گزارش آنها به مقامات مربوطه.)

و اگر خود را نگرانی و ترس تبدیل شدن به قابل کنترل یا بهبود نیست قطعا به کسی صحبت کنید -- چه آن را به یک دوست و همسر خود را و یا یک درمانگر حرفه ای.

خط پایین: این قلمرو ناشناخته برای همه ما است. این یک ترسناک و نامشخص زمان. شما به تنهایی نیست در ترس خود را – و شما لازم نیست که به تنهایی که کار شما را به حرکت را از طریق آنها.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب