14 متحده و پورتوریکو آمار بالاترین 7 روز به طور متوسط جدید کروناویروس موارد

مایکل Ciaglo/گتی چهارده متحده (یا بیشتر) در حال حاضر شاهد شدید سربازان ارتش در COVID-19 موارد ما یادآوری اس

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399
states-puerto-rico-increase-in-cases
مایکل Ciaglo/گتی

چهارده متحده (یا بیشتر) در حال حاضر شاهد شدید سربازان ارتش در COVID-19 موارد ما یادآوری است که این بیماری همه گیر است که به مراتب بیش از

این خبر باید در خدمت به عنوان یک یادآوری است که ما از یک محل که در آن ما می توانید اجازه دهید گارد ما را در مورد COVID-19: 14 متحده در علاوه بر این به خاک ایالات متحده Puerto Rico نشان داده اند یک چشم انداز مثبت در عفونت کروناویروس. اگر چه مناطق مانند نیویورک که ضربه سخت در آغاز همه گیر نشان داده اند که کاهش در موارد مقامات در حال دیدن دیگر نقاط کشور بودند که در ابتدا نه به عنوان در حال حاضر به شدت تحت تاثیر گرفتن آمار با یک مورد افزایش موارد است.

با توجه به واشنگتن پستاست که داده های ردیابی, 14 متحده و پورتوریکو باید "ثبت شده خود را در بالاترین هفت روز به طور متوسط جدید کروناویروس موارد پس از همه گیر آغاز شد." از آغاز ماه ژوئن این افزایش در موارد نهفته است زیر آمده است: آلاسکا, Arizona, California, California, فلوریدا, کنتاکی, New Mexico, North Carolina, می سی سی پی, اورگان, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس و یوتا. از همه بدتر این پست گزارش می دهد که "بالاترین درصد از موارد جدید در حال آمدن از مکان های با اندازه کوچکتر جمعیت" قرار می دهد که یک سویه در پزشکی زیرساخت. شهرهای کوچک مانند ذکر Lincoln County, Oregon, کمتر از بيمارستان ها و منابع و ممکن است مجهز به مقابله با یک افزایش ناگهانی در COVID-19 موارد است.

مورد در نقطه, آریزونا, دولت بهداشت و درمان مدیر بیمارستان فرستاده یک نامه فرستاده شده در ژوئن 6 "ترغیب آنها به طور کامل فعال اورژانس در برنامه" با توجه به AZcentral. بیمارستان ها گفت که آن را در بهترین منافع خود را به "آماده شدن برای مراقبت از بحران" و حتی اعمال جراحی الکتیو در مکث دوباره اگر آنها با آن روبرو هستیم کمبود منابع است. و این در حال حاضر اتفاق می افتد. با توجه به AZcentralويژه اشغال تخت در حال افزایش بوده است و "که اگر روند کنونی ادامه [ICU اشغال تخت] را بیش از ظرفیت است."

در ایالت یوتا ایالتی در کنگره سوزان هریسون تایید بیش از این آخر هفته گذشته که COVID-19 نفر در حال رشد در نرخ هشدار دهنده. "امروز 18.5% تست مثبت نرخ دو روز گذشته (9.4%)" او است. یوتا مقامات بهداشتی بسیار نگران چشم انداز مثبت در مورد دولت است.

تعدادی از کشورهای متاثر از افزایش موارد حتی ممکن است بالاتر از 14. سی ان ان گزارش می دهد که 22 متحده دیده می شود یک روند صعودی در ویروس موارد است. فلوریدا گزارش مواجه شدید ترین سنبله در موارد به تازگی. سی ان ان گزارش می دهد که "تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز افزایش یافته است به طور متوسط حدود 46 درصد در طول هفته گذشته فقط به عنوان بسیاری از دولت وارد فاز دوم بازگشایی."

موضوع دیگری که در این پست به شمار است که برخی از کشورها (مانند می سی سی پی فلوریدا و کارولینای جنوبی) را سست "جزئی-به متوسط" ایمنی محدودیت ها و پروتکل های بیش از چند هفته گذشته حتی اگر "روزانه به طور متوسط ميزان عفونت در حال افزایش است." اکثر ایالت ها به طور کلی شده اند باز کردن و اجازه می دهد بسیاری از کسب و کار به کار با قوانین بهداشت در محل — اما کارشناسان می گویند نگرانی خود را که آن را خیلی زود به بازگشایی این کشور است.

اگر چه بسیاری از مقامات بهداشت هشدار داده اند, موج دوم, ترسناک ترین چیزی است که, این است که حتی موج دوم و در عین حال -- آن را هنوز هم به ظاهر برای اولین بار. با توجه به NPR در ماه مارس نقاط روستایی که نمی بینم ویروس انتقام ویران کردن در شهرهای خود را در ابتدا در نهایت می توان با این بیماری همه گیر. "من فکر می کنم آن را تنها یک موضوع از زمان" اندی Pekosz استاد مولکولی میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی اعلام کرد — در ماه مارس. به نظر می رسد ما در حال حاضر شاهد است که پیش بینی گشوده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب